Масла для росту і густоти волосся в домашніх умовах
26.03.2020 286 0

Масла для росту і густоти волосся в домашніх умовах

Здоров'я
В закладки

Масла для росту і густоти волосся в домашніх умовахДобридень! У цій статті ми розповімо про масла для росту волосся - види, властивості, застосування. Волосся часто схильні до негативного впливу. Постійні укладання, сушка феном, міська пил, брудне повітря, суворий клімат щодня відчувають наші волосся на міцність. Щоб зберегти волосся здоровими потрібна допомога ззовні.

Натуральні масла для волосся

На ринку представлено достатньо коштів для волосся. Але не всі з них бюджети і ефективні. Крім того, склад часто далеко не такий натуральний, як хотілося б. Відмінна альтернатива покупним продуктам - масла. Вони здатні вилікувати пошкоджені локони від перетину, наситити шевелюру усіма потрібними хімічними елементами, захистити. Масло також стане в нагоді для прискорення росту волосся.

Все масляне різноманітність поділяють на дві основні категорії: базові масла і ефірні. Вони відрізняються між собою складом і концентрацією. Звичайно ж, і застосовують їх по-різному.

Базові масла використовуються самі по собі і не доставляють дискомфорту. Ефірні масла вимагають обережного підходу і додаються в кількості не більше кількох крапель. Застосування нерозбавлених ефірів може привести до опіків і інших неприємних наслідків.

Умовно виділяються 4 групи масел, в залежності від їх впливу на волосся. масла:

  1. Усувають лупа;
  2. Збільшують швидкість росту волосся;
  3. Зміцнюють волосся, надають здоровий блиск і сяйво;
  4. Усувають проблему втрати волосся.

Абсолютно кожне масло як базове, так і ефірне, має власний склад і неповторні характеристики. Підбір масел проводиться завжди індивідуально, відповідно до потреб і станом зачіски.

Як вибрати відповідне масло

При виборі масла враховуйте два фактори: свій тип волосся і мету, що переслідується. Масло використовують для зміцнення волосся, усунення посічених кінчиків і себореї, посилення росту. Під кожну проблему знайдеться своє масло-лікар.

Перед використанням потрібно виключити ризик алергічної реакції. Для цього проведіть тест: намажте зовсім небагато масла на зап'ясті і залиште на пару годин. Якщо за цей час жодного дискомфорту не виникло і неприємних відчуттів немає, масло придатне для використання. Кожен організм неповторний, тому будь-яке, навіть саме делікатне і цінне, масло може вам не підійти. Поставитися до цього потрібно спокійно і замінити масло на будь-який інший аналог, який вам підійде.

Рослинні масла і їх властивості

Оскільки всі масла відрізняються за своїми властивостями, ми розглянемо найпопулярніші з них. Почнемо з базових масел.

  • Реп'яхову олію

Це масло не даремно згадано першим в списку рослинних масел. Реп'ях - універсальний боєць в будь-яких волосяних проблемах. Масло реп'яха - природний активатор росту волосся. За допомогою свого складу, реп'ях буквально насичується волосся, вітамінами і мінералами, протеїнами і корисними кислотами. А дубильні речовини допомагають відновити правильну секрецію сальних залоз і ліквідувати лупа.

Реп'яхову олію залишається поза конкуренцією, завдяки своїй повсюдної доступності і низькою ціною.

  • масло кропиви

Кропив'яне масло містить кремнієву кислоту і цілий вітамінний комплекс. У догляді за пересушеними волоссям цього масло немає рівних. Кропива лікує ламке волосся і посічені кінчики, також вона зміцнює волосся і бореться з облисінням. Дубильні речовини, що входять до складу масла - відмінні помічники в боротьбі з жирною себореєю.

  • Касторове масло

Друге за популярністю і поширеності - касторове масло. Воно володіє універсальними властивостями. Добре просочує волосся. Надає зміцнююча дія на волосяні цибулини і стимулює сплячі фолікули. Після регулярного використання цього масла, шевелюра стає густішим, волосся більш еластичними і сяючими здоровим блиском. Насіння рицини допомагають усунути лупа. І напевно багато дівчат вже знають, що це масло добре працює і з віями.

