Наймиліші великодні кролики своїми руками з різних матеріалів
Привіт, дорогі гості і читачі! Рада бачити вас в цій новій статті, присвяченій хай не класичного для нас, але дуже милому і світлого символу Великодня. Думаєте, великодній кролик своїми руками - це складно? А ось і ні
Хоч кроляча традиція до кінця у нас не прижилася (народилася вона в Німеччині і в більшій мірі характерна для католиків, ніж для нас), але багатьом подобається ідея цього зверики як пасхального сувеніра.
зміст:
- Реббіт - самий особливий кролик
- Майстер-класи зі створення інших кроликів
- Фото-ідеї
Великодній кролик своїми руками: майстер-класи та ідеї
Реббіт з'явився на світло, коли я ще зовсім недовго всерйоз захопилася рукоділлям. Реббіт не просто кролик, він також є для мене свого роду талісманом. Це, мабуть, найулюбленіше моє творіння. Народився він пару років назад якраз навесні, так що це повноцінний великодній кролик
Ім'я його утворено з двох англійських слів: rabbit ( «кролик») + bee ( «бджола») = Rabbee. Як ви вже, напевно, здогадалися, таке оригінальне ім'я цієї іграшці я дала через її забарвлення. Чому я назвала його Реббіт-кун в заголовку статті? Справа в тому, що постфікси «-кун» в японській мові означає «друг». Тобто Реббіт-друг
необхідні матеріали
Наш малюк може бути зроблений з таких матеріалів:
- тканину з ефектом стрейч (рекомендую: трикотаж, фліс або штучне хутро);
- фетр для квіткових підкладок під очі, мордочки і носика;
- нитки в колір тканини;
- чорні намистинки для очей;
- синтепон для набивання;
- кравецькі крейда, мило або спеціальний олівець для перенесення викрійок на тканину;
- ножиці;
- клей «Момент» або подібний;
- маркер для розмальовування мордочки;
- папір для друкування викрійок (ви також можете використовувати кальку, звівши викрійки з екрану комп'ютера).
Процес створення Реббіт
Спочатку потрібно перенести викрійки Реббіт, наведені нижче, та роздрукуйте їх.
Увага!!! Враховуйте, який матеріал ви використовуєте! Я шила іграшку з трикотажу, тому кролик вийшов трохи більше, ніж розраховувалося.
Тепер виріжте викрійки і приколіть їх до матеріалу. Звертайте увагу на малюнок тканини і напрям ворсу (якщо використовуєте штучне хутро).
Обведіть шаблони на тканині. Обов'язково залиште невеликий припуск на шов, інакше кролик буде трохи менше, та й зшивати його буде не дуже зручно. Акуратно виріжте деталі нашого майбутнього крольчонка.
Попарно складіть вушка лицьовою стороною всередину і змітайте, а потім прошийте. Виверніть вушка і набийте їх синтепоном.
Вушка готові! Тепер вкладіть їх у голову, складену обома частинами всередину (на викрійці показані місця вкладання вушок). Прошийте, залишивши внизу місце для вивертання і набивання. (Отвір по ширині має збігатися з шийкою кролика).
Виверніть голову і набийте її синтепоном. Але отвір поки не зашивають, воно нам ще знадобиться.
Тепер працюємо над тулубом кролика. Змітайте, а потім зшийте нижні лапки, як показано нижче. Потім прошийте спинку і задню частину денця Реббіт, залишаючи отвори для вшивання передніх лапок.
Виверніть тулуб, але поки не набивайте його. Прошийте і виверніть передні лапки. набийте їх.
Вкладіть передні лапки в залишені НЕ зашиті бокові шви. Ушийте лапки в тулуб по колу, як на малюнку.
Набийте тулуб синтепоном. Набивайте досить щільно. Голова і тулуб окремо готові. Але нам потрібно їх з'єднати! Для цього вставте отвір в голові і шийку тільця. Зшийте їх потайним швом, як нижче.
Підготуйте носик, мордочку і маркер. Приклейте носик клеєм «Момент» або іншим клеєм (невелика кількість, щоб не зіпсувати мордочку). Намалюйте мордочку маркером, як показано нижче.
Пришийте мордочку петельним швом до голови Реббіт. Притримуйте її, щоб вона не з'їжджала.
Щоб наш кролик виглядав симпатично, а не плоско, зробіть маленький фокус під назвою «затяжка». Робиться це в такий спосіб. (Точки «1» і «5» збігаються і знаходяться ззаду іграшки, в області шиї).
- Спочатку введіть нитку з голкою в цю точку.
- Захопивши велику кількість синтепону, виведіть голку в точку «2», там зачепите міліметр тканини.
- Потім в виведіть голку в точці «3», також захопивши велику кількість синтепону.
- Зробіть міліметрову зачіпку і поверніться в точку «2».
- З другої поверніться в самий початок, в точку «5».
- Затягніть нитку до потрібного стану, закріпіть.
Тепер пришийте квіткові підкладки під очі тим же способом, що і мордочку. Пришийте очі-намистинки в центрі.
Прокладіть рядок «вперед голку» по контуру хвостика. Стягніть, набийте і стягніть до кінця. Пришийте хвостик в позначеному місці на спинці.
Пов'яжіть Реббіт бант як справжньому джентельмену Ви також можете прикрасити кролика на свій розсуд і посадити його в великодній кошик
Мій кролик, як і говорилося, вийшов смугастий і з бантом:
Інші майстер-класи зі створення кроликів
Кролик з помпонами
Дуже простий варіант, який цілком можна зробити з дітьми. Для кожного помпона знадобиться два однакових «бублика» з картону (можна використовувати спеціальні пристрої для створення помпонів, як на фото в майстер-класі). Обмотайте ці бублики нитками в кілька шарів, а потім розріжте по зовнішньому колу. Між картонними колами протягніть нитку і затягніть.
Таких помпона знадобиться два. На додаток виріжте вушка з фетру, хвостик можна зваляти з вовни або синтепону.
Використовуємо непотрібну сорочку
Оригінальна ідея кролика Тільди в даному випадку полягає в тому, що в хід йде сорочка, причому центральна її частина.
Вухаті пакетики з фетру
Такі пакети можна зробити як з паперу, так і з фетру. А всередину покладіть фарбовані яйця (справжні чи декоративні, залежить від розміру пакета і вашого бажання).
шкарпеткові фантазії
Тут вам знадобиться пара дитячих або яскравих жіночих шкарпеток, ножиці і нитки з голкою.
12 ідей великодніх кроликів (фото)
Я підібрала для вас найцікавіші варіанти з самих різних матеріалів - пластикових пляшок, тесту, рису, полімерної глини і багато чого іншого.
Наостанок сама реалістична ідея - здалеку здається, ніби зайчик живий, хоча він зваляний з вовни.
На цьому у мене все. Розповідайте, які зайчика вам сподобалися найбільше і обов'язково діліться цією статтею зі своїми друзями в соціальних мережах.
Найоригінальніші і грандіозні ідеї подарунків (в тому числі і рукодільних) зовсім не хочеться пропустити, чи не так? Якщо це так, то обов'язково підпишіться на оновлення блогу і частіше заходьте в гості До швидких зустрічей!