Догляд за кучерявим і хвилястим волоссям
У більшості випадків дівчата хочуть завити пряме волосся, а кучеряві, навпаки, випрямити. Воно й зрозуміло, адже ніхто не любить сталість в образах. Експерименти із зовнішністю - справжній двигун моди, що йде в ногу з часом. І саме він змушує дівчат і жінок змінюватися заради уваги протилежної статі і навіть заради себе.
А що робити, якщо турботлива матуся Природа нагородила вас чудовими кучерями, але замість того, щоб радіти такому подарунку долі, ви годинами возитеся з неслухняною копицею, намагаючись зробити з неї щось пристойне? Читайте статтю, і знайдете всі необхідні відповіді.
Правила догляду за кучерявим і хвилястим волоссям
- Мити голову щадними шампунями, що не містять в своєму складі сульфати, так як в стандартних засобах є безліч агресивних компонентів, застосування яких загрожує вам тим, що волосся стане млявими і тьмяним.
- Вибирати бальзам-ополіскувач без силікону, інакше, в комплекті з вищеописаним шампунем, ви не зможете повністю змити його з шкіри голови.
- Не забувати про стрижку! Кучеряві локони не переносять бритву і филировку, в результаті ви не позбудетеся від посічених кінчиків, а тільки збільшите їх кількість вдвічі. А для того, щоб побачити кінцевий результат стрижки після укладання волосся, проводите її тільки насухо.
- Використовувати так званий незмивний кондиціонер. Це відмінна заміна всіляких гелям, укладальним засобів і кремів. Він не обтяжує волосся, але надає їм потрібну ступінь зволоження, завдяки чому форма зачіски буде триматися довше, виглядати правильно і охайно.
Запам'ятайте: головне в догляді за такими волоссям - дбайливе миття і грамотна стрижка. І звичайно, не перестарайтеся з використанням засобів для укладки, інакше отримаєте знаменитий і всім обридлий ефект брудних локонів.
Що стосується рекомендацій і порад з приводу волосся після обробки хімічної завивки, в цілому вони схожі на ті, що вказані вище, але при цьому мають деякими відмінностями.
Після проведення хімії
- Не розчісуйте протягом доби - зіпсуєте весь ефект;
- в перші дні не начесиваете волосся, не мийте, а також оберігайте використанню різних стайлер: плойок, термобігуді, прасок, фенів. Звичайні бігуді теж виключіть;
- фарбуйте волосся тільки через 3 тижні;
- обов'язково застосовуйте натуральні маски з ефірних масел, які для досягнення ще більшого зволоження і живлення необхідно підігрівати. Найкращими з них вважаються реп'яхову або оливкові. Додайте в них по парі-трійці крапель виноградного, апельсинового, рожевого, кокосового або лавандового масла.
Існує також більш «спокійна» альтернатива створення природних хвиль - це биозавивка. У порівнянні з тією ж хімією вона не сприяє руйнуванню структури локонів, а для закріплення результату передбачає нанесення засобу з фіксуючим дією.
Продовження ефекту біозавивка
- не мити голову як мінімум в найближчі 48 годин;
- заламинировать волосся через 14 днів;
- не користуватися ніякими гребінцями під час сушки феном, так як через це кучері можуть випростатися;
- застосовувати професійні маски нарівні з «бабусиними рецептами». З приводу перших потрібно проконсультуватися з майстром і придбати прямо в салоні (так би мовити, не відходячи від каси) або купити в спеціалізованих магазинах. До складу маски обов'язково повинні входити вітаміни A і E, а також кератин.
Безсумнівно, догляд за кучерявими локонами забирає більше сил і часу, ніж турбота про стандартні і рівних пасмах. Але ось з укладанням справа йде зовсім навпаки. Ви просто наносите засіб для стайлінгу, сушіть голову феном з дифузором або надаєте можливість волоссю висохнути самостійно.
Користуйтеся цими правилами та порадами на здоров'я. Тоді ви назавжди забудете про ненависть до своїх численних кучериками і зможете оцінити по достоїнству їх чарівну силу і природну ангельську красу.