Колларіум і коллагенарій: що це таке
02.04.2020 330 0

Колларіум і коллагенарій: що це таке

Здоров'я
В закладки

Колларіум і коллагенарій: що це такеПривіт, дорогі красуні нашого сайту! Сьогодні ми розповімо вам про одну з новинок в косметології - колларіуме. А також про те, чим відрізняється колларіум від коллагенарія, які існують лікарські протипоказання до їх відвідування.

Що таке колларіум і яку користь він приносить

Основним білком, що формує підшкірний еластичний каркас шкіри є колаген. З віком колагенові волокна зменшуються в кількості, білок виробляється все менше через зовнішні і внутрішні чинники, що впливають на наш організм. Шкіра втрачає еластичність і пружність, з'являються дрібні зморшки і в'ялість.

Існують ін'єкційні і терапевтичні засоби для відновлення і поповнення колагену. Ефективність їх має незначний ефект, або недовговічний.

У медицині активно використовується светотерапия (фототерапія), що впливає спрямованим пучком світла на хворобливі області. Таким способом вдається ефективно лікувати виразкові прояви на слизових, рани і порізи, пошкодження м'яких тканин, шкірні захворювання, депресивні стани, а також можна зміцнити імунітет.

Дослідження показали, що светотерапия сприяє швидкій регенерації шкіри, впливаючи на підшкірні шари, в тому числі і на колагеновий.

Завдяки розробці швейцарських косметологів з'явилася процедура коллагенарія - апаратного безконтактного впливу лампами червоного і синього кольору, здатного омолодити і оздоровити шкіру. Апарат, який поєднує в собі функції солярію і коллагенарія називається колларіум. Колларіум зарекомендував себе як ефективний апарат для отримання рівномірного, дбайливого засмаги і терапевтичного ефекту для оздоровлення та омолодження шкіри.

Колларіум зовні нагадує капсулу або кабіну. Глибина впливу ламп становить 8-10 мм. Лампи синього кольору надають ефект на меланін, підсилюють протимікробну дію на шкіру, дають рівну засмагу, а лампи червоного кольору активізують роботу генового шару.

Процедура коллагенарія допомагає в таких випадках:

[Su_list icon = "icon: check-circle» icon_color = "# 58b812"]
  • омолодження шкіри: підвищення її еластичності і пружності;
  • регенерація і очищення шкіри;
  • усунення судинних сіток, зірочок і зміцнення капілярної системи;
  • усунення та мінімізація пігментних плям, веснянок;
  • позбавлення від вугрів, камедонов;
  • звуження і очищення пір;
  • корекція розтяжок (стрий) і профілактика целюліту;
  • активація внутрішньоклітинного харчування і метаболізму;
  • сприятливий вплив на кровоносну і судинну системи;
  • активація імунних процесів організму;
  • глибоке зволоження шкіри;
  • усунення дрібних зморшок, нерівностей шкіри;
  • позбавлення від свербежу, деяких видів дерматиту.
[/Su_list]

Рекомендовані програми відвідування колларіума (оздоровлення, регенерація, омолодження)

Існують розроблені курси процедур для відвідування колларіума в залежності від необхідного ефекту. Кожна процедура по тривалості займає від 7 до 20 хвилин, в середньому - 15 хвилин. Дуже важливо дотримуватися курсовий режим, інакше не досягається бажаного результату. Спочатку, ефект від колларіума буде не так помітний, як після курсового проходження процедур.

  1. оздоровлення - курс розрахований в середньому від десяти до п'ятнадцяти процедур.
  2. регенерація - оптимальний варіант програми розрахований на двадцять процедур.
  3. омолодження - для досягнення ефектних результатів необхідно не менше тридцяти процедур.

Важливо відзначити, що кількість процедур в тиждень не повинна перевищувати 2-3 разів, а перерва між ними допустимо не більше 4 днів.

Фахівці-косметологи попередньо дадуть рекомендації з усіх питань відвідування колларіума - тривалість курсу коллагенарія, протипоказання, в чому засмагати в колларіуме. Відзначимо, що для відвідування колларіума вам знадобиться купальник-бікіні і захисні окуляри, що підбираються в салоні.

Види колларіумов: вертикальний і горизонтальний

Поширені колларіуми двох видів: вертикальний і горизонтальний. В основному, такі колларіуми розміщуються в спеціалізованих косметичних салонах, центрах.

  • горизонтальний колларіум являє собою капсулу на зразок лежачого солярію. Процедура в ньому проходить, відповідно, в горизонтальному положенні, тобто лежачи. Кількість ламп всередині коливається від 10 до 30 штук.
  • вертикальний колларіум виглядає у вигляді кабіни, де всі процедури приймаються стоячи. У вертикальному колларіуме розташовується більшу кількість ламп, ніж в горизонтальному. Мінімальна кількість ламп становить 40 штук. Вертикальні колларіуми найбільш популярні.