  • Масло какао

Відновити мляве волосся і подарувати їм блиск допоможе масло какао. Мінеральні речовини, що входять до складу какао-масла, і вітаміни E і A зміцнюють волосся і прискорюють їх зростання.

  • Кокосова олія

Натуральне масло кокоса - косметичне масло, добре зарекомендувало себе як в догляді за шкірою, так і за волоссям. Зустріти його можна в густому і рідкому вигляді. При холодній температурі масло застигає, але таїть від температури тіла. Кокосове масло майже не має запаху. Використовувати його можна і як самостійний засіб, і як інгредієнт для масок.

Кокосове масло обволікає кожен волосок, утворюючи тонку плівку. Такий «кокон» захищає волосся від згубних зовнішніх впливів, робить їх сяючими і гладкими. Кокосове масло застосовують для прискорення росту волосся. Після курсу масок з кокосовим маслом волосся росте, як на дріжджах.

  • Масло обліпихи

Якщо вашому волоссю вимагає термінова реанімація, застосовуйте масло обліпихи - джерело вітаміну A. Крім того, що це масло здатне пожвавити «втомлені», сильно пошкоджені і посічені волосся, воно ще сприяє оновленню клітин шкіри. Через омолоджує властивості, масло обліпихи активно використовується для росту волосся і боротьби з лупою.

  • Мигдальне масло

Масло краси. Саме в цьому маслі вам зустрінеться великий набір вітамінів (В2, В3, Е і F). Масло мигдалю насичується волосся і глибоко проникає в його стрижень, завдяки олеїнової кислоти. Після мигдальних масок волосся стане більш нагодована, гладкими, шкіра голову більш здоровою, покращиться секреція сальних залоз, зменшиться випадання волосся і прискориться їх зростання.

  • Лляна олія

Для неслухняного волосся і проблемної шкіри голови добре підійде лляна олія. У його склад входить жирні Омега-3 кислоти і вітаміни краси А, В, Е, F. Льон насичується волосся, робить шевелюру слухняною, м'якою і шовковистою, добре допомагає в боротьбі з себореєю. Натуральне масло льону використовується для прискорення росту волосся.

  • Камфорна олія

У боротьбі з пошкодженими і рідіють волоссям допоможе камфорне масло. Воно покращує кровообіг. Це сприяє пробудженню сплячих волосяних цибулин. Насичуючи коріння, масло знижує кількість випадають волосся і лікує лупу. Як і більшість масел, масло камфори впливає не тільки на корені, а й на весь волосся, запобігаючи перетин і усуваючи сухість.

  • Арганова олія

Багате корисними жирними кислотами і вітамінами. Регулярне використання цього масла освіжає і оновлює волосся, уповільнює їх стареніе.Оно також допоможе позбутися від сухості шкірного покриву і має антимікробну дію.

  • Оливкова олія

Це масло сміливо можна назвати підручним косметичним засобом, адже його не доведеться шукати: у багатьох воно коштує на кухні. Але не тільки в кулінарії оливкова олія знайшло своє застосування. Його дуже люблять і цінують сучасні косметологи. Воно легко засвоюється і засвоюється шкірою і волоссям, насичено усіма потрібними для краси вітаміни, мінерали та жирними кислотами. Це сприяє усуненню посічених кінчиків, а також сприяє гладкості, слухняності і здоров'ю волосся.

  • Персикове масло

Якщо ви постійно фарбуєте волосся або вони сильно пошкоджені, то вам відмінно підійде масло персика. Це масло дуже ніжно піклуватися про пошкоджених і жорстких волоссі, робить їх більш м'якими, слухняними і шовковистим. Воно прекрасно впливає на ріст і густоту волосся.

  • гірчичне масло

Вирішити проблему облисіння і повільного росту волосся під силу маслу гірчиці. Від природи вітамінізоване масло - найкращий прискорювач зростання. Воно налагоджує кровообіг, живить цибулини, знищує бактерії і бореться з лупою. Якщо ви додасте в домашнє масло, пару крапель гірчичного масла, засіб стане не тільки більш ефективним, а й довше збереже свої властивості.

