Робимо французький манікюр гель-лаком
У цій статті ми розглянемо французький манікюр. Дізнаємося які матеріали та інструменти нам для цього необхідні. Дуже важливо крім гарного манікюру, вміти надовго його зберегти в хорошому вигляді. Ми розглянемо кілька ефективних способів для цього.
Недоглянуті руки зіпсують будь-який образ. Щоб надовго забути про манікюр досить навчитися робити його гель-лаком. Це покриття подобається дівчатам за стійкість. Гель-лак зберігає колір і блиск протягом двох тижнів, його не потрібно оновлювати кожні 5-7 днів, як звичайні лаки.
Красиві руки з ідеальними нігтями тепер не проблема, але, щоб виглядати гармонійно, важливо враховувати стиль і колірну гамму одягу, вибираючи манікюр. А якщо подобаються зміни? Чи не перефарбовувати ж нігті щодня! Є спосіб вирішити цю задачу - вчимося робити французький манікюр гель-лаком. Френч - універсальне покриття, яке підійде до будь-якого образу і ситуації.
Класика - нігті натурального відтінку з білим вільним краєм. Але можливі варіанти з кольоровими лаками, які виглядають більш яскраво і незвично, зберігаючи природну чарівність покриття. Традиційно це вид манікюру призначався для коротких нігтів, але на довгих він виглядає не менш ефектно.
Матеріали і інструменти
Щоб зробити французький манікюр гель-лаком в домашніх умовах нам знадобляться:
- щипчики, баф, пилка;
- серветки безворсовие;
- обезжириватель;
- праймер, база, клінсер;
- закріплювач - фінішне покриття;
- бежевий і білий гель-лаки для класичного френча, або яскравий - для кольорового;
- пензлика - тонка і плоска або наклейки;
- УФ лампа.
Тим хто вперше робить такий манікюр краще використовувати білу гель-фарбу, щоб малювати «посмішку», це покриття більш щільне і працювати з ним зручніше.
Як вибрати колір бази?
Основний лак, яким буде покрита вся пластина, при французькому манікюрі необхідно підбирати, орієнтуючись на свій колір шкіри, інакше можна отримати несподівано неприємний ефект. Якщо нігті виглядають неприродно, відливають нездоровим кольором, то руки здаються постареним, а це псує все враження.
При жовтуватому відтінку шкіри база повинна бути персикової, для блідої шкіри підійдуть молочні напівпрозорі тони, а для червоної - рожеві відтінки.
Покрокова інструкція
Приступаючи до роботи необхідно відкласти всі справи, щоб не зіпсувати покриття ненавмисним дотиком. Слід підготувати руки - зробити ванночку. Перед французьким манікюром можна використовувати жирний крем - гель-лак може не зчепитися з нігтем і буде отщёлківаться. Як робити класичний френч?
- Знімаємо старе покриття, підрівнюємо нігті і надаємо їм потрібну форму, прибираємо кутикулу. Нігті повинні бути однакової довжини, інакше манікюр буде виглядати неохайно.
- Бафом шліфуємо емаль до шорсткості - це забезпечить надійне зчеплення покриття, а значить манікюр буде стійким. Важливо не перестаратися, щоб не пошкодити ніготь.
- Знежирюємо розчином за допомогою безворсовой серветки.
- Наносимо праймер для нігтів і підсушують його на повітрі 10-20 секунд. Цей склад забезпечить стійкість покриття і запобіжить відколи пошкоджених нігтів.
- Наносимо базу, сушимо під лампою близько хвилини. Тримати довше не потрібно, щоб зайве пересушування не завадило зчепленню з наступним шаром.
- Наносимо основне покриття. Для більш інтенсивного кольору можна зробити 2 шари, кожен з яких потрібно тримати під УФ лампою протягом хвилини.
- Роблячи французький манікюр малюємо білий край, використовуючи трафарети або пензлика. Сушимо під лампою хвилину.
- Робимо фінішне покриття, сушимо 1-2 хвилини.
- Знімаємо клінсером липкий шар.
Для зручності можна обробляти по два пальця, а просушити їх, приступати до наступних. Так менше ризику розмазати покриття, воно не розтечеться.
Матеріали для французького манікюру гель-лаком доступні. Зробити френч будинку зможе будь-яка дівчина, єдина складність, з якою стикаються початківці, - оформлення вільного краю.
Як намалювати рівну лінію «усмішки»?