Серед колларіумов також з'явився поділ на професійні і домашні пристрої. До професійних відносять саме вищеописані апарати. Домашні колларіуми представляють собою портативні апарати, що мають невеликі розміри і впливають на обмежені ділянки шкіри. За допомогою такого пристрою можна отримати гарну засмагу і вирівняти шкіру на обличчі, руках, зоні декольте.

Косметика для коллагенарія і натуральні підсилювачі ефекту

Перед відвідуванням колларіума слід зняти повсякденний макіяж і підготувати шкіру для світлової терапії і засмаги за допомогою спеціальних засобів. Всі косметичні засоби для коллагенарія умовно можна розділити на дві категорії:

  • косметика наноситься перед процедурою;
  • косметика для нанесення після процедури.

До першої категорії косметичних засобів відносяться спеціальні зволожуючі і очищаючі креми, живильні лосьйони і сироватки. Нанесення підготовчих засобів дозволяє поліпшити светопронікновеніе променів від ламп в більш глибокі підшкірні шари і швидше активізувати метаболічні процеси. Іншими словами, косметика, призначена для нанесення до коллагенарія, підсилює вплив процедури.

До складу таких засобів входять натуральні компоненти - зволожуючі олії і екстракти трав (лаванда, гранат та інші), гіалуронову кислоту, а також спеціально розроблені і запатентовані технології, що сприяють кращому поглинанню світла ламп в колларіуме. Такі компоненти додатково виконують очищення шкіри від шлаків і патогенної флори, активізують обмінні процеси.

До другої категорії відносяться засоби, спрямовані на закріплення ефекту процедури. Найчастіше це креми з зволожуючими, розслаблюючими і освіжаючими властивостями. До складу крему входять натуральні речовини, корисні мікроелементи і вітаміни.

Косметику для посилення ефекту коллагенарія можна знайти в спеціалізованих магазинах, косметичних салонах.

Протипоказання для відвідування коллагенарія

Як і у будь-якої косметичної та косметологічної процедури, у світлотерапії є протипоказання. Щоб уникнути різних проблем, ускладнень і неоднозначної реакції організму на коллагенарій, не слід застосовувати процедуру при наявності:

  • будь-якої форми туберкульозу;
  • тиреотоксикозу або гіпертиреозу - захворювання щитовидної залози;
  • офтальмологічних захворювань, пов'язаних з підвищеною світлочутливістю;
  • порушеннях нервової системи, в тому числі епілепсії і маній;
  • лікуванні гормональними препаратами та кортикостероїдами;
  • вагітності і періоду лактації;
  • онкологічних захворювань в будь-якій стадії;
  • порфірії - генетичної патології печінки;

Ці протипоказання є строгими. З обережністю і тільки після консультації з лікарем слід застосовувати коллагенарій при цукровому діабеті, прийомі антидепресантів, кон'юнктивіті, порушеннях пігментації шкіри. В інших випадках колларіум абсолютно безпечний.

Побічні ефекти після відвідування світлової терапії

Кожен організм реагує по-своєму на будь-який вплив. Відвідування колларіума у ​​більшості проходить без проявів побічних ефектів. У рідкісних випадках вони все ж відзначаються при світлотерапії. Можуть виникнути пітливість, втомлюваність очей, головні болі, відчуття нудоти, підвищена збудливість, почервоніння шкіри.

При появі побічних ефектів слід проконсультуватися з фахівцями і переглянути програму процедур, тривалість сеансу. При цьому слід врахувати і особливості організму - вік, стан здоров'я, наявність хронічних захворювань, супутні косметичні процедури, прийом лікарських засобів.

Більш докладно про те що таке Колларіум і Коллагенарій, їх переваги вам розкажуть в наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Маски з сметани для обличчя: кращі рецепти від зморшок
Привіт, дорогі красуні нашого сайту. Сьогодні ми розповімо вам про чудову маску зі сметани для обличчя. Ми поділимося з вами рецептами приготування її в домашніх умовах,
Гіалуронова сироватка для обличчя
Привіт, дорогі красуні нашого сайту. Сьогодні ми розповімо вам про гіалуронову сироватку для обличчя. Що це таке, як її застосовувати, де її можна купити і який ефект
Чим корисна вода для організму людини
Підтримка водного балансу має першорядне значення для здоров'я. Користь води для організму людини воістину безмежна.
Вакуумний масаж тіла: скажи целюліту НІ
Вакуумний масаж тіла: скажи целюліту НІ
Вакуумний масаж тіла: скажи целюліту НІ
11.09.19 Догляд за обличчям і тілом
Целюліт і підшкірний жир є одвічними проблемами більшості жінок, які хочуть виглядати стильно і привабливо.
Підтягують маски для обличчя
Підтягують маски для обличчя
Підтягують маски для обличчя
31.07.19 Догляд за обличчям і тілом
Краса жіночої шкіри - дар природи, який невблаганно відбирає вік. Вікові зміни в клітинах і тканинах призводять до втрати дермой пружності, гладкості та еластичності.
Як відновити пружність шкіри обличчя
Жіноча шкіра з віком втрачає привабливість. Її здатність відмінно розтягуватися, а потім приймати початкову форму з роками втрачається, на поверхні з'являються мімічні,