Чи можна дарувати подарунки заздалегідь: відповідаємо на складне питання
Доброго часу доби, дорогі друзі! Кожен раз при виборі подарунка ми сумніваємося: «а чи підійде», «а чи буде це потрібно» і т.п. І один з важливих питань, які нас турбують, звучить як «чи можна дарувати подарунки заздалегідь».
Іноді ми над цим навіть не замислюємося. Але відбувається це в тих випадках, коли привід практично не заслуговує на увагу. Припустимо, це якесь професійне свято, не кругла дата, на кшталт півроку відносин і т.п. Тут проблема вручення сюрпризу стоїть не так гостро і не вимагає таких роздумів.
А що робити, якщо мова йде про Новий рік або День народження? Особливо гостро стоїть питання про другий варіант. Це може загостритися ще і тим, що ви вирішили вибрати спірне презент на кшталт рушники або хрестика.
Чи можна вручати подарунки заздалегідь?
Відповісти на це питання непросто. Тут потрібно розглянути кілька аспектів.
- По-перше, яке ваше ставлення до такого піднесення? Чи готові ви піти на такий крок? Адже фактично це означає заочне привітання, коли ви не можете побачитися з людиною в його свято. Особливо сумно, якщо це ваш близька людина, а не просто знайомий або колега.
- По-друге, як поставиться сам обдаровуваний до такої ініціативи? Багато зараз не звертають уваги на прикмети і забобони, однак може статися і так, що людину дуже зачепить ваша поспіх. Чи не затаїть він після цього образу? Чи зможете ви спілкуватися як раніше?
Наприклад, моя подруга завжди краще отримати дар після заходу, ніж до нього. Уявляєте, як вона засмутиться, якщо дар у неї виявиться раніше? Так адже можна зіпсувати свято людині, його це може зачепити дуже сильно. І таких людей багато, прислухайтеся до їхньої думки. Не варто зайвий раз ризикувати.
До речі, якщо раптом вийшло так, що ви вручили сюрприз заздалегідь, але при цьому присутні на святі, то захопіть з собою хоча б листівку і символічний сувенір. Так, подарунок був вручений раніше, але свято-то відбувається саме в ту дату.
Скільки б не було умовностей, найважливіша з них одна - свято має залишатися святом. Для цього можна докласти трохи зусиль, вітаю віддячить вам за це.
Як уникнути негативного впливу?
Щоб подарунок, незважаючи на всі прикмети, приніс справжню радість, ви можете поступити наступним чином:
- Вручите добре упакований подарунок, де на зовнішній стороні буде написано «відкрити такого-то числа». За фактом ви таким чином просто віддасте сюрприз на зберігання своєму другові або родичеві, а не вручите дар заздалегідь.
- Попросіть кого-небудь з рідних вручити замість вас подарунок в призначений день. Або це можуть зробити спеціальні вітальні служби, що буде навіть круто: вони можуть постати в образі улюблених персонажів фільмів і створити яскраве привітання (крім врученого подарунка).
- Віддайте сюрприз пізніше свята. Головне попередьте про це самого вітаємо. Вражень буде не так багато, але після події теж приємно отримувати подарунки.
- Можна також зробити вигляд, що презент як би призначається не для цієї дати. Це хитрий прийом, про яку будете знати ви обидва, але яка згладить ситуацію.
А може бути ви віддасте перевагу вручити нематеріальний презент? В цьому випадку всі його «вплив» кудись випарується. Погодьтеся, перспектива піти в ресторан або на майстер-клас, який давно хотіли відвідати - це здорово в будь-якому випадку, незалежно від свята або його відсутності.
До речі, сам обдаровуваний може просити вас про сюрприз заздалегідь. Наприклад, в даний момент можна купити той чи інший презент, а пізніше його вже не буде в продажу.
Ось це найсприятливіша ситуація з точки зору раннього сюрпризу. Тут навіть думати не треба
Таким нехитрим чином ви можете дотриматися всіх звичаї і ритуали і при цьому не образити людину. У будь-якому випадку, якщо ви зацікавилися темою вручення подарунків завчасно, то це вже говорить про вашу турботу про близьку і небайдужість до його життя і долю.
Підписуйтесь на оновлення і частіше заходьте на блог, щоб першим дізнатися цікаве зі світу сюрпризів і поздоровлень. До зустрічі!