Бронзатори для особи: що це таке, як правильно користуватися і як правильно наносити
28.03.2020 408 0

Бронзатори для особи: що це таке, як правильно користуватися і як правильно наносити

Корисні поради
В закладки

Бронзатори для особи: що це таке, як правильно користуватися і як правильно наноситиЗдрастуйте дорогі красуні нашого сайту! Сьогодні ми поговоримо про бронзатори для особи. Ми розповімо вам як користуватися бронзатором, як його наносити і інші хитрощі цього чудо-засоби.
У світі косметики дуже легко заплутатися, щороку з'являється безліч новинок для краси - шіммери, хайлайтери, коректори, консілери, бронзатори. Сьогодні ми розповімо про бронзатор для особи.

Що таке бронзатор для особи

Кожна з нас мріє виглядати так, немов тільки-но повернулася з відпочинку, з рівним і красивим загаром, з бархатистою і гладкою шкірою. Часті відвідування солярію шкодять здоров'ю і згубно позначаються на зовнішньому вигляді.

Завдяки розробці косметологів, існує засіб, що дозволяє без зусиль надати шкірі рівний загар, зробити її гладкою і шовковистою. Називається воно бронзатор. До складу цього засобу входять натуральні і штучні фарбувальні пігменти. Бронзатор для особи ще називають бронзер, бронзант.

Бронзатор здатний не тільки надати шкірі легкий і рівний загар, але і усунути нерівності, приховати деякі недоліки, надати шкірі тонус, підкреслити контури особи.

Типи бронзатори

Розрізняють декілька видів бронзатори за призначенням і формою випуску.

За призначенням бронзатори діляться:

  • Бронзатор-автозагар - моментальне нанесення і ефект засмаги залишається на кілька днів. Такі бронзатори містять в собі фарбувальні пігменти, забарвлюється зовнішній шар шкіри-епідерміс.
  • Бронзатор-активатор засмаги - такі засоби застосовуються для соляріїв, що прискорюють і активують поглинання ультрафіолетового випромінювання ламп.
  • Бронзатор для пляжу - засіб, що містить УФ фільтри, що сприяють природному рівній засмазі.
  • Бронзатор моментального нанесення, або бронзер - Не вбирає в шкіру, що покриває її у вигляді плівки, діючий кілька годин.

Бронзатори мають різну форму випуску - рідку, сипучу, тверду і кремообразную:

  • пудра-бронзатор для особи;
  • бронзатор-крем або у вигляді гелю, флюїду;
  • рідкий бронзатор у вигляді лосьйону або емульсії;
  • бронзатор-стик.

Кожна форма бронзаторами має своїх шанувальниць в залежності від типу шкіри, навичок нанесення. Найоптимальнішим варіантом для особи визнана бронзер-пудра, що дозволяє наносити його легко і тонким шаром, без лиснючого ефекту.

Також існує поділ бронзатори за текстурою: матирующие (матові) і мерехтливі (з перламутром).

Правильне нанесення

Найголовнішим правилом того, як користуватися бронзатором для особи, є його грамотне нанесення. Від цього залежить ваш зовнішній вигляд - чи буде ваше обличчя природним або виглядати як нежива маска.

Дуже важливо правильно розтушувати бронзатор на обличчі.

Бронзатори для особи: що це таке, як правильно користуватися і як правильно наносити

Перш ніж нанести бронзатор на обличчя, необхідно підготувати шкіру. Для цього потрібно її зволожити кремом, покласти тональну основу або праймер. Потім бронзатор наноситься на ті зони, які необхідно підкреслити або відтінити - область лоба по росту волосся, виступаючі частини скул, крила носа. І необхідно ретельно розтушовувати бронзатор для додання природності засмаги і шовковистості без жирного блиску.

Матуючий бронзатор для обличчя можна наносити на все обличчя, щоб шкіра виглядала гладкою і рівною.

Для того, щоб скорегувати форму обличчя також рекомендується бронзер поєднувати з хайлайтер - коригуючих засобом для згладжування тони, маскування дрібних зморшок і недоліків шкіри, додання сяйва і виділення окремих частин особи.

