Костюм справжньою відьми на Новий рік своїми руками
Вітаю, любителі яскравих змін образів і перевтілень! Щоб вжитися в нову роль не обов'язково чекати свята. Будь-яка тематична вечірка задовольнить потреби в зміні повсякденного іміджу на більш сміливий і неординарний. Але Новий рік - це особливе свято. Він згладжує кордону, допомагає делікатно вийти із зони комфорту і що важливо - на законних умовах перевтілитися в улюбленого героя. Якщо саме про це ви мрієте, то пропоную класну ідею. Сьогодні я розповім як зробити костюм відьми на Новий рік своїми руками для дорослого і дитини.
Костюм відьми на Новий рік: якою вона буває
Взагалі склався стереотип, що відьма - це персонаж для Хеллоуїна. Але я вважаю, що образ настільки цікавий, що цілком заслуговує на увагу і на Новий рік, тим більше, що без відьми не обходилась жодна російська народна казка.
Відьми бувають найрізноманітнішими і частіше персонажі швидше забавні і спокусливі, ніж по-справжньому страшні. Втім, вирішуйте самі який відьмою хочете стати на Новий рік, виходячи з бажання і можливостей, необхідних для створення костюма.
Основа наряду героїні казок і мультиків - плаття, капелюх або будь-який інший аналогічний головний убір, спеціальні ведьмінскіе туфлі або чобітки і звичайно ж, аксесуари. Все це краще вибирати в темних кольорах, не забуваючи про класний грим для дорослих і аквагрим для дітей.
З чого починати
Сукня - основа костюма. У рідкісних випадках його можна замінити на сарафан або спідницю і топ. Головне, щоб це був темний наряд в чорному або фіолетовому кольорі, рідше - зеленому, коричневому, сірому. Фасон - на вибір. Однаково ефектно виглядають як довгі сукні, так і короткі з пишними спідницями або щільно облягають фігуру.
Багато що залежить від обраного вами способу. Якщо створюєте наряд для старої і злу відьму без натяку на привабливість - вибирайте довге плаття з розірваним подолом, з поношеного тканини, не надто охайне.
Для пікантного образу елегантної відьми відмінно підійде приталені плаття зі спідницею в підлогу. Інша справа, якщо наряд розробляється для молодої дівчини або дівчинки. У таких випадках великою помилкою буде заховати гідності фігури під подолом. Сміливо надягайте короткі сукні, спідниці з пишними воланами, розрізами і яскравими елементами декору.
Варіант з пишною спідницею, наприклад, з фатину на еластичному поясі додасть святкового кокетливості дівчаткам-відьмочкам. Таку спідницю легко і швидко можна зробити вдома без ниток і голки. Виглядає вона як балетна пачка - також ніжно, повітряно і елегантно. Якщо немає фатину, використовуйте звичайну накрохмалену марлю, пофарбовану в чорний колір. Таке вбрання теж відмінно підійде для сучасної відьми.
Ні вдома навіть марлі? Підберіть темні клапті і зшийте з них щось на зразок спідниці. Ще більш доступний і дешевий варіант - плаття, сарафан або спідниця з чорних пакетів для сміття. Просто виріжте багато однакових трикутників і скріпіть їх на поясі. Ніхто не здогадається, що послужило вас основний для такого ексклюзивного вбрання!
Крім спідниці костюм доповніть темної кофтою, лосинами або колготками. Якщо це плаття для дівчини - підійдуть ажурні панчішки або гольфи.
Робимо відьомський плащ-мантію
Закінченості і таємничості образу з будь-яким варіантом сукні додасть розкішний плащ. Пропоную розкроїти ідеальну універсальну мантію своїми руками за схемою:
- Підготуйте два відрізу тканини контрастного кольору. Перевірена поєднання - чорного і червоного. Для підкладки підійдуть шовк, атлас, оксамит і інші матеріали, що переливаються на світлі. Довжина матеріалу повинна відповідати довжині плаща. Якщо хочете накидку до статі - підготуйте матеріал, рівний зростанню. Ширина заготовки - така, щоб ви змогли в неї обернутися мінімум тричі.
