Парафінотерапія для рук в домашніх умовах
Жіночі ручки завжди видають справжній вік. За ними слід ретельно стежити, регулярно балуючи приємними омолоджують і поліпшують зовнішній вигляд косметологічними маніпуляціями. Парафінотерапія для рук в домашніх умовах допоможе підтримувати красу пальчиків і нагідок, вона ефективна не тільки для догляду, а й для оздоровлення шкірних покривів. Дія основної речовини помітно вже після першого сеансу і ефект тримається досить довго. Як використовувати парафін для рук в домашніх умовах, в яких випадках показана процедура і чи є у неї протипоказання?
Кому рекомендовані парафінові ванночки
Парафінотерапія для рук - що це таке? Це теплової компрес з унікальними властивостями, для якого сировина з високою теплоємністю - косметичний парафін. Матеріал плавиться при температурі 46-53 градуси, він очищений від шкідливих домішок і надає приємне зігріваючий вплив на шкірні покриви. Щоб збільшити ефективність процедури, в парафін для парафінотерапії додають різні пом'якшувальні і антисептичні добавки.
Перепади температур, регулярний контакт з побутовою хімією, вік і негативні фактори навколишнього середовища погано впливають на стан шкіри ніжних жіночих ручок. Щоб забезпечити їй захист абсолютно безпечним способом рекомендується влаштувати косметичний салон вдома і включити в список обов'язкових процедур ванночки парафінові для рук. З якими проблемами допоможе впоратися парафін:
- сухість;
- вікова пігментація епідермісу;
- лущення;
- почервоніння.
Крім косметичного ефекту, парафін має лікувальні властивості, тому успішно використовується в комплексному лікуванні артриту і процедурах проти відкладення солей. Він абсолютно нешкідливий, істотно покращує кровотік і сприяє кращому проникненню поживних речовин до нужденних в додатковому харчуванні ділянкам.
Переваги процедури
Ванна парафінова для рук відмінно розм'якшує епідерміс і стимулює максимальне відкриття пір. Нанесений шар розплавленої маси. утримує водяна пара, що утворився на поверхні шкірного покриву, і перешкоджає випаровуванню вологи. В результаті шкіра стає м'якше, помітно зволожується, а поживні речовини, якщо парафін обраний з добавками, активно проникають в клітини.
Чим корисна парафінотерапія для рук:
- зволожує шкіру;
- усуває набряки;
- сприяє омолодженню епідермісу;
- позбавляє від пігментних плям;
- загоює дрібні тріщинки і ранки;
- відновлює гідро-ліпідний баланс дерми;
- покращує тонус і еластичність;
- надає поверхні дамських ручок гладкість і бархатистість;
- покращує відтік венозної крові.
Користь парафінових ванночок для рук помітна вже після першого сеансу, проведеного вдома. Ніякої складності виконання не представляє і не вимагає особливих навичок. Як робити парафінові ванночки для рук?
Парафінові ванночки: робимо грамотно
Варто відразу зазначити, що проводячи салонний сеанс будинку, категорично заборонено використання старих свічок! Спеціальний косметичний склад купуйте в перевірених місцях, щоб бути впевненою в його безпеці. Він коштує недорого, і 1 кг парафіну вистачить на тривалий період. Розігріти продукт можна в професійній електричної ванні або розтопити в чистій продезінфікованої мисочці на водяній бані.
Якщо вам показана парафінотерапія для рук, як робити її правильно?
- Якщо спеціального обладнання немає, в мисочці розтопіть парафін до рідкої консистенції.
- Руки обробіть антисептичним засобом.
- Нанесіть на дерму зволожуючий крем або емульсію з поживними речовинами. Можна також використовувати скраби.
- Ручки опустіть в рідкий парафін для рук, потім вийміть і повторіть прийом 3-4 рази, щоб під час охолодження на поверхні шкіри встигала закріпитися захисна плівка.
- Одягніть на кисті заздалегідь підготовлені поліетиленові пакетики або одноразові рукавички, а зверху натягніть вовняні або обмотайте кінцівки товстим рушником. Це допоможе створити необхідний тепловий ефект.
- Розслабтеся і не знімайте компрес 15-25 хвилин.
- Видаліть застиглий матеріал і змастіть оброблені ділянки живильним кремом, ретельно втираючи його.
У магазинах продаються також набори для самостійного проведення парафінотерапії. У комплект зазвичай входить ємність з нагрівальним елементом, поліетиленові і махрові рукавички, захисний крем і пензлика для роботи. Їх вартість варіюється в залежності від фірми-виробника і якості товару.
Якщо ви плануєте робити манікюр, необхідно провести обробку нігтів і нанесення лакового покриття до сеансу з парафіном. Після парафінотерапії шкіра довгий час залишається вологою і на ній залишається досить велика кількість поживного крему, що ускладнить роботу майстра.
Протипоказання
Парафін косметичний для рук заборонено використовувати при:
- сильних пошкодженнях тканин;
- алергічних реакціях на компоненти складу продукту;
- цукровому діабеті;
- гіпертензії;
- варикозному розширенні вен.
Часті питання про парафінотерапії
У процесі підготовки і проведення процедури парафинолечения в домашніх умовах, виникають різні питання довідкового характеру. Основні з них представлені нижче.
Який парафін придатний для домашнього використання
Звичайний свічковий віск не підійде. Для проведення салонної процедури на дому необхідно придбати косметичний парафін в аптеці або спеціалізованих магазинах. Можна використовувати продукт з добавками: екстрактами з корисних трав, ефірними маслами, морськими водоростями.
Скільки парафіну потрібно для ванночки
Для однієї процедури необхідно близько 200 г сировини. Повторно використовувати можливо, але небажано, так як при нагріванні втрачається частина корисних властивостей.
Коли починати парафінотерапія
Шкіра потребує інтенсивного догляду вже з 25 років. Починаючи з цього віку, парафінові процедури для рук слід робити 1-2 рази в місяць. Рекомендується поєднувати їх з манікюром.
Чи можна застосовувати парафінотерапія при вагітності
Жінка, що виношує дитину, може робити парафінові ванночки без побоювання за здоров'я малюка. Єдина рекомендація - використовувати чисту сировину без добавок, щоб не спровокувати появу алергії на незнайомий компонент.
Користь парафіну для рук не викликає сумнівів. Це один з найбільш простих і ефективних способів стежити за красою і здоров'ям дерми будинку, а не в дорогих салонах.