Для чого ще потрібен бронзатор? З його допомогою можна перетворити обличчя:

  • скорегувати овал обличчя;
  • зменшити візуально високе чоло, або візуально витягнути;
  • випрямити і зменшити ніс;
  • підкреслити лінію скул;
  • зменшити підборіддя;
  • окреслити лінію підборіддя;
  • приховати дрібні зморшки і мішки під очима;
  • надати рівний тон і гладкість особі.

Пудра-бронзатор легше і ефектніше наноситься на обличчя широкої і пухнастим пензлем для рум'ян. Крем-бронзатор для особи і рідкий бронзатор наноситься спонжем, при необхідності розтушовується і «доводиться» пензлем.

Куди і як можна наносити

Залежно від бажаного ефекту для чого потрібен бронзатор, його наносять в різний спосіб. Для створення легкого загару, плавних переходів і м'яких контурів, бронзатор наносять за правилом «трійки». У трьох зонах - по лінії росту волосся, на вилицях малюють бронзерів «трійки» і ретельно розтушовують.

Для контурирования бронзатор наноситься за правилом паралельності - лінії чіткі і паралельні лінії скул, чола, носа і т.д.

Також для підкреслення тієї чи іншої частини особи бронзатор слід накладати на певні області. Для зменшення розміру і візуального випрямлення спинки носа бронзер розподіляють по обидва боки від спинки прямими лініями. Щоб окреслити контур підборіддя, бронзер лягає на нижній край підборіддя, повторюючи його лінію.

За допомогою бронзера можна збільшити розмір очей. В цьому випадку його наносять на складку рухомого верхньої повіки півмісяцем або трохи вище. Щоб нижня губа здавалася повніше, роблять точку бронзатором на підборідді по центру.

Бронзатор для особи: відміну від коректора

Давайте розберемося, в чому відмінність бронзаторами від коректора.

Коректор являє собою косметичний засіб для маскування недоліків шкіри - прищів, почервоніння, пігментних плям, дрібних зморшок, синців під очима, набряків. Коректор має в основному точковий вплив, маскує недоліки і нерівності шкіри.

Коректор наноситься під основний тон. Іншими словами, коректор потребує тонуванні, покритті. Коректори бувають різної текстури, форми і кольору. Прозорий коректор може прибрати нерівності, зелений підходить для маскування прищів і почервоніння, жовтий або помаранчевий допоможе приховати синці під очима і капілярну сітку, фіолетовий добре ховає укуси комах. За допомогою коректора з тонуючим ефектом можна заповнити дрібні зморшки.

Існують також коректори для скульптування особи. Їх дуже легко сплутати з бронзерамі. Відмінність їх в тому, що вони мають різний склад і відтінку ряд. Коректор для скульптування більш холодного тону - бежево-сірий, рожево-сірий. Бронзатор насамперед містить фарбувальні пігменти, близькі до засмаги. Колірна палітра бронзеров складається з відтінків теплої бежево-коричневої гами.

Схожість коректора і бронзаторами полягає в тому, що обидва мають досить щільну текстуру.

Як вибрати бронзатор

Правильний вибір бронзаторами - половина успіху. Інша половина полягає в тому, як його грамотно наносити.

Для вибору бронзаторами слід враховувати тип шкіри, ваш цветотип, відтінок і текстуру, а також форму випуску. Поєднання цих якостей дозволить вам зробити свій образ невідпорним за допомогою відповідного бронзаторами - стійкого, рідкого, пудровий, матового або мерехтливого.

Стійкий бронзатор для особи дозволить залишатися віч з ефектом засмаги більш тривалий час, ніж звичайний. В середньому, бронзатор тримається на обличчі кілька годин і легко змивається.

Матовий бронзатор підходить практично для будь-якого випадку і для всіх типів шкіри. Лягає рівно і ледь помітно, створюючи матовість і рівність шкіри.

Бронзатор з мерехтливим ефектом

Мерехтливі бронзатори надають шкірі сяйво і легкість. Разом з тим, перламутрові нотки в бронзатор не завжди виглядають вдало в денному макіяжі і при природному освітленні. Мерехтливий бронзатор незамінний для створення вечірнього та святкового образу. У повсякденному житті краще використовувати матові відтінки бронзера.