  • Масло жожоба

Дуже легке і швидко вбирає засіб. Жожоба використовують не тільки в комплексі з іншими маслами і засобами, а й самостійно. Причому для цього навіть не потрібно робити маску. Це масло відмінно замінить бальзам для волосся з магазину і його навіть не доведеться змивати, так як воно не залишається сального блиску на шкірі та волоссі. Масло живить кінчики волосся, захищає і очищає.

  • Гарбузове масло

Справжній скарб для алергіків, адже воно не тільки бореться з лупою і живить волосся, але і бореться з почервоніння, роздратуванням і висипаннями.

  • Масло ши

У косметології масло ши відомо своєю здатністю пом'якшувати і насичувати корисними речовинами шкіру, роблячи її ніжною і шовковистою. Набагато менше людей знають, що масло ши ще й відмінний засіб для пошкоджених, ламких волосся. Воно прекрасно усуває посічені кінці, зволожує і вдихає життя навіть в «солому».

  • Масло виноградної кісточки

Виноградна олія усуває зайву жирність шкіри голови, нормалізує роботу сальних залоз і насичується фолікули корисними речовинами. У сукупності ці властивості зміцнюють цибулини і прискорюють процес зростання.

  • масло амли

Повсюдно використовується в Індії і навіть є основою індійського масла. За своїми лікувальними властивостями дане масло здатне замінити цілий комплекс засобів. Масло амла запобігає раніше поява сивини, лікує шкіру від лупи і гнійних висипань, зволожує і насичує виснажені, пересушені і пошкоджене волосся, допомагає позбутися від посічених кінчиків, бореться з проблемою жирної шкіри голови, прискорює ріст і зміцнює коріння волосся. І все це здатне зробити одне тільки масло амли!

  • масло кмину

Унікальна за своїм складом. Воно містить понад ста активних компонентів. Крім, поліпшення якості волосся, активізації їх зростання, масло чорного кмину активно бореться з різними грибковими захворюваннями і нейтралізує лупа.

  • масло макадамії

До складу масла макадамії входить пальмітинова жирна кислота. Таку ж кислоту виробляють наші сальні залози. Вона призначена для природного захисту, харчування та зволоження наших волосся. Масло макадамії відмінно виконує ці функції, і тому його так люблять косметологи і використовують його як для шкіри, так і для волосся.

  • Масло волоського горіха

Ще одне найцінніше для волосся масло - масло волоського горіха. Воно насичується волосся, прискорює їх зростання і зміцнює коріння.

  • Кедрова олія

Масло кедрового горіха багато в чому перевершує всі інші рослинні олії за своїм хімічним складом. Регулярне його застосування в масках вирішує цілий комплекс проблем: сухість, випадання волосся, повільний ріст, лупа, ламкість, посічені кінчики і т. Д. Крім цього, кедровим маслом можна вилікувати безліч шкірних захворювань. А ще це універсальний засіб, що підходить для всіх типів волосся.

  • масло Трічуп

Являє собою доглядає масло індійського виробництва. До складу цього масло входить кокосове (20%) і кунжутне масло (80%). Трічуп відмінно зволожує волосся, насичує їх по всій довжині і відновлює від кінчиків до коренів. Масло підтримує пофарбовані і піддаються постійній сушінні феном локони.

Ефірні масла

У поєднанні з базовими маслами також добре працюють ефірні масла.

  • Масло іланг-ілангу

Ефірна олія іланг-іланг простимулює зростання і вилікувати пошкоджене волосся. Приємним бонусом може стати легкий приємний аромат цієї олії.

  • масло імбиру

Повернути блиск шевелюрі, скоротити втрати волосяного покриву, відновити пошкоджені локони, розбудити пасивні фолікули, простимулювати зростання - все це зможе зробити масло імбиру.

  • масло бей

Мало кому знайоме екзотичне масло бей виглядає як темно-коричнева рідина і володіє специфічним запахом. Насправді, це одне з найпотужніших засобів, що прискорюють ріст локонів. Його використовують виключно, як доповнення до інших складам і маскам, але результат від його застосування перевершує всі очікування.