- Підготовлені відрізи потрібно зшити між собою, обов'язково випрасувати краю. Прошийте максимально якісно всі чотири сторони накидки.
- Пропрасуйте весь зшитий матеріал з двох сторін.
- Пришийте тасьму уздовж верхньої частини накидки - з її допомогою вона буде триматися на шиї. Використовуйте для тасьми «виворітну» тканину. З шовку або атласу вийдуть гарні зав'язки і бант.
Плаття і мантія - це левова частка костюма відьми. Але до тих пір, поки ви не додасте інші аксесуари, образ залишиться невпізнанним. Щоб вас не називали ноченьки, чорної феєю, чаклункою і іншими схожими на відьму героями, продумайте головний убір.
Робимо капелюх
У справжньої відьми обов'язково є капелюх - традиційна загострена і з широкими полями. Зробити таку найлегше зі звичайного картону. Підготуйте щільний картон, ножиці, циркуль і олівець. Виготовте деталі: конус і поля для капелюхи. З'єднайте деталі, відгинаючи краю конуса для кріплення з полями приблизно на 1-2 см. Склейте заготовки і дайте просохнути капелюсі кілька годин, після чого пофарбуйте її в потрібний колір.
Готовий головний убір обов'язково прикрасьте елементами похмурого відьомський декору. Намалюйте на ній павутинку, павучків, покрийте блискітками, закріпіть крихітних змійок, ящірок, кажанів з набору дитячих іграшок. Щоб образ вийшов особливо новорічних, додайте до стандартного декору кілька сніжинок або бурульок з паперу.
Цікаво виглядає міні-капелюшок, кокетливо сидить на голові відьмочки з пишною шевелюрою. Таку для надійності краще закріпити шпилькою або гумкою.
Не менш цікавий і оригінальний варіант - заміна капелюхи на роги, подібні до тих, що прикрашали голову Малефісент. Для основи підійдуть знову ж картон або цупкий фольга. Каркас обмотують чорної ізолентою і кріплять на ободок для волосся.
Якою має бути взуття
Взуття для відьми повинна відповідати загальному образу. Якщо ви вибрали костюм в основі з коротким платтям по фігурі, то підійдуть високі чоботи або ботильйони. Під довга сукня найкраще підібрати типові туфлі відьми з гострими загнутими носками. Такі можна пошукати серед старих моделей на складах взуття і злегка переробити відповідно до образу. Вигнутий носик легко зробити з фольги або по техніці пап'є-маше. Підготовлену заготовку кріплять на передню частину туфлі, обклеюють всю поверхню взуття декількома шарами газети, після чого дають висохнути і фарбують в потрібний колір.
Для декору взуття так само, як і для прикраси капелюхи підійдуть мініатюрні фігурки комах з наборів дитячих іграшок, плюшеві мишки. Здорово прикрасять туфельки великі пряжки від старих ременів.
Цікаве рішення для страшної і злої відьми - стоптані капці. Вони будуть добре поєднуватися з порваним подолом довгої сукні і обплутані бутафорської павутиною плащем.
Типові ведьмінскіе аксесуари
Звичайно ж цілісним і правдоподібним образ зроблять правильно підібрані дрібнички. Це можуть бути багатоярусні намиста з гіпсових іклів, масивні персні та браслети, іграшкова ворона на плечі.
Але найголовніше - засіб пересування. Придумайте який буде мітла для вашого образу. Найцікавіше виглядає типова вулична мітла двірника з гілок, таку легко зробити своїми руками, декоруючи стрічками, блискітками і новорічним серпантином.
Загалом для фантазії немає, креатівьте і самовиражатися, сподіваюся, що внесла свій скромний внесок у створення карнавального костюма, який стане головною подією! Діліться постом з друзями і отримуйте від них цікаві поради!