Робимо матовий манікюр: способи і покрокова інструкція
У цій статті ми розповімо, як в домашніх умовах зробити матовий манікюр. Розповімо про особливості такого покриття і модні тенденції в сфері нейл-індустрії.
Справжнє щастя для дівчини - коли на нігтях є гарне покриття, і коли їм можна милуватися місяць або навіть довше. Але що робити, коли, наприклад, зробила модний матовий манікюр в салоні, а через тиждень лак став облуплюється, колір покриття і форма зовсім перестали подобатися? Відповідь очевидна: навчитися робити подібний манікюр самої.
Вибір покриття для матового манікюру
Матовий манікюр - не новинка. Таке покриття придумали ще в 90-і роки, але в останні роки саме матове покриття користується популярністю серед модниць. Можна виділити його плюси: розкіш і елегантність, м'якість, з ним можна придумати оригінальний дизайн, також універсальність (таке покриття підходить під багато образів). Але у такого манікюру є і недоліки: на матових нігтях видно мікропошкодження, якщо зробити світлі кольори, то нігті будуть швидко бруднитися. Такі нігті або глянцеві - вибір індивідуальний. Але якщо ви все-таки зробила вибір на користь матового манікюру, то це стаття для вас.
Особливості виконання
- Поверхня нігтьової пластини перед початком нанесення лаку повинна бути ідеально рівною, інакше на матовому лаку буде видно нерівності і потертості;
- Якщо для манікюру використовується матова основа, то на неї не можна наносити глянсовий топом, інакше не буде необхідного ефекту;
- Щоб висушити лак, потрібно трохи більше часу, ніж для глянцевого покриття.
Основні варіанти нанесення оксамитового або матового манікюру
Розглянемо два найпоширеніші варіанти нанесення матового манікюру: коли відсутні професійні інструменти і коли вони в наявності.
Якщо немає професійних інструментів
- пар
Робимо цей матовий манікюр за допомогою звичайного лаку. Перед нанесенням покриття стандартна процедура: надання форми і видалення кутикули. Наносимо лак в кілька шарів для отримання красивого однорідного кольору.
Паралельно з цим чекаємо, коли закипить чайник. Відразу ж після покриття лаком підставляємо пальці під пар. Тримаємо руки на відстані 10-15 сантиметрів від приладу, щоб не обпектися. Тримаємо руки не більше 1-1,5 хвилин. Після цього чекаємо, коли лак висохне, і милуємося отриманим ефектом. Результат - оксамитове покриття. Так, спосіб кумедний, але це працює!
Для зручності можна наносити лак на кілька нігтів і піддавати їх парообработке, після таку процедуру провести з іншими нігтями.
- крохмаль
Дешевий засіб. Картопляний крохмаль. Знаходимо звичайний лак (НЕ гель-лак), виливаємо його на палітру, додаємо кілька грам крохмалю. Перемішуємо. Лак поміняє структуру. Наносимо його на нігті, і вуаля! Красивий матовий манікюр в домашніх умовах.
- борошно
Для покриття потрібні: базове і кольорове покриття, борошно, сито, і кисть. Просіваємо борошно через сито, переконуємося, що в ній немає грудочок (це важливо, тому що покриття може вийти негарним і нерівним). Наносимо на одну руку базу і кольорове покриття. Опускаємо пензлик в миску з борошном, потім наносимо борошно на ніготь. Перед обробкою кожного іншого нігтя нігтем знову опускаємо пензлик в банку з борошном. Увага: кисть повинна бути м'якою, інша залишить сліди. Завдали борошно - чекаємо кілька секунд. Надлишки борошна прибираємо пензлем. Опускаємо пальці в воду. Висушуємо нігті, наносити лак-закріплювач не потрібно! Готово.
Перед нанесенням потрібно обов'язково обробити нігті, прибрати кутикулу, підпиляти до потрібної форми. Тоді манікюр, зроблений будинку, а не в салоні, буде виглядати красиво і елегантно.
Якщо є професійні інструменти і засоби
Досить спеціального матового топа, можна обійтися без матового гель-лаку.
- надаємо нігтям форму,
- прибираємо кутикулу,
- покриваємо ніготь 2 шарами гель-лаку (після кожного шару обов'язкове сушка лампою),
- наносимо матовий топ,
- видаляємо липкий шар.
Матовий топ виявить нерівності, якщо лак ліг неправильно. Тому нанесення покриття - ювелірна робота. Топ зробить лак світліше.
Для роботи застосовуємо обраний гель-лак. Наносимо лак точно так же, як і глянсовий (див. Покрокову інструкцію).
Виконання манікюру - покрокова інструкція
Крок 1. Гігієнічні процедури. Переробка та вилучення кутикули. Перед видаленням кутикулу відсуваємо за допомогою лопатки. Для видалення використовуємо ножиці / апарат або спеціальний гель.