  • масло розмарину

Розбудить сплячі цибулини і збільшить циркуляцію крові. Допоможе пошкодженим волоссю відновитися, оскільки стимулює процес регенерації.

  • масло бергамота

Натуральний антисептик. Воно допомагає позбутися від шкідливих бактерій. Крім цього, бергамот контролює виділення сальних залоз, приходить на допомогу в боротьбі з жирністю, і пробуджує цибулину волоса.

  • масло герані

За своїми властивостями сильно схоже на масло бергамота. Воно також бореться з жирністю, усуває непотрібні мікроорганізми і себорею.

  • масло кориці

Любителі кориці знають, що ця спеція має зігріваючими властивостями. Те ж можна сказати і про масло кориці. Воно стимулює кровообіг, а значить і прискорює ріст локонів.

  • масло евкаліпта

Евкаліпт допоможе побороти лупа і зміцнити коріння волосся. Масло евкаліпта чудово підходить для зростання шевелюри.

  • Масло чайного дерева

Єдиний ефір, який застосовується під час процедур в чистому вигляді без страху негативних наслідків. Це масло добре переносить шкіра, а воно, у свою чергу, справжній лікар для шкірного покриву. Лупа, свербіж, ослаблені волосся - чайне дерево усуне всі ці волосяні проблеми.

  • масло ялиці

Ялиця допоможе впоратися з проблемою «сплячого волоса». Адже вона відмінний стимулятор. Після використання ялицевої олії, волосся стає густим і довгим.

  • масло лаванди

Багато хто знає, що аромат лаванди відмінно заспокоює нервову систему. Однак на цьому позитивний ефект від лавандового масла не обмежується. Масло лаванди, прекрасно бореться з проблемою облисіння, зміцнюючи волосся і усуваючи проблему їх випадання.

  • масло м'яти

Олія м'яти не тільки дарує приємний освіжаючий ефект, але і активує зростання, усуває підвищену жирність голови. Якщо регулярно використовувати цю олію, можна помітити значний приріст в довжині вашої шевелюри.

  • масло цитрусових

У косметичці власниць жирного волосся обов'язково повинен бути хоча б один флакончик ефірних масел будь-якого цитрусового фрукта. Цитрусові зменшують жирність волосся, стимулюють їх зростання і укріплюють коріння.

  • масло усьми

Масло усьми застосовують для росту волосся. Ой, то чудодійні масло використовують в боротьбі з останніми стадіями облисіння, а також для відновлення сильно пошкоджених вій, волосся і брів.

Зміїне масло

Справжня екзотика косметології. Зміїне масло виготовляється з підшкірного жиру змії. Для догляду за волоссям масло застосовується або в чистому нерозбавленому стані, або в складі вже готових масок і бальзамів.

Зміїне масло має ранозагоювальну властивістю і добре бореться з лупою, невеликими ранами і виразками. Воно регенерує волосся по всій його довжині, усуває проблему перетину і сухості. Виступає в якості розумного регулятора залоз: стимулює виділення шкірного жиру при сухій шкірі і знижує - при жирній. Масло змії також допомагає захистити шевелюру від впливу зовнішніх факторів.

Це масло не рекомендують застосовувати в догляді за волоссям годуючим і очікують малюка жінкам, а також при наявності відкритих ран і алергічних реакціях.

Способи застосування масел

Після того як потрібне масло вибрано, постає питання: «Як користуватися маслом при догляді за волоссям?». Способів використання масла досить багато.

Додавання масел в готові косметичні продукти

Ефірні і рослинні олії - ефективні збагачувачі для покупних шампунів, бальзамів і масок. Двох-трьох крапель цілком достатньо на одну порцію кошти. Основний секрет при збагаченні косметичних засобів маслами, це додавання їх безпосередньо в ході процедури. Додаючи масло в шампунь або бальзам відразу для довгого зберігання і використання, ви втратите всі корисні речовини, так як масла просто випаруються.

Вживання масел в їжу

Дбати про волосся важливо не тільки зовні, але і зсередини. Для цього вживайте рослинне масло за півгодини до сніданку. Найкраще для цієї мети підходять лляне, кукурудзяна та оливкова олія. Якщо пити масло натщесерце для вас з яких-небудь причин неможливо, просто якомога частіше заправляйте нею салати.

