Ефективні види депіляції, способи і особливості
У цій статті ми розглянемо ефективні види депіляції. Докладні огляди та інструкції про способи і особливості, допоможуть розібратися в цьому. Іноді важко визначитися з вибором процедури - шугарінг або цукрова, все це ми детально вам розповімо.
Багато з настанням теплих днів і наближенням відпусток починають більше замислюватися про свій вигляд. Гладкість шкіри, відсутність небажаного волосяного покриву в різних зонах - ось, що турбує багатьох жінок. Вони хочуть виглядати привабливо на роботі, на відпочинку і в повсякденному житті. Про способи і види депіляції поговоримо в цій статті.
Що таке депіляція
Депіляція - це процедура з видалення волосся з особи, ніг, рук, пахвових западин і зони бікіні, не завдаючи шкоди волосяної цибулини. Завдяки ряду процедур можна швидко позбутися небажаного росту волосся, і зробити шкіру гладкою для контактного і візуального сприйняття. Оскільки є різні варіанти проведення депіляції в домашніх умовах, ми розглянемо різні способи, поговоримо про їх плюси і мінуси.
Відмінність депіляції від епіляції
Під час депіляції видаляється верхня видима частина рослинності на шкірі, цибулина залишається недоторканою. Епіляція навпаки, видаляє волосся повністю в процесі електронного або лазерного впливу на волосся і його цибулину. Депіляція проста в застосуванні і підійде дамам всіх рівнів достатку. Відмінності і переваги:
- Практично немає протипоказань при виконанні процедури.
- Використовується для всіх типів шкіри незалежно від гладкості, шорсткості, розташування судин і багатьох інших особливостях.
- Після тестування не викликає роздратування на шкірі.
- Процедуру можна проводити в домашніх умовах.
Види депіляції здатні зробити шкіру ідеальною
Існує багато різноманітних технік, видів процедури, які видаляють волосяний покрив з різних зон тіла від рук до зони бікіні за лічені хвилини. У кожної процедури є свої плюси. На прикладі кожної розглянемо, особливості процесу.
Голимо зони за допомогою піни, гелю і бритви
Найпоширеніший вид, який використовують, як один з найпростіших способів видалення волосся. Завдяки простим маніпуляціям можна без зусиль видалити волосся майже в будь-якій зоні. Його можна проводити вдома і на відпочинку. Однак дану процедуру доведеться здійснювати кожні 2 дні, щоб не було помітно, що відростають кінчиків. Крім того підросли волосся можуть доставляти неприємний дискомфорт, шкіра починає свербіти і червоніти.
Наносимо і знімаємо крем для депіляції
Це друга за поширеністю процедур щодо усунення небажаних волосся. На відміну від першої, її можна проводити 1 раз в тиждень. Крем просто наносити, а також знімати спеціальним шпателем. Після процедури шкіру можна вимити теплою водою з милом. Однак у цієї процедури є великий недолік. У багатьох людей крем може викликати роздратування в області нанесення, яке надалі викличе почервоніння і печіння шкіри. Такі препарати заздалегідь тестують на ліктьовому згині, як фарбу для волосся.
нанесення крему
Використовуємо віск для депіляції
Ще один поширений вид - віск. Депіляцію воском ще прийнято називати ваксингом. Використовують для видалення волосяного покриву в області обличчя, ніг, пахвових западин і бікіні. Така сама процедура застосовується до 1 місяця. Під час її проведення відчувається неприємне болюче відчуття. Однак - це найкращий спосіб обробки зони бікіні. Протягом місяця можна забути про непрезентабельному вигляді і постійному контролі зон, які повинні виглядати привабливо.
Є протипоказання для проведення даного виду:
- алергія на віск;
- близько розташовані судини;
- кровоточивість;
- шкірні захворювання;
- перевищений больовий порок.
Якщо немає протипоказань - ця техніка буде кращим варіантом, щоб забути про контроль за наявністю волосся в небажаної зоні. Через деякий час відросло кінчики не доставили дискомфорт в зонах видалення. Вони не мають зрубаної верхній частині, ростуть поступово, мають м'який кінчик.
Шугарінг або цукрова процедура
До складу речовини входить глюкоза, фруктоза, невелика кількість води і лимонного соку. Вид депіляції з використанням шугаринга проводять в салонах і вдома. Однак самому такий матеріал складно нанести і видалити. Тому краще вдадуться до послуг косметолога. Він акуратно завдасть липкий склад, видалить волосяний покрив, очистить зони від липкого речовини.
Існує два варіанти нанесення і зняття шугаринга з зон тіла:
- Мануальна. Має на увазі під собою розмазування і зняття солодкого і липкого речовини за допомогою рук. Процедуру проводять зазвичай в рукавичках. Деякі майстри вважають за краще працювати без захисту рук. Не завжди рукавички відчувають правильність нанесення і зняття складу. Тактильний контакт дозволяє дбайливіше працювати з клієнтом, не доставляючи йому дискомфорту від липких рукавичок.