Крок 2. Коректуємо форму нігтів, позбавляємося від задирок, вирівнюємо поверхню нігтя. Для цього використовуємо пилочки, ножиці або апарат і кусачки.
Крок 3. Знежирення, нанесення базового покриття. Сушимо нігті в лампі. Це покриття допоможе не тільки надовго зберегти дизайн, але і поліпшити якість нігтьової пластини.
Крок 4. Нанесення гель-лаку.
- Наносимо лак біля основи нігтя посередині.
- Розтягуємо його пензликом до нижнього краю, потім розтягуємо з боків зверху вниз.
- Закріплюємо кінчик нігтя лаком.
- сушимо покриття
Наносити кольорове покриття можна як в один шар, так і в кілька. Це залежить від того, який колір ви хочете: світлий або більш насичений і яскравий.
Крок 5. Закріплення покриття.
Наносимо останній шар лаку засіб для сушіння в лампі. У нашому випадку це матовий топ. Останній шар лаку збереже покриття, буде берегти нігті від подряпин і пошкоджень. Модний манікюр буде радувати кілька тижнів, якщо все виконати акуратно і правильно відповідно до інструкції!
Особливу увагу варто приділяти обробці інструментів, необхідно також дотримуватися правил їх зберігання!
- Використовуємо акрилову пудру
Матово-оксамитову красу на нігтях можна створити за допомогою акрилової пудри. Як правило, однієї баночки такої пудри вистачає надовго. Манікюр виконується за всіма правилами, але після нанесення топа нігті не сушимо. На покриття акуратно насипаємо пудру, і тільки потім поміщаємо пальці в лампу. Залишки пудри прибираємо пензликом.
- Використовуємо матову пил
Наноситься на липкий шар в кінці манікюру. Пил наноситься пензликом! Після нігтики також просушуються в лампі.
- використовуємо фліфовщік
Після процедури гелевого манікюру потрібно акуратно зняти частково верхній шар фрезою або бафом. Тоді покриття буде вже не глянцевим, а матовим. Після протираємо ніготь спонжиком і дезинфектором. Однак тут варто бути гранично акуратним, щоб не пошкодити нігтьову платину.
Модні ідеї матового манікюру
Сучасні тенденції дизайну манікюру різні: поєднання глянсового і матового покриттів в одному манікюрі, матовий манікюр стає популярним в яскравих відтінках, колір покриття залежить від пори року. У моді як і раніше однотонне покриття. Тут особлива увага приділяється кольорам: Емілія Кларк, наприклад, вважає за краще фарбувати нігті в однотонний бежевий, червоний або чорний. Анджеліна Джолі - світло-рожевий або чорний. Однотонний матовий манікюр підкорює простий і лаконічністю. Але виділимо способи вразити оточуючих не тільки однотонним дизайном.
- Влітку 2019 тренді - квіти, мереживо, принти з рослинами, фрукти, птиці, морські фігури і інші малюнки. Використовувати при створенні свого матового манікюру ці елементи. Звичайно, не варто забувати і про стразах.
- Стильно виглядає мінімалізм на матовому покритті.
- Написи стануть прикрасою нігтя.
- Вибирати правильний колір або кольору матового манікюру, які підходять під одяг, взуття або колір шкіри. До речі, засмаглим дівчатам відмінно підійдуть матовий бежевий, кремовий і рожевий кольори. На показі мод купальників 2019 переважав тілесний колір - нюдовие відтінки залишилися в тренді.
Також можна використовувати раніше створені техніки для створення власного дизайну:
- Матовий френч. Нігті можна зробити матовими, а кінчики - глянцевими. Чи навпаки.
- Місячний манікюр. Трикутні і круглі матові лунки актуальні для кожної леді.
- Поєднувати матове покриття з «котячим оком».
- Поєднувати матове і глянсове покриття.
- Застосовувати техніку омбре.
- Не забувати про декоративному оформленні нігтів: втірка, фольга, гліттер і ін.
- Поєднувати покриття з ефектом «битого скла».
- Поєднувати з градієнтом.
- Використовувати в дизайні «мармуровий манікюр» і так далі.
Зробити матовий манікюр в домашніх умовах користуючись покроковою інструкцією можливо. Більш того, способи не мають на увазі використання унікальних і дуже дорогих засобів. Лаки, пилочки, ножиці / апарат, бафи, засоби дезінфекції ... Тут важливо ваше бажання творити і робити себе красивими і щасливими.
Чекаємо ваших коментарів! Який спосіб вам подобається найбільше? Як часто ви робите матовий манікюр? Чи потрібно нігтям відпочивати від покриття? Які дизайни віддаєте перевагу?