Робимо градієнт на нігтях: ідеї, поради та інструкція
23.03.2020 419 0

Робимо градієнт на нігтях: ідеї, поради та інструкція

Здоров'я
В закладки

Робимо градієнт на нігтях: ідеї, поради та інструкція

Для того, щоб освоїти техніку французького манікюру, потрібно зрозуміти що таке градієнт на нігтях. У статті включена інструкція з покроковими діями. Детально вивчивши техніку переходів пензлем, можна стати хорошим фахівцем, і якісно вміти робити градієнт.

Багато жінок намагаються виглядати привабливою не тільки на роботі, але і вдома. Особливу увагу сучасна жінка приділяє своїм рукам, а в першу чергу манікюру. Будь-манікюр - це свого роду візитна картка до настрою не тільки володарки доглянутих нігтів, але і оточуючих її колег, друзів і домочадців. Красиво виглядає жінка завжди привертає увагу. Не виключенням є її доглянуті нігті. У сучасному світі використовується нова технологія градиентного нанесення кольору на нігтьову пластину. Про варіанти, особливості градієнта і його нанесення поговоримо в цій статті.

Що таке градієнт на нігтях

Метод найшвидшого манікюр вважається останньою модною тенденцією у жінок різних вікових груп в усьому світі. Це технологія поступового переходу від одного кольору до іншого. В основі при нанесенні використовують лаки або гелі більше одного кольору. Вони можуть кардинально відрізнятися, а можуть перебувати в одній тоновой лінійки.

«Будь-який манікюр - це свого роду візитна картка до настрою не тільки володарки доглянутих нігтів, але і оточуючих її колег, друзів і домочадців. Красиво виглядає жінка завжди привертає увагу ».


Людмила Іванова

Деякі фахівці в своїй роботі використовують райдужну палітру. На коротких нігтях краще не використовувати багато градієнтів. Буде достатньо двох кольорів. Процедуру можна зробити, як в салоні, так вдома в залежності від технології покриття. Градієнтне нанесення може бути вертикальним, горизонтальним або навскоси. Іноді градієнт на нігтях поєднують з технікою французького манікюру.

Ідеї ​​красивого градієнта

Робимо градієнт на нігтях: ідеї, поради та інструкція

Інструкція по формуванню градієнта на нігтях

Існують різні технології нанесення кольору на ніготь. На перехід кольору, його стійкість, впливає не тільки система нанесення, але і структура матеріалу. Покроково розглянемо варіанти, як можна зробити красивий градієнт. Є три основних способи формування фарбування:

Наносимо колір штампом

Інструмент є вдосконаленим варіантом спонжа. Він має губчасту основу з невеликою ручкою з пластику, за якою зручно тримати прилад. Така конструкція проста в застосуванні, а також допомагає в захисті рук від можливості фарбування. Розміри інструменту адаптовані під площа нігтя, а його закруглення допомагає акуратно наносити градієнт, не потрапляючи на зону росту нігтя і шкіру.

Як краще нанести градієнт на нігті штампом, інструкція по кроках:

