Крем для особи із захистом від сонця: вибираємо кращий
Ніжна шкіра потребує постійної турботи. У літній сезон обов'язковим елементом для догляду за поверхнею дерми є сонцезахисний крем для обличчя. Його регулярне використання допомагає запобігти фотостаріння і не допустити руйнівного впливу ультрафіолетового випромінювання на епідерміс. Крем для засмаги для особи слід вибирати орієнтуючись на індивідуальні особливості шкірного покриву. На полицях супермаркетів представлені десятки косметичних продуктів з різними рівнями SPF-захисту, тому перед покупкою варто дізнатися більше інформації про їхній вплив, складі і правилах використання.
Призначення сонцезахисної косметики
Шкіра на лобі, вилицях, носі і щоках найбільш схильна до впливу сонця. Часте перебування на свіжому повітрі під палючими променями без захисного кремового шару загрожує негативними наслідками: появою пігментації і великих веснянок, опіками, висипаннями і роздратуванням. Сонцезахисні засоби для особи розроблені спеціально для того, щоб надлишок сонячного випромінювання не став причиною швидкого старіння дерми, погіршення її стану і кольору. До їх складу включені речовини, що сприяють зниженню або повного запобігання несприятливого впливу ультрафіолету на ніжну поверхню епідермісу.
Ультрафіолетове випромінювання буває 2 типів:
- UVA;
- UVB.
Промені першого типу здатні глибоко проникати в глибинні шари епідермальній тканини і стати причиною передчасного старіння. Вони є каталізаторами появи зморшок, меланом, пігментних плям і зморшок. UVA-випромінювання може спровокувати розвиток раку шкіри. UVB-промені дарують дермі приємний загар, однак і вони досить небезпечні для здоров'я. На упаковці крему для обличчя з захистом від сонця обов'язково прописано від впливу UVA або UVB променів вони рятують.
Важливу роль при виборі продукту грає Sun Protection Factor. Крем для обличчя з SPF слід вибирати в залежності від часу перебування під прямими сонячними променями. Для звичайних прогулянок підійде продукт з фактором захисту 15-20 одиниць, для відпочинку на пляжі - 30-50 одиниць в залежності від типу шкірного покриву. Як підібрати кращий сонцезахисний крем для обличчя?
Критерії вибору
Захищаючи ніжну дерму від випромінювання ультрафіолету, можна зберегти квітучий і молодий зовнішній вигляд на довгі роки. Сьогодні виробники буквально заполонили ринок найрізноманітнішої сонцезахисної косметикою для обличчя. Перед покупкою варто обов'язково звернути увагу на важливі моменти.
Склад
Який сонцезахисний крем для обличчя краще? Існують препарати з фізичними, або натуральними, і хімічними фільтрами. Перші відображають падаючі промені сонця, а ненатуральні - поглинають. Рекомендується купувати креми, де в складі є оксид цинку або діоксид титану, або бісоктрізол, авобензон і бензофенон.
Тип шкіри
Не слід без необхідності купувати і використовувати продукти з високим фактором захисту. Купівля кошти повинна бути ретельно продумана, адже хімічні сполуки можуть негативно вплинути на стан дерми. Якщо у вас ще немає сонцезахисного крему для обличчя, який вибрати?
- Для дівчат з дуже блідою шкірою, яка з трудом загоряє, слід придбати крем з SPF 15-30.
- Жінкам з нормальним типом рекомендується користуватися продукцією зі ступенем захисту в 15 одиниць в перший тиждень, а потім щодня застосовувати засобів з SPF 2-4.
- Смуглокожіх панночкам повсякденно можна не використовувати сонцезахисні склади, а на пляжі обробляти поверхню шкіри захищає складом з SPF 15-30.
Крім захисної дії, якісна продукція повинна активно зволожувати дерму і сприяти появі гарної засмаги.
Правила використання
Засоби для особи з SPF вкрай важливо застосовувати правильно і не перестаратися з нанесенням. Існує ряд нюансів використання косметики від сонця.
- Будь сонцезахисний препарат наносять безпосередньо на шкірні покриви.
- Вибирайте продукт з високою вологостійкістю.
- Санскрін наносять за 15-20 хвилин до виходу з приміщення на вулицю.
- Необхідно проводити оновлення кремового шару кожні 2-3 години.
- Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією на упаковці.
Не варто готувати сонцезахисний препарат самостійно - ця ідея не дасть доброго результату. Краще довіритися професіоналам і купити спеціально розроблений засіб зі складом, який дійсно захищає від впливу ультрафіолету.