Масло для кінчиків волосся: яке вибрати і де купити
Добридень! У цій статті ми розповімо про те, як користуватися маслом для кінчиків волосся. Чому масло сприяє захисту посічених кінчиків. Пошкоджені, тьмяне волосся псують зовнішній вигляд і настрій багатьох жінок. Можна і далі засмучуватися, розглядаючи в дзеркалі посічені локони, а можна спробувати масло для сухих кінчиків волосся. Проста процедура перед миттям голови поверне зачісці здоров'я, а вам - прекрасний настрій.
Сухі посічені кінці: хто винен і що робити
З бідою сухих решт особливо близько знайомі горді власниці довгих кіс. Неприємності можна уникнути, якщо часто стригтися. А якщо дорожиш кожним сантиметром довжини? Коли робиш маски на коріння для швидкого зростання, не хочеться зрізати ні міліметра. Але волосся несекутся без причини, давайте розглянемо, чому це може відбуватися.
Причини посічених кінчиків
- Ви зловживаєте щипцями для завивки або випрямлення волосся, часто сушіть їх феном, використовуєте пінки, лаки, сироватки, в складі яких є спирт.
- Ви фарбуєте або знебарвлюються пасма, робите хімічну завивку.
- Ви не стежите за повноцінним харчуванням або п'єте недостатньо води.
- Неправильно доглядаєте за волоссям, користуєтеся не забезпечували або зовсім ігноруєте бальзами і маски, миєте голову жорсткою водою.
- Ваші локони піддаються морозу і вітру, сонця та спеки.
- Екологія - ще одна причина проблем з волоссям. На жаль, ви нічого не поробите з брудним повітрям, вихлопними газами і з нестачею кисню у великих містах.
Як допомогти волоссю
- Почніть з харчування, адже здоров'я не в аптеці, а в тарілці. Заповніть холодильник молочними продуктами, морською рибою, яйцями, сирами. Використовуйте для салатів масла холодного віджиму: оливкова, соняшникова, кунжутне, гірчичне. З фруктів вибирайте ківі, банани, яблука. Їжте більше сирих і тушкованих овочів, насіння, горіхів. Хліб купуйте висівковий або цільнозерновий. І не забувайте пити до двох літрів води щодня.
- Захищайте локони: влітку капелюхами і косинками, взимку - шапками і шарфами, кінчики ховайте під одяг. У вітряну погоду збирайте волосся в зачіску.
- Плануйте день так, щоб сушити пасма природним шляхом. Як можна рідше накручуйте або витягайте їх, користуйтеся термозахисними засобами.
- Намагайтеся фарбуватися природними барвниками: хною, басмою, чаєм або кавою. Якщо це неможливо, використовуйте якісні промислові фарби.
- Мийте голову пом'якшеною водою. Для цього прокип'ятіть її або додайте чайну ложку соди на 5 літрів води.
- Читайте етикетку, перш ніж купити шампунь: той, в якому на першому місці в складі варто лаурилсульфат натрію (sodium lauryl sulfate), занадто агресивний.
- Звертайтеся з волоссям, як з дорогою тканиною: мийте дбайливо, акуратно промокайте після миття, що не розчісуйте мокре пасма.
- Використовуйте масло для сухих кінчиків.
Хоч як це прикро, починати боротьбу з січеться кінцями доведеться з побачення з перукарем. Мертві кінчики не можна повністю вилікувати, їх можна лише замаскувати. Найкраще трохи вкоротити локони, а потім зробити все, щоб уникнути перетину і відновити здоров'я волосся.
Масла для волосся
Для харчування локонів з однаковим успіхом використовують харчове і косметичне масло. Харчове має бути тільки нерафінована, холодного віджиму. Корисно поєднувати застосування такого продукту на волоссі з прийомом всередину: по одній чайній ложці натщесерце. Косметичні масла діляться на рідкі та тверді.
Яке ж масло використовувати? Читайте далі і вибирайте.