Важливо уникати надмірного блиску бронзера. Для цього слід ретельно наносити мерехтливий бронзатор, щоб надати легке сяйво. Мерехтливий ефект повинен бути ледве помітний.

Вибір бронзаторами для особи під колір шкіри

Як вибрати свій тон бронзаторами підкажуть такі характеристики:

  • тон бронзаторами повинен бути темнішим вашої шкіри як мінімум на два-три тони.
  • підбирати відтінок бронзаторами слід, виходячи з вашого кольоротипу - холодний або теплий. Для власниць світлої шкіри більше підходять рожеві, помаранчеві, абрикосові відтінки. Темній шкірі йдуть відтінки бежево-коричневого тону, легкі кавові і злегка коралові кольору.

Для більш вдалого вибору нанесіть кілька тонів бронзаторами на тильну сторону долоні, щоб порівняти і вибрати потрібний.

Вибір бронзаторами для особи за типом шкіри

Важливим критерієм вибору бронзера є тип шкіри. При виборі потрібно звертати увагу на склад засоби, вид текстури. На бронзатор може бути зазначено для якого типу шкіри він призначений, а також що входить до складу, якого він відтінку і текстури.

Для жирної шкіри кращий бронзер, який не створюватиме ефект «жирності» і лягає легким і тонким шаром. Підійде гелевий або пудровий бронзатор. У його складі повинні бути присутні компоненти, зволожуючі і охолоджуючі шкіру.

Для сухої і схильної до сухості шкіри бажано застосовувати бронзер-крем, флюїд. У складі бронзаторами бажана присутність зволожуючих речовин, усувають сухість та лущення. На нормальну шкіру наноситься будь-який тип бронзаторами.

Корисні поради

На завершення хочеться навести деякі поради для створення ідеального макіяжу за допомогою бронзаторами:

  • Бронзатор відмінно сусідить з хайлайтер. У поєднанні цих коштів можна створити неповторний, ідеальний образ.
  • Бронзатор не слід наносити на надто вологу шкіру, можуть виникнути патьоки і розлучення.
  • При використанні бронзера для особи важливо не забувати про шию - вона не повинна відрізнятися по тону. У разі, якщо у вас відкриті плечі і зона декольте, не забудьте і про них.
  • Бронзер може виключити використання рум'ян.
  • Якщо у вас не виявилося під рукою бронзера і ви не знаєте чим замінити бронзатор для особи, то допоможе темна пудра коричневих тонів.
  • Можна використовувати готові палетки, що складаються з бронзера, хайлайтера і скульптурірующій кошти. Вони підібрані за кольоротипом шкіри і відповідним один одному відтінкам.

Відео про те, як правильно наносити Шимер і бронзер

Контурування особи бронзерів

Корисні статті:

Маска з активованого вугілля і желатину

Корейська догляд за шкірою обличчя - 10 ступінчаста система

Як приготувати скраб для губ в домашніх умовах

Комментарии (0)
Додати коментар
Гіалуронова сироватка для обличчя
Привіт, дорогі красуні нашого сайту. Сьогодні ми розповімо вам про гіалуронову сироватку для обличчя. Що це таке, як її застосовувати, де її можна купити і який ефект
Корейська пілінг для обличчя: види і відгуки
Все більше популярний корейський пілінг для обличчя, а чому і які у нього плюси ми розповімо. Який склад, і як правильно його проводити, важливо знати перед процедурою.
Яку пудру вибрати для особи
Яку пудру вибрати для особи
Яку пудру вибрати для особи
30.08.19 Догляд за обличчям і тілом
Похвалитися здоровим природним кольором шкіри і її ідеальною гладкістю може не кожна жінка.
Крем для особи із захистом від сонця: вибираємо кращий
Ніжна шкіра потребує постійної турботи. У літній сезон обов'язковим елементом для догляду за поверхнею дерми є сонцезахисний крем для обличчя.
Тональний крем: вибір і застосування
Ідеальний тон шкіри - обов'язковий атрибут доглянутого особи. Мало хто може похвалитися такою якістю від природи, майже всім представницям прекрасної статі доводиться
Пензлика для макіяжу - незамінні помічники
Наносити декоративну косметику прийнято і спонжами, і пальцями, і аппликаторами. Однак набагато зручніше застосовувати якісні пензлики для макіяжу.