Особливості програми Work and Travel в 2022 році і ключові моменти
Про стажування в Штатах мріє кожен студент або молодий фахівець, націлений на побудову успішної кар'єри.
В рамках даної статті ми розглянемо основні правила отримання візи для студентів з України, які планують потрапити на програму Work and Travel 2022 року.
Про доцільність звернення до посередників
На українському ринку наразі представлені профільні компанії, які спеціалізуються на професійній допомозі в отриманні візи та подальшому працевлаштуванні в Штатах. Головна перевага звернення до них полягає у величезному сприянні, які менеджери компанії надають клієнтам - 99% шукачів, хто звернувся, успішно проходять співбесіду в консульстві і отримує омріяну синю карту.
Особливості програми Work and Travel
Стартом напряму вважається 1961 рік, в якому був Державним департаментом США був прийнятий закон, в рамках якого були офіційно дозволені міждержавні поїздки молодих людей в рамках культурного обміну. Організацією та повним супроводом таким поїздок займалися відповідні компанії, які були акредитовані на надання подібних послуг. Такі компанії зараз активно представлені не тільки в Штатах, але і у всіх країнах світу. Саме через них здійснюються омріяні поїздки.
Всі учасники даної програми захищені міжнародним і безпосередньо американським законодавством, що зводить до нуля ймовірність виникнення будь-яких позаштатних ситуацій. Вони заносяться в спеціальну віртуальну базу, що, за потреби, дозволяє в максимально оперативний термін визначити місцезнаходження будь-якої людини. У ній вказується, коли саме студент виїхав зі своєї країни, коли прилетів в США, на яку роботу влаштувався.
Основні вимоги для подачі заявки
Щоб спробувати свої сили, кожен претендент з України повинен відповідати певним критеріям. Зокрема, його вік повинен бути від 18 до 23 років. У деяких випадках можуть зробити виключення і можна отримати допуск до збору документів осіб віком до 25 років. Також студенти повинні вчитися на денному відділенні і добре володіти англійською мовою.