Як прати і чистити гречані подушки. Догляд за подушками з гречаного лушпиння
Якість сну прямо впливає на здоров'я і самопочуття. Подушки з гречаним наповнювачем екологічні, гіпоалергенні. Завдяки натуральним компонентам людина отримує можливість повноцінно відпочити. А правильний догляд за виробом дозволяє надовго зберегти його корисні властивості.
Як доглядати за подушкою з гречаного лушпиння: загальні рекомендації
Термін служби «екологічної» подушки можна продовжити, якщо регулярно її чистити, дотримуючись рекомендації професіоналів. Необхідно дотримуватися нескладних правил:
- Уникати попадання вологи на гречану лузгу. Зіпсований наповнювач вже не можна повернути до життя.
- Використовувати наматрацники. Особливо корисний такий комплект для людей із захворюваннями крові та лімфи, що страждають варикозом і набряками.
- Відмовитися від машинного прання. Для чищення підходить пилосос без насадки. Процедуру необхідно проводити 1 раз в 2 місяці.
- Прати наволочку вручну, попередньо вийнявши лушпиння. Назад наповнювач можна засипати тільки після того, як тканина просохне.
- Провести першу чистку через місяць після придбання виробу. Просіяти наповнювач раз на півроку. При тривалій експлуатації чистити виріб раз на рік.
- Користуватися додаткової невеличкий під час хвороби, коли людина активно потіє.
- Прати чохол одночасно з просушуванням наповнювача.
Висушування лушпиння - відповідальний процес. Якість наповнювача визначає функціональність виробу в цілому. Сушити його слід на відкритому повітрі. Не рекомендується відправляти лузгу в духовку, оскільки під впливом високих температур вона ламається.
Давайте подивимося, як правильно випрати подушку з гречаного лушпиння, і як її чистити, щоб вона прослужила максимально довго.
Чи можна прати подушки з гречаного лушпиння
Вологе чищення не кращий спосіб догляду за виробом, і випрати подушку з гречаним лушпинням цілком не вийде. Наповнювач погано переносить намокання, довго висихає, втрачає технічні характеристики. Гречану лузгу слід тримати подалі від води.
Як прати гречану подушку
Від постійної експлуатації подушка брудниться, вбирає запахи. Щоб попрати чохол, необхідно позбутися від вмісту. У сучасних виробах є замок.
Лузгу пересипають в бавовняний мішок, вивішують на вулицю на сонці. За цей час наповнювач провітрюється і просушується. Чохол можна прати в машинці або вручну. Перед тим, як висушити, його слід розправити. Перед пранням рекомендують замочити матеріал в порошку або миючому розчині.
Після просушування його пропрасовують, шви отпаривают, засипають наповнювач.
Для додання аромату в середину можна покласти саше з трав. У спеціалізованих магазинах пропонують збори на основі материнки, м'яти, пустирника. Такий мікс покращує якість відпочинку.Як почистити подушку з гречаного лушпиння
Після покупки вироби першу чистку бажано проводити через місяць. Суть процедури зводиться до видалення «пилу». Лушпиння є натуральним компонентом. Дрібні частинки труться одна об одну, обтачиваются, поступово стають глянцевими. Усередині наповнювача з'являється коричневий осад.
Виправити становище просто. Досить взяти друшляк і 2 ємності: одну для сміття, іншу для чистого наповнювача. В цей час бажано випрати чохол. Чисту лушпиння повертають в подушку. Просіювання займає небагато часу. Сам процес досить проста, і проводиться без сторонньої допомоги.
Цю ж процедуру бажано провести через рік. Систематична чистка дозволяє збільшити термін служби виробу. При правильному підході подушка може прослужити кілька років. Регулярний догляд також передбачає чистку пилососом без насадки. Внутрішній вміст довговічніше і не псується з часом.
Сьогодні подушки з природного матеріалу потіснили вироби з пуху і пір'я. Вони екологічні, не викликають алергію, підходять для дітей. Мінімальний догляд за виробом включає періодичне провітрювання. Більш складні процедури можна довірити професіоналам. У хімчистці подушці повернуть первозданний вигляд, проведуть профілактичну дезинфекцію.