Натуральні масла для кінчиків волосся
харчові | рідкі косметичні | тверді косметичні |
Лляна олія відмінно відновлює, зміцнює локони, добре справляється з сухістю і лупою. | Реп'яхову олію - краще для харчування коренів. У суміші з іншими маслами відновлює кінці, надає блиск, гладкість. | Масло ши перешкоджає ламкості і сухості пасом, добре вбирається. |
Оливкова олія оживляє волосся, очищає шкіру голови, ефективно навіть при облисінні. | Касторове масло - в'язке, на кінці його варто наносити зовсім небагато або в складі масок. Воно чудово зволожує. | Кокосова олія - антибактеріальний, зволожуючий, вітамінний засіб. Швидко повертає волоссю силу і здоровий вигляд. |
Соняшникова олія - найдоступніший масло в домашніх умовах. Відрізняється вражаючим регенеративним дією, дарує локонам силу, шовковистість, густоту. | Масло обліпихи пожвавить і наситить тонкі, сухе волосся. | Масло какао - чудовий зволожувач. Воно врятує ослаблені, тьмяні локони. |
Кунжутне масло відновлює еластичність, зволожує, дає захист від сонця, морської або хлорованої води. | Масло жожоба - рідкий віск, лікує і відновлює. Легке засіб, його можна не змивати. | |
Гірчичне масло містить багато вітамінів, живить локони, збільшує зростання і густоту. | Мигдальне масло додасть силу і блиск локонам, прискорить їх зростання. Його також можна залишити не змиваючи. | |
Персикове масло реанімує висушені пасма, відновлює їх після фарбування і завивки, знімає статичну електрику. | ||
Масло виноградної кісточки швидко вбирається, залишаючи локони пружними і блискучими. | ||
Олія зародків пшениці - чудовий засіб для зволоження і догляду за пошкодженими кінцями. | ||
Камфорна олія використовуйте для масок по всій довжині, якщо у вас жирне волосся: воно підсушить шкіру, а локони наситить і відновить. | ||
масло макадамії за складом схоже з людським шкірним салом. Екстракт лікує пошкоджені пасма, випрямляє їх, полегшує розчісування. | ||
Масло авокадо дуже популярно, воно легко засвоюється волоссям, відновлюючи їх структуру. | ||
Арганова олія - цінне, а тому дороге. Дарує волоссю блиск і силу, відновлює їх колір і здоров'я, перетворює за кілька процедур. |
Користь масел для ламких волосся безумовна. Кожен екстракт - це скарб здоров'я і краси. А ще успішніше буде їх поєднання з ефірними маслами.
Ефірні масла для кінчиків волосся
Ефір - «душа» рослини, все найкраще і корисне, що в ньому є. Не дивно, що ці масла концентровані і ефективні, а багато хто з них і дорогі. Немає сенсу витрачатися на підробки, від них не буде толку. Визначити якість ефіру не так і складно: натуральне масло пахне насичено, але рівно, м'яко, а синтетичне має різкий запах з перепадами. Пропонуємо вам познайомитися з кращими ефірними маслами для волосся.
- розмарин. Справляється з випаданням, живить.
- Лаванда. Підходить для дуже сухого волосся, яким повертає еластичність, гладкість. зміцнює коріння.
- Мандарин, апельсин, лимон. Вирішують проблеми лупи, ламкості, насичують шкіру киснем.
- сандал. Єдиний ефір, який можна використовувати не в суміші з базовими маслами, а самостійно: кілька крапель по довжині і на кінці. Воно прибере сухість, а в складі масок впорається з лупою і поверне життєву силу локонам.
- рожеве масло. Справляється з ламкістю, дарує еластичність, здоров'я.
- жасмин. Надає блиск, зволожує.
- Ромашка. Відновлює, живить, зволожує.
- Іланг-іланг. Повертає блиск локонам, живить, тонізує.
- аніс. Зміцнює, дає густоту і обсяг.
- кедр. Сприяє зростанню, зміцнює коріння, зупиняє випадання волосся.
Не можна використовувати ефіри в чистому вигляді, вони занадто концентрованих і можуть висушити волосся ще більше. Додавайте 3 - 5 крапель в вибране основне масло для відновлення локонів. Так обидва засоби повніше розкриють свої можливості, а ви отримаєте бажаний ефект.
Рецепти сумішей основних і ефірних масел
- На третину склянки кунжутного масла - по 15 крапель ефірів розмарину і лаванди. Зберігайте складу в холодильнику (як і будь-які харчові масла), вам вистачить його на кілька процедур.
