Перевтілюємося в ніндзя на Новий рік, задіюючи найпростіші варіанти
Привіт, друзі! І знову повертаюся до теми новорічних перевдягань на карнавали, корпоративи та дитячі ранки. Спеціально для вас я підібрала інструкцію, по якій можна легко змайструвати універсальний костюм ніндзя на Новий рік, відповідний для дітей в будь-якому віці і життєрадісних активних дорослих, що обожнюють подібні розваги!
Костюм ніндзя на Новий рік: з чого починати
Перевага цього варіанту костюма в простоті його виготовлення і маловитратні. Для початку достатньо буде звичайної футболки. Підберіть таку модель, щоб вона легко оберталася навколо голови. Футболку розправте на столі або на підлозі, згорніть у тугу «ковбаску», починаючи рухатися від нижньої частини.
Таким чином без особливих зусиль ви отримаєте аналог пов'язки, по якій вже можна ідентифікувати ніндзя. Її обв'яжіть навколо голови з кріпленням на потилиці. Рукава, щоб не заважали можна заправити всередину, а можна залишити звисати. Це не так важливо, адже крім пов'язки ми ще зробимо капюшон, він то і замаскує всі недоліки.
Вибирайте футболку будь-якого зручного для себе кольори. Але пам'ятайте, що ніндзя воліють непомітні кольори, що дозволяють залишатися непоміченими.
Головний атрибут ніндзі - пояс
Важливою деталлю костюма воїна крім пов'язки вважається пояс. На його виготовлення теж потрібно витратити час. Так само, як і в випадку з пов'язкою для пояса нам досить буде старої футболки відповідного кольору. Розкладіть її на твердій і рівній поверхні, згорніть у тугий рулон, але на цей раз не надягайте на голову, а обв'яжіться навколо талії.
З рукавами історія трохи інша. Одягніть пояс таким чином, щоб його середина знаходилася чітко по центру, а рукава виявилися «захованими» за спину. Намагайтеся закріпити пояс максимально туго, але вузол потрібно постаратися зробити невеликим. Акуратно зв'яжіть рукава між собою за спиною і сховайте під поясом.
[Bad]Зверніть увагу на те, що гармонійно пояс буде виглядати тільки якщо горловина виявиться замаскованої всередині.[/Bad]
Як бачите, у нас готове вже два головні елементи костюма без ниток, ножиць, викрійок за якихось півгодини.
Футболка для основи - легко і просто
Раз вже ми вирішили використовувати футболки для створення всіх деталей костюма ніндзя, то і основа не стане винятком. Приміряйте футболку поверх одягу таким чином, щоб рукава вийшло заховати всередину. Якщо ви все зробіть правильно повинно вийти виріб без будь-яких заломів і складок за подобою жилетки.
Зверніть увагу на довжину моделі. Футболка повинна бути трохи подовженою для того, щоб вийшло натягнути її нижню частину за голову. В ході простих маніпуляцій у вас повинен вийти вузький жилет воїна всього за кілька хвилин.
Робимо капюшон
І знову для справи нам знадобиться футболка на цей раз правда з довгими рукавами. Одягніть підготовлену річ на голову так, щоб верхівка і горловина виявилися навпроти один одного, а сама тканина щільно лягла на вуха і ніс. Задня частина вироби тягнеться в область лоба. Не переживайте з приводу відкритої лінії волосся. Для цього ми вже змайстрували пов'язку. Щоб наряд вийшов комфортним, капюшон укладайте досить щільно, але так, щоб він не здавлював віскі.
Коли все вийде, зафіксуйте саморобний капюшон зав'язкою. На цю роль відмінно підійдуть довгі рукава. Кінці можете залишити звисати, а можете заховати під капюшоном.
Фінішні атрибути воїна
Коли костюм майже готовий, можете переходити до виготовлення захисту для рук і ніг. Знову для цих цілей відмінно підійде футболка. Оберніть її навколо стегна таким чином, щоб приховати горловину і рукава. Вузли повинні бути в задній частині і максимально непримітними.
Рукава футболки обмотайте навколо кожної з ніг так, як це відбувалося з основою. Таким же способом поступите і з руками. Головне - правильний відтінок футболки, чітко виділяється на основному тлі.
Що ще потрібно знати
Тепер, коли ви потренувалися майструвати костюм воїна ніндзя з футболок, вам нічого не коштуватиме повторити урок безпосередньо в день свята. Під велика кількість футболок підберіть відповідний одяг. Ідеальне рішення - футболка і штани або лосини тренувальні, якщо наряд майструвати для дівчаток. Що стосується відтінків, то найбільш підходящими для наряду ніндзя вважаються:
- червоний;
- чорний;
- зелений;
- сірий.
Рідше воїни переодягаються в білосніжний одяг, тому і цей колір можна вважати актуальним. Дівчаткам дозволено переодягнутися в рожевий костюм для ніндзі.
Звичайно, образ буде неповним і не таким реалістичним, якщо забути про аксесуари. У справжнього ніндзя повинні бути спеціальні зірки, кинджали і ціла колекція мечів. А також це рукавички, в'єтнамки і значки.
Ще варіант костюма
Не менш простий варіант - в основі зі штанами і чорним кімоно. Підберіть темну водолазку, штани на розмір більше простого прямого крою. У щиколоток перев'яжіть штани темної стрічкою. Якщо є будинки кімоно - відмінно, якщо ні - замініть його коротким халатом темного кольору, обов'язково з широким поясом.
Капюшон і пов'язку зробіть з футболки, як описано в інструкції вище. Для захисту на руки і коліна підійдуть відрізи або старі футболки яскравого кольору. На ноги можете взути грубі високі ботики, в які обов'язково потрібно заправити штани. Решта аксесуари підбираються за аналогією з попереднім описом.
Ідея костюма професійного
Якщо у вас якимось дивом опинився вдома костюм для бойових мистецтв - справа ще простіша. Використовуйте жилет ніндзя і аксесуари. Не бійтеся здатися занадто яскравими, плануючи маскарадний наряд. Помітні костюми героїв сьогодні в тренді, а особливо, якщо мова йде про дитячі свята. Сміливо використовуйте золоту окантовку, червоні вставки з контрастними ієрогліфами.
Набір аксесуарів для воїна можна зробити з пластика або пінопласту, деякі види зброї доступні в магазинах іграшок.
На цьому закінчую, буду рада, якщо допомогла радою і наштовхнула на цікаві думки. Діліться ідеями створення класних костюмів ніндзя з друзями і обговорюйте деталі разом!