ТОП-10 матеріалів для упаковки подарунків
Привіт всім! З вами знову Скореева Настя! Сьогодні я торкнуся таку нетривіальну тему, як матеріали для упаковки подарунків. Розповім про особливості найкращих пакувальних аксесуарів.
Не всі заморочуються над упаковкою подарунків, але навіть якщо ви ставитеся до цієї категорії людей, іноді бувають випадки, коли ну ніяк не відкрутитися від пакування) Скажімо, ювілей начальника або довгоочікуване побачення з коханою.
Ні, звичайно, і тут можна обійтися без цього. Але подарунок буде вже не настільки яскравим і може не справити того феєричного дії, яке очікувалося.
Загалом, це я все до того, що обгортання різними красивостями презентів - дуже навіть вигідна стратегія при врученні. Особливо, якщо подарунок при цьому не найрозкішніший
Розповім я сьогодні про те, які матеріали на мій погляд найбільш перспективні і як з ними краще звертатися.
Пакувальні матеріали: ТОП-10
Відразу попереджаю, деякі з пакувальних матеріалів вимагають деякого творчого підходу. Хоча мені здається, що ви цілком з цим впораєтеся, адже маніпуляції доведеться виробляти зовсім нескладні.
Місця я розподілила умовно, за приблизною складності роботи з матеріалом. Знову ж таки, все залежить від того, для якого подарунка застосовується упаковка.
10. цигаркового паперу
На 10м місці опинилася цигарковий папір через свою неміцність. Правда, вона буває різних видів, тому не завжди це твердження вірне.
З неї виходять гарні квіти. Також застосовується для наповнення коробки для збереження вмісту (для цього папір злегка мнуть і прокладають дно).
Щоб упакувати в неї подарунок, можна покласти презент в центрі квадрата паперу і акуратно скласти всі краї до центру. При цьому утворюється якась подоба конверта. Щоб конверт не розпався, заклейте краю скотчем або перев'яжіть стрічкою.
9. Сизаль
Дуже гарний еко-матеріал, який застосовується переважно флористами.
Справа в тому, що так зване сизалеві полотно має досить великі отвори в своїй структурі, тому для упаковки його варто використовувати тільки якщо ваш подарунок займає більшу частину простору))
На дотик полотно досить жорстке, але гнучке, іноді має приємний аромат.
8. Декоративна сітка
Теж атрибут флористів. Але ось в неї найчастіше можна і невеликий презент вкласти, так як отвори в сітці значно менше.
7. Гофрований папір
Ця штучка дуже різноманітна. Існує велика кількість видів такого матеріалу, але для обгортання найзручніше використовувати ту, що продається в квіткових, так як вона тонше і за рахунок цього більш гнучка.
Особливістю гофрованого паперу є її негладку. За рахунок своїх численних бороздочек і прожилок цей матеріал можна розтягувати в деяких місцях, за рахунок чого отримувати цікаві ефекти.
Наприклад, ви напевно бачили в букетах красиві хвилясті краї, які як раз і виходять завдяки цьому папері. Також з неї виходять прекрасні квіти)
6. Прозора плівка (може бути з малюнком)
Ось з нею-то, думаю, знайомі всі. Продається вона в багатьох місцях: книжкові, квіткові, творчі магазини.
Один з найбільш бюджетних матеріалів, але досить слизький, з незвички буває складно з нею працювати.
5. Подарунковий папір
Також володіє невеликою вартістю і легкодоступностью. Основний мінус - деяка «потрёпанность» варіанту, так як користуються їй практично все.
Але цей ефект просто подолати: достатньо всього лише знайти незвичайну, можливо навіть в міру авангардну, версію цього матеріалу (скажімо, ручного фарбування або з ефектом нічного неба, космосу).
4. Стрічки
Так, ось так просто, без всяких доповнюють елементів. Берете стрічку (атласну, з органзи, паперову, в кінці кінців) і перев'язуєте подарунок.
Фокус в тому, що подарунок можна обв'язати так, що з-під стрічок його буде просто не видно! А якщо ви при цьому ще й придумаєте власний візерунок, то це буде просто бомба)
Тільки не беріть занадто вузькі стрічки, з ними буде важко.
3. Мішковина (або двунитка)
Прекрасні, знижки, ціни на матеріали. Єдиний мінус, мабуть, - сипучість. Так що краю варто обробити клеєм, підшити, або придумати, як обіграти «кошлатість».
З цих тканин можна нашити мішечків або ж просто загорнути подарунок у клапоть.
2. Органза
Також досить сипуча тканину. Але на відміну від двох попередніх більш витончена, я б навіть сказала, з нальотом елітності.
З неї шиють класні мішечки, але їй і просто можна обернути презент.
1. Фетр
Відразу обмовлюся, я маю на увазі м'який, легко гнеться фетр з вовни, а не синтетичне подобу щільного картону.
У чому його плюси? Абсолютно не сипучі краю, працювати легко навіть новачкам, приємний на дотик.
Для упаковки, до речі, можна використовувати так званий флористичний фетр: він більш тонкий і м'який, ніж звичайний.
На цьому я завершую свою розповідь про подарункових матеріалах. Сподіваюся ви знайшли саме той, який підійде вам найбільше
До речі, а може я щось забула? Обов'язково розкажіть про це в коментарях. До побачення!
P.S. Підписуйтесь на оновлення та діліться радістю в соц. мережах за допомогою репоста