Як позбутися від прищів зубною пастою - прості рецепти від акне і слідів прищів на обличчі
28.03.2020 467 0

Як позбутися від прищів зубною пастою - прості рецепти від акне і слідів прищів на обличчі

Здоров'я
В закладки

Як позбутися від прищів зубною пастою - прості рецепти від акне і слідів прищів на обличчі

Добридень! У цій статті ми розповімо вам про те, як можна використовувати звичайну зубну пасту від прищів, яким вимогам вона повинна відповідати, як її правильно застосовувати і які кошти на її основі можна приготувати, щоб впоратися з акне.

Як зубна паста допомагає позбутися від прищів

Люди, які страждають від прищів на шкірі обличчя, шукають засіб, здатний за мінімальний термін позбавити від проблеми. Воно повинно бути доступним, недорогим і не мати побічних ефектів. Народна поголоска на цю роль визначила зубну пасту. При відсутності наукових досліджень, які доводять лікувальні властивості стосовно акне, за відгуками тих, хто користувався пастою - допомагає.

Причинами запалених шкірних висипань є наступні фактори:

  • дисбаланс гормональної системи;
  • порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;
  • інтоксикація;
  • відсутність гігієни;
  • нервові перенапруження, стреси;
  • використання неякісної декоративної косметики;
  • прийом медичних препаратів;
  • шкідливі звички, огріхи харчування.

Так що ж буде, якщо намазати прищ зубною пастою? На причини виникнення себорейних явищ засіб не робить ніякого впливу. Паста для чищення зубів підсушує прищі, попереджає подальше поширення запалення, знімає почервоніння. Але всі ці дії не здійсняться одномоментно. Щоб придушити активність бактерій, потрібен час.

Зубна паста містить протизапальні та антисептичні добавки, що пригнічують поширення патогенної мікрофлори (триклозан, Біосол, хлоргексидин). Екстракти лікарських рослин у складі засобу (шавлія, звіробій, календула, ромашка), надають регенеруючу дію на клітини дерми. Абразивні речовини (діоксид кремнію, алюмосиликат) відлущують мертві клітини.

Склад гігієнічних засобів для порожнини рота істотно різниться. Значить, допомