Якого числа відзначається День Залізничника і яка історія свята?
Вітаю, дорогі друзі! Цю статтю я хочу присвятити Дню Залізничника. Ви дізнаєтеся, як з'явився День Залізничника якого числа його відзначають і ще багато цікавої інформації, пов'язаної з цим святом. Але і це ще не все - також я розповім, яким подарунком можна порадувати працівника залізниці. Зацікавилися? Тоді залишайтеся зі мною.
Професія залізничник
Працівники залізниці - це важлива частина складного механізму нашої країни. Без цієї сфери діяльності було б дуже важко. Адже перевезення вантажів, різноманітні ділові поїздки і просто подорожі у всілякі куточки матінки Росії здійснюються саме завдяки залізниці.
Для того щоб поповнити ряди працьовитих залізничників слід закінчити профільне навчальний заклад. Залежно від освіти можна стати тим чи іншим працівником даної сфери. Так, середня спеціальна освіта дозволяє молодим людям стати машиністами, монтажниками, провідниками і керуючими складами. У свою чергу вищу освіту дозволяє стати регулювальником процесу перевезень.
Історія свята
Залізниці Росії можуть похвалитися пристойним віком. Їм без малого дві сотні років, і в цьому році більш ніж 800 тис. Співробітників святкуватимуть День Залізничника.
До слова, цей урочистий захід стало одним з перших подібних свят в Європі.
Перший раз відзначили святом 25 червня 1896, саме ця дата вважалася святкової аж до 1917 року. Історія появи дати проста: в цей день народився відомий імператор Микола I, при ньому і почалося масштабне будова залізниць.
До речі, в ті далекі часи святкування мало на увазі закриття всіх залізничних установ, щоб керівництво змогло відпочити і отримати насолоду від шикарним вечерею і великим концертом, що проводилися в той час в столиці Росії.
Як відзначали День Залізничника в Радянському Союзі
Коли більшовики взяли владу в свої руки, то все царські свята миттю скасували і, природно, день залізничника теж перестали відзначати. Майже 20 років минуло, перш ніж в Росії знову почали святкувати день служителя залізниць. Свято повернувся, але про відпочинок в цей день мова вже, звичайно ж, не йшлося.
Перша варіація Дня Залізничника в СРСР припадала на 30 липня (1935 р), але ця дата затрималася ненадовго, з 1940 року свято припадав на кожне першу неділю серпня.
Коли святкувати день залізничника в 2019-2020 році
Урочистий захід збирає за святковим столом колег, родичів і друзів. Звучить музика і привітання, які перериває тільки дзвін келихів. Загалом, торжество по всім російським традиціям.
Ще однією традицією є концерти, які проводяться практично у всіх містах країни. Вручаються грамоти і подяки, а кращим співробітникам дарують цінні подарунки. Головні телеканали країни теж поспішають привітати винуватців торжества, виділяючи для цього час в ефірі. Теж роблять і радіостанції.
День залізничника відзначають не тільки працівники даної сфери діяльності, а ще й студенти профільних навчальних закладів. Вони влаштовують невеликі концерти і спартакіади, організовують колективні виїзди на природу. Все це для того щоб діти відчули причетність до світу залізниць.
До слова, в останньому місяці літа відзначають День Залізничника не тільки росіяни, а й киргизи, казахстанці та білоруси. Іноді з цим торжеством збігається день залізничних військ, який відзначається щорічно 6 серпня.
Що подарувати залізничнику
Пропоную ознайомитися з п'ятьма ідеями тематичних подарунків:
- Поїзд з цукерок. Вкусняшки люблять всі, незалежно від віку або сфери діяльності, саме тому солодкий приз завжди актуальний. В якості презенту для батька, дідуся чи дядька підійде цукерковий поїзд. Зробити його нескладно, просто купите все необхідне і чітко дотримуйтесь інструкції з інтернету. Прикріпіть поїзд з цукерок на невелику поставку і, доповнивши листівкою, вручите винуватцеві торжества.
- Чашка. Знайти людину, яка не п'є чай або кава вельми проблематично, тому красива гуртка ніколи не буде зайвою. А щоб подаруночок відповідав тематиці торжества, виберіть чашку з відповідним дизайном.
- Звукова подушка. Для людини, яка все життя пропрацював на залізниці, звуки поїзда - це щось рідне і близьке. Тому я впевнена, що подушка видає звуки поїзда стане відмінним сюрпризом для будь-якого залізничника.
- Маска для сну і беруші. Щоб сон був по-справжньому ідеальним потрібен морок і тиша, але добитися цього в поїзді неможливо. Але чи так це насправді? В принципі так, але пішовши на деякі хитрощі можна виспатися як вдома. Для цього знадобиться спеціальна маска для сну і беруші, такий нехитрий комплект я і пропоную вручити в якості подарунка.
- Годинники. Стильний годинник - це хороший презент, як для жінки, так і для чоловіка. Вам тільки потрібно правильно підібрати дизайн виробу, щоб було простіше, відштовхуйтесь від повсякденного стилю обдаровуваного. Якщо вам здається, що підібрати наручний годинник занадто важко, то завжди можна купити настільну або настінну модель у формі поїзда.
Приємні доповнення
А щоб ваші старання не були марними і обраний приз точно сподобався одаряемому, скористайтеся деякими моїми порадами.
- Додатки. На приємний бонус, звичайно, доведеться витратитися, але зате ви будете точно впевнені в тому, що ваш презент сподобається винуватцеві торжества. Для дівчини або жінки я раджу підібрати мініатюрну кошик з квітами. А от для чоловіка приємною несподіванкою стане пляшечка коньяку або хорошого вина.
- Листівка. Гарна листівка ще ніколи не була зайвою, а якщо ви підберете яскраву тематичну листівочку, та ще й підпишіть її від руки, то це буде ідеальний бонус до основного сюрпризу.
- Гарний настрій. Нікому не буде приємно отримувати подарунок від надутого сумну людину, тому посміхайтеся, жартуєте, в загальному, робіть все, щоб одаряемому було весело і приємно))
- Привітання. Ніколи не вручайте приз мовчки або сказавши сухе: «Зі святом» - цього мало, потрібно обов'язково підготувати вітальну промову. Якщо не виходить щось придумати, завжди можна знайти підходяще привітання в інтернеті (просто загляньте на мій сайт).
- Компліменти. Багато хто думає, що компліментами можна обсипати тільки представниць слабкої статі, але чоловікові теж буде приємно почути парочку теплих слів на свою адресу. Не забудьте це, вручаючи свій презент.
На цьому у мене все. Сподіваюся, вам було цікаво. Не забувайте про свята, адже вони роблять наше життя набагато яскравіше. Буду рада, якщо ви поділитеся моєю статтею з друзями. До зустрічі!