- Бандажна. У даного різновиду шугаринга використовується шпатель і спеціальні паперові смужки. Цей майстер може працювати в рукавичках і без них. Нанесений матеріал знімається завдяки приклеювання паперової смужки до липкою поверхні складу, що видаляє волосся.
шугарінг.
Нанесення фітосмоли
Цей вид депіляції нагадує по маніпуляціям воскової метод. Однак під час видалення волосся проходить безболісно, як при цукрової процедурі. Склад речовини: мед, соснова смола, витяжка волоського горіха. Процедура фітосмоли об'єднує два види депіляції: ваксинг і шугарінг. Тому така процедура довше зберігає ефект і безболісна.
Видалення шовкової або бавовняної ниткою
З'явилася досить давно в країнах Азії і Стародавньому Єгипті. Однак в Росії - це новий спосіб, який ефективно допомагає видалити рослинність на будь-якій ділянці тіла.
Косметичну процедуру проводять після очищення шкіри. Нитка згортають у вигляді вісімки на пальцях обох рук і розтягують між собою. Проводять ниткою проти росту волосся. Відбувається захоплення кожного волоска, який в наслідок загортається в нитку і видирається. Процедура може бути болючою, якщо у клієнта високий больовий поріг. Попередньо можна охолодити ділянку шкіри, провівши за місцем очищення шматочком льоду.
Такий вид депіляції можна використовувати в домашніх умовах. Для деяких ділянок шкіри потрібно дзеркало і багато терпіння.
Який вид депіляції краще підійде для різних зон
Майже у всіх зонах можна використовувати всі типи депіляції. Одні підходять краще для особи, інші - для ніг, треті - для зони бікіні. Керуючись вибором області для проведення маніпуляцій, слід купувати засіб і підбирати процедуру. Розглянемо зони обробки і найбільш використовувані для них матеріали:
- Обличчя
Для обличчя підійдуть такі види депіляції: ваксинг, шугарінг або нанесення фітосмоли. Крем не використовується. Він може завдати величезної шкоди особі. Спровокувати сильну алергічну реакцію, посилити ріст волосся. Буде складно домогтися бажаного результату.
- ноги
Для ніг підійде будь-який вид процедури з раніше перерахованих різновидів депіляції. Однак шкіра у верхній частині ніг ніжніша, тому варто акуратно проводити видалення волосся. Для більш чутливої частини найкраще підійдуть фітосмола і цукрове видалення.
- зона бікіні
Для зони бікіні краще використовувати ваксинг. Він допоможе видалити небажаний покрив майже на місяць. Чи не буде роздратування від нових волосся. Не потрібно буде думати про постійні процедурах в цій області. Деякі косметологи радять проводити для зони бікіні процедуру шугаринга і фітосмоли.
- пахвові області
Найкращі види депіляції - видалення волосся цукровою або воскової депіляції. Крем в цих зонах не використовують, він може викликати дуже сильне роздратування області. Болюче відчуття в пахвовій западині може зберегтися надовго. Ця зона дуже чутлива до складу крему і бритві.
- руки
Підійдуть всі види депіляції, крім сбривания. При видаленні волосся за допомогою бритви може статися потовщення стовбура самого волоса. Він стане ширше й помітніше. Буде складно повернути первісний вигляд рук. У зимовий час при надяганні светрів, кофт буде відчуття дискомфорту і роздратування.
Необхідні кошти для тіла до і після процедури
Під час проведення процедури використовую різні гелі, лосьйони для очищення і підготовки шкіри до проведення депіляції. Вони надають очищаючу, що охолоджує і судинозвужувальну дію. Одні засобів допомагають зволожити оброблювані ділянки, інші знезаразити поверхню.
Засоби, які використовують після процедури, допомагають видалити косметичний речовина, заспокоїти і зволожити шкіру. Допомагають відновити їй еластичність, зрадити природний блиск і пружність.
Рекомендації перед і після депіляції
За день до використання будь-якого виду депіляції провести скрабінг тих зон, які планують обробляти. Після нанести заспокійливий і зволожуючий крем. В день проведення процедури не слід наносити на тіло ніяких косметичних засобів.
Для зниження больового відчуття за 30 хвилин можна випити парацетамол. Після маніпуляцій можна нанести знеболюючий лосьйон або розчин лідокаїну. Не варто надягати стягуючі одяг із синтетичних тканин. Краще одягтися в щось вільне з натуральних матеріалів. Після депіляції не слід приймати гарячий душ протягом декількох днів. Сонячні та ультрафіолетові ванни слід приймати через 2 3 дні.
Стаття допоможе оцінити всі позитивні та негативні сторони різних використовуваних варіантів. Кожна жінка зможе підібрати для себе найбільш прийнятний варіант. Завдяки великій різноманітності можна вибрати найкращий вид депіляції, який підійде за всіма показниками і зробить вашу шкіру привабливою і м'якою на дотик. Більшу частину процедур можна проводити як в салоні, так і у себе вдома.