  1. Матеріал для лаку. Необхідно підготувати серветку або товсту гладку тканину. Вони повинні бути без ворсу, частинки можуть потрапити в лак і після на ніготь. Таким чином вся процедура нанесення градієнта на нігті буде зіпсована. Якщо після буде наноситися гель, то тканину або серветку слід змочити. Далі потрібно підготувати варіанти забарвлень для подальшої роботи.
  2. Райдужні смужки. На підготовлений матеріал наносимо кольору, які повинні виявитися на нігті. Дизайн вибирає кожен для себе сам. Це можуть бути кардинально протилежні кольори, а можуть бути схожі в колірній палітрі відтінки. Смужки слід наносити акуратно. Ширина і довжина нанесення фарби повинна бути трохи більше нігтя. Лінії повинні бути паралельні. Товщина може варіюватися в залежності від бажаного результату.
  3. Зубочистка або інший гострий інструмент. Необхідно за допомогою зубочистки або шпажки перемішати кольори в зоні стику, щоб під час нанесення на ніготь перехід був плавним. Можна використовувати голку або шпильку. Але після застосування інструмент зазвичай викидається. Варто пам'ятати, метал здатний окислюватися.
  4. Вбирання фарби. Притискаємо штамп до нанесеному кольору і тримаємо його кілька секунд, даємо речовині вбратися в губку. Можна невеликими розгойдуються рухами прискорити процес всмоктування. Слід не переборщити, інакше про плавний перехід можна буде забути, відбудеться змішання квітів, а значить градієнт на нігтях виявиться невдалим.
  5. Штампування. Акуратними рухами наносимо речовина на ніготь. Робимо це повільно, щоб забарвилася вся поверхня нігтьової пластини. Процедуру повторюємо з кожним нігтем. Якщо фарби недостатньо, то нанесення кольору на тканину повторюємо по тій же схемі.
  6. Видаляємо зайве. Якщо під час фарбування і розподілу матеріалу по нігтьової пластини колір все-таки потрапив на шкіру, то за допомогою ватної палички і ацетону видаляємо зайву фарбу. Робимо все повільно, щоб не потрапити на ніготь і не зіпсувати готовий шедевр.
  7. Наносимо закріплення. Покриваємо ніготь безбарвним лаком з ефектом закріплення і сушки. Даємо лаку висохнути. Манікюр готовий. Насолоджуйтесь своїм творінням або роботою майстра. Такий шедевр доставить морю позитивних емоцій всім навколо. Практикуйте робити градієнтний манікюр самі, можливо друзі і знайомі стануть частіше приходити в гості.

Якщо використовуються фарби-градієнти для подальшого фарбування гелем, то процедура скорочується. Кольорові смужки можна відразу наносити на штамп. На відміну від звичайного лаку з подальшим закріпленням, покриття з гелем може триматися набагато довше в залежності від діяльності жінки. Якщо вона готує, надягає гумові рукавички, виконує багато роботи пов'язаної із збиранням приміщення, то гелиевое нанесення прослужить також не довго. Тому стійкість фарбування безпосередньо пов'язана не тільки зі структурою матеріалу, але і з діяльністю власника манікюру. Буде приємно, якщо градієнт на нігтях буде радувати вас довгий час.

Офарблюємо нігті спонжем

Найпростіший варіант нанесення лаку на нігтьову пластину. Такий градієнт може зробити будь-яка жінка в домашніх умовах. Чим більше пористість губки, тим більш плавними будуть переходи. Губка з дрібними порами буде залишати більш чітку лінію. Для такої техніки краще використовувати губку з загостреним кутом. Кінчиком буде простіше наносити лак, фарба майже не потраплятиме на шкіру навколо нігтя.

Покрокова інструкція, як робити градієнт спонжем:

  1. Покриваємо ніготь прозорою основою.
  2. Даємо їй добре висохнути протягом декількох хвилин.
  3. Заздалегідь готуємо ацетон, ватяні палички і ватяні диски для зняття фарби з шкіри.
  4. Внахлест смужками наносимо кольору на ватман або іншу щільну папір.
  5. Пензликом трохи перемішуємо кольору в зоні стику, щоб згодом досягти плавного переходу.
  6. Розміщуємо губку в отримане кольорова пляма.
  7. Пробуємо нанести лак на папір, оцінюємо результат.
  8. Після наносимо лак на кожен ніготь.
  9. Акуратно губку з кольором притискаємо до нігтя.
  10. Витираємо зайвий лак з шкіри за допомогою підготовлених паличок, ватяних дисків і ацетону.
  11. Даємо лаку підсохнути.
  12. Наносимо закріплювач з елементами сушки.
  13. фарбуємо пензликом

Технологія подібного манікюру і нанесення градієнта на нігті складна для недосвідченого майстра. Її складно зробити вдома самому, тим більше, якщо одна рука ведуча, другий буде складно домогтися плавного і обережного переходу.

«Метод найшвидшого манікюр вважається останньою модною тенденцією у жінок різних вікових груп в усьому світі. Це технологія поступового переходу від одного кольору до іншого ».


Людмила Іванова

Техніка нанесення переходів пензлем

Пензлик для манікюру повинна бути густий з косим зрізом. Не можна використовувати інструмент з штучним волокном. Потрібна пензлик з натуральною щетиною.

Наносимо градієнт пензлем в наступному порядку:

  1. Наноситься основа, вона може бути прозорою або кольоровий.
  2. Накладається правильно колір, лінії не стикаються.
  3. Там де поєдналися кольору тонким пензлем провести вгору, а після вниз або зліва направо в залежності від типу переходу.
  4. Нанесення повторюють і розподіляють, формується більш насичений відтінок.
  5. Після все закріплюють безбарвним лаком.
  6. Кутикули покривають живильним маслом.

Фото нанесення переходів пензлем

Робимо градієнт на нігтях: ідеї, поради та інструкція

Формування кольору на нігтях з використанням гелю

Технологія нанесення градієнта на нігті з гелем особливо не відрізняється від нанесення лаку з використанням кисті. На додаток до всього використовується УФ лампа для закріплення речовини. Крім того фарбування гелем прослужить на багато довше звичайного лаку, якщо все робити послідовно і використовувати в нанесенні хорошу продукцію.

Покрокова інструкція нанесення манікюру з градієнтом гелем:

  1. Знежирюємо нігтьову пластину.
  2. Покриваємо ніготь гелем і підсушують під УФ лампою.
  3. Наносимо на частину нігтя кольоровий гель до місця запланованого переходу.
  4. Другу частину зафарбовує іншим кольором.
  5. Тонким пензликом добиваємося поступового переходу квітів.
  6. Під час рухів від одного кольору до іншого потрібно витирати пензель, щоб не було після фарбування в стику квітів грязьового плями.
  7. покриваємо закріплювачем.
  8. Підсушуємо гель під лампою.
  9. Знімаємо липкість спеціальним розчином.

Градієнт на нігтях - це нова тенденція в сучасному світі краси. Такий манікюр можна зробити як в салоні, так і в домашніх умовах. Потрібно тільки терпіння і бажання надати своїм рукам новий вигляд.

У нанесенні використовуються, як лаки з подальшим закріпленням, так і гелі. Завдяки новій техніці при створенні градієнта на руках можна зробити ніжні переходи, а можна оформити ніготь в яскравих і соковитих кольорах. Такий манікюр підніме настрій власнику, колегам, перехожим і домочадцям. Багато будуть із захопленням, а може бути і заздрістю дивитися на красу нігтів.

Експертна думка

Людмила Іванова

Косметолог, автор статей для професійних інтернет видань

Будь-манікюр дівчата, робить руки акуратними і доглянутими. Градієнт на нігтях це технологія поступового переходу від одного кольору до іншого. Щоб наносити градієнт на нігті, нам необхідний матеріал для лаку, райдужні смужки, зубочистка або інший інструмент, щоб переходи були плавними.

Дуже важливо правильно наносити колір і основу, а кутикули покрити живильним маслом.

Комментарии (0)
Додати коментар
Робимо французький манікюр гель-лаком
У цій статті ми розглянемо французький манікюр. Дізнаємося які матеріали та інструменти нам для цього необхідні. Дуже важливо крім гарного манікюру, вміти надовго його
Гарний манікюр на короткі нігті: особливості та фото
Сьогодні ми розглянемо різні способи, як зробити гарний манікюр, якщо ваші нігті короткі. А також розповімо про різні особливості, про модні кольори лаку і про
Шелак на короткі нігті: колір, форми і ідеї манікюру
Шелак на короткі нігті давно став популярним. Що це таке і які є види, як зняти шелак, а також мінуси і плюси це манікюру ми розглянемо в статті. У нашому житті головне
Види манікюру: правила вибору
Види манікюру: правила вибору
Види манікюру: правила вибору
09.10.19 Догляд за обличчям і тілом
Красиві і доглянуті руки - гордість жінки. Про них потрібно ретельно дбати, живлячи ніжну шкіру і надаючи естетичний вигляд нігтиками за допомогою професійних майстрів
Домашній манікюр - просто і стильно
Домашній манікюр - просто і стильно
Домашній манікюр - просто і стильно
27.08.19 Догляд за обличчям і тілом
Краса жіночих ручок - не дар природи, а кропітка праця. Щоб вони виглядали доглянуто і молодо, необхідно обов'язково балувати нігтики естетичним манікюром.
35 ідей приголомшливого манікюру на випускний для кожної дівчини
Доброго дня, дорогі читачі! Випускний бал - самий довгоочікуваний і хвилюючий свято для кожної школярки. І, безсумнівно, всі дівчата хочуть в цей день виглядати