аромарасчесиваніе

Аромарасчесиваніе - розслаблююча процедура, яка доставить вам море задоволення. Для неї вам знадобиться дерев'яний гребінь або массажка і улюблене ефірне масло з захопливою ароматом. На гребінець наноситься 2-3 крапельки ефіру, волосся розділити на кілька ділянок і повільно їх розчесати.

Масляні маски для волосся

Рослинні масла використовуються самостійно, у вигляді мономаскі, збагачуються декількома краплями ефіру або складаються в цілу суміш масел для росту волосся. Базове масло можна використовувати з перцем або перцевою настоянкою для прискорення зростання.

Щоб не порушити природний баланс вашої шкіри, будьте обережні з олійними масками. Для профілактики подібні маски застосовуються раз в тиждень, в разі проблем з волоссям період очікування можна скоротити і робити маску одноразово кожні п'ять днів. Стандартно всі масні маски тримають під теплом для кращого ефекту.

 склад маски Скільки часу тримати на волоссі Примітка
Реп'яхову олію - 4 ст. л.
Масло розмарину - 4 краплі
Яєчний жовток - 1 шт.
65-70 хвилинСуміш попередньо потрібно підігріти і нанести на злегка вологе волосся.
Спиртова настоянка червоного перці - 1 ст. л.
Реп'яхову олію - 1 ст. л.
Кетамін - 0,5 ст. л.
45 хвилинРозігріти суміш до 40 ° С. Наносити тільки на шкіру голови.
Кетамін - 40 мл.
Цибулевий сік - 45 мл.
45-50 хвилин
Кетамін - 50 мл.
Спирт - 50 мл.
Свіжовичавлений лимонний сік - 15 мл.
Залишити на ніч
Масло мигдалю - 50 мл.
Кедрова олія - ​​4 краплі
Масло іланг-ілангу - 1 крапля
1 годину
Масло мигдалю - 40 мл.
Ефірні масла евкаліпта, лимона і пачулі - по 2 краплі
30 хвилин
Масло льону - 2 ст. л.
Масло гвоздики - 2 краплі
Масло ялиці - 1 крапля
1,5 години
Гірчичне масло - 80 гр.
Сухі корені кропиви - 1 ст. л.
45-55 хвилинКоріння змішуємо з маслом і нагріваємо на водяній бані протягом 8 хвилин. Після віджимаємо і склад наносимо на коріння.
Масло обліпихи - 1 ст. л.
Реп'яхову олію - 2 ст. л.
Не менш години

Наочні приклади застосування масел для волосся - результат помітний відразу.

Відео рецепт маски для росту волосся і сухих кінчиків

Комментарии (0)
Додати коментар
Масла для жирного волосся - поради фахівців
Привіт, дорогі красуні нашого сайту. Багато хто з нас стикаються з проблемою жирного волосся. Сьогодні ми розкриваємо секрети і корисні властивості масел для жирного
Виноградна олія для волосся: рецепти масок, результати застосування
Добридень! З цієї статті ви дізнаєтеся про те, як можна використовувати виноградне масло для догляду за волоссям, в чому його ефективність і як робити з нього маски.
Користь обліпихи для волосся
Користь обліпихи для волосся
Користь обліпихи для волосся
25.09.19 Волосся і макіяж
Обліпиха є однією з найбільш корисних сезонних ягід. До її складу входять різноманітні вітаміни: елементи групи В, вітамін Е, аскорбінова кислота і ще ряд корисних мікро
Корисні масла для волосся: вибираємо найкраще
Доглянуті і здорове волосся - гордість жінки. Щоб надати локонам привабливий вигляд і зробити їх по-справжньому красивими, жінки користуються різними засобами, вважаючи
Як швидко відростити густу і красиву чубок
Жіноче бажання постійно змінюватися зупинити неможливо. Багато красунь з метою зміни іміджу вирішують обзавестися короткою чолочку, а потім гірко зітхають у дзеркала,
Гірчична маска від випадіння волосся
Маска з гірчицею від випадіння волосся - відмінний помічник в поверненні шевелюрі густоти і фортеці.