- На одну столову ложку масла макадамії - п'ять крапель ромашки або лаванди.
- До двох столових ложок льняного масляного екстракту додайте п'ять крапель лимонного або ефіру іланг-ілангу.
- Три столові ложки олії оливи, по п'ять крапель ефірів лаванди і герані.
- На три столові ложки реп'яхової екстракту - стільки ж масла персика і по дві краплі іланг-ілангу і лаванди.
- На дві столові ложки соняшникової олії - вполовину менше арганового, п'ять крапель лаванди.
Це всього лише кілька перевірених сумішей. Експериментуйте з тими олійними екстрактами, які є у вас, знаходите нові поєднання. Ефіри вибирайте не тільки за властивостями, але і по запаху: якщо вам не сподобається аромат, користь від процедури зменшиться.
Як наносити олію на кінчики волосся
Є чотири способи використовувати масла або їх суміші на волоссі. Вибір залежить від того, скільки у вас часу на процедуру і які інгредієнти під рукою. Результат порадує в будь-якому випадку.
- Наносити натуральне масло в чистому вигляді або в суміші з ефірами тільки на кінці. Нижче докладно розказано, як зробити це правильно.
- Використовувати масляну суміш також по довжині і на коренях волосся. Якщо ви завдасте засіб і на корені, злегка масажуючи і втираючи, це наситить шкіру і волосяні цибулини, посилить зростання і густоту локонів. Нагодовані коріння - здорове волосся по всій довжині.
- Додавати масла в маски. Збагатите догляд корисними властивостями банана, молока, алое, кефіру, яєць - ці продукти порадують локони блиском і харчуванням, а їх поєднання з маслами буде дуже ефективним.
- Наносити і не змивати. Всього три краплі олії (краще мигдалевого, жожоба, Аргана, кокоса - вибирайте легкі) розтерти в долонях і розподілити по кінцях свіжовимите локонів. Це захистить їх, додасть блиск, пригладить і стане відмінною профілактикою розщеплених кінців.
Можна додати ці ж три краплі на один літр води і після миття обполоснути пасма: масло дуже рівно розподілитися. Але не лийте цю воду на коріння, а тільки від середини довжини.
секрети нанесення
- Масла в чистому вигляді застосовують перед миттям голови. Трохи намочіть пасма до нанесення засобу, щоб воно рівніше розподілилося. Якщо ж робите маску, то краще вимити голову і використовувати її на чистих вологому волоссі.
- Найефективніше масло для кінчиків волосся - тепле масло. Завжди нагрівайте склад на водяній бані, це значно позначиться на результаті. Тепла суміш глибше проникає в структуру волоска, охочіше віддає йому корисні речовини. До того ж тверде масло інакше не завдати.
- Не беріть багато масляної суміші, її можна до кінця не вимити і надлишок жиру зробить неохайною зачіску.
- Після нанесення укутайте голову поліетиленом або упакуйте кінці в фольгу. Зверху утеплите рушником або шарфом. Залиште як мінімум на одну годину.
- Можна залишити масло на всю ніч. Для цього розподіліть його по кінчиках і заплетене косу. А вранці помийте голову.
- Змивайте шампунем, намилюйте волосся двічі. Якщо ж локони все ще липкі, ви перестаралися з кількістю масляної суміші. Наступного разу беріть менше.
- Чи не дивуйтеся, якщо після перших процедур локони будуть сухуваті. Вони звикають до нового догляду, це пройде. Але не виключена індивідуальна непереносимість: якщо немає бажаного ефекту після третього застосування, спробуйте інший засіб.
Де купити масло для кінчиків волосся
- Купити Комплекс масел «Обліпиховий» для кінчиків волосся від Natura Siberica, 50 мл.
- Купити Живе масло «Обліпихова», від Natura Siberica, 100 мл
- Масло MACADAMIA відновлюючий догляд з маслом Аргана і Макадамії (спрей), 60 і 125 мл
- ESSENTIEL поживне масло для сухих і ламких волосся NUTRIGENESE
Всі представлені вище масла для кінчиків волосся ви можете придбати через Кешбек сервіс letyshops, щоб отримати часткове повернення грошей з ваших покупок. Це зручно і вигідно!