Роблячи французький манікюр гель-лаком можна намалювати лінію посмішки. Щоб окреслити бездоганну дугу, нам знадобляться:
- трафарети або смужки;
- плоска кисть;
- тонка кисть;
- рідина для зняття.
Найпростіший варіант - використовувати стрічки або трафарет. Важливо ретельно підклеїти краю, щоб не було патьоків, а лінія вийшла рівною. Після цього наносимо лак і сушимо під лампою, для більш насиченого кольору робимо другий шар. Трафарет акуратно знімаємо після висихання.
Зафарбувати край можна плоским пензликом. Для цього намічаємо кінчиком напівкруглу лінію точкових дотиками і профарбовують мазками намічену область.
При малюванні пензликами є загальне правило: спочатку проводимо тонку лінію, що відокремлює зону промальовування, а потім розфарбовуємо.
Якщо є досвід, можна впоратися і пензликом від гель-лаку: проводимо дугу від краю нігтя до середини спочатку з одного, а потім з протилежного боку.
Пробуючи різні способи, кожна дівчина знайде найбільш зручний для себе спосіб промальовування «усмішки». Якщо роблячи французький манікюр рівна дуга з першого разу не виходить, малюнок стирають засобом для зняття покриття, база не пошкодиться. Пензликом, змоченою цим засобом, можна також підкоригувати дрібні нерівності і патьоки «посмішки».
Зберігаємо покриття на довгий термін
Щоб красиві нігтики радували господиню не один день треба дотримуватися кількох правил:
- Вибирати лаки надійних виробників, при появі свербежу, печіння, інших ознак алергії припинити користуватися засобом.
- Наносити покриття тільки на ретельно оброблені, підпиляними нігті.
- Дотримуватися правильну послідовність нанесення і сушіння - від знежирення до нанесення фінішу.
- Не намагатися виправити форму нігтів після висушування гель-лаку - є ризик отримати відколи.
- При фарбуванні не виходити за край і не наносити лак на кутикулу - тоді покриття буде стійким.
- Чи не робити багато шарів. Так нігті виглядають природніше, немає ефекту накладних.
- Чи не мочити руки 1-1,5 години після манікюру.
- Користуватися рукавичками при митті посуду і господарських роботах.
Застосовуючи ці поради вам вдасться з легкістю зберегти французький манікюр на довгий час.
Модні тенденції: як освіжити класику?
Навчившись робити класичний французький манікюр можна урізноманітнити його. Ідеї, які легко втілити будинку:
- френч з малюнком на одному або декількох нігтях;
- декор або розпис на вільному краї;
- кольорова лінія «посмішки»;
- антіфренч - кольором виділяється не край, а лунку біля основи;
- об'ємний декор або стрази;
- вітражний декор або стрази;
- градієнт - розмита лінія краю, плавні переходи тонів;
- контрастний - для основи використовують яскраві кольори;
- лінія лунки або «усмішки» декорована блискітками;
- матовий манікюр;
- комбінації матової основи та блискучих кінчиків і навпаки.
Французький манікюр стане базою, на основі якої можна творити. Знадобляться лише матеріали і фантазія. Що важливо враховувати? Якщо декор планується робити на коротких нігтях, краще використовувати дрібні елементи і малюнки. Для довгих нігтів вибір ширший, але треба пам'ятати, що мода на великі об'ємні композиції пройшла.
Зараз актуальні геометричні орнаменти, а також акценти на різних фактурах - матові, глянцеві, текстурування під натуральний камінь, золоті і срібні акценти, голографічні покриття.
Знімаємо гель-лак правильно
Щоб не пошкодити нігті треба вміти дбайливо видаляти покриття. Для цього знадобляться:
- ватні диски;
- фольга;
- пилка або баф;
- рідина для зняття;
- лопатка або апельсинові палички.
Спочатку обробляємо нігті пилкою, щоб зняти глянець з поверхні. Потім просочуємо ватний диск засобом для зняття і робимо компрес на кожен ніготь, обернувши фольгою. Тримаємо 15 хвилин, а після цього видаляємо гель-лак паличкою. Якщо новий манікюр робити не планується, наносимо лікувальну покриття, щоб відновити нігті. Добре, якщо засіб містить кальцій, мінерали, вітаміни - вони зміцнять і підтримають здоров'я нігтів.
Навчитися робити французький манікюр гель-лаком в домашніх умовах не так важко. Цей навик не тільки економить гроші, але і дає можливість проявити свої творчі здібності. Самостійне нанесення гель-лаку вимагає знання правил і терпіння, зате красиві доглянуті руки будуть радувати власницю до 2,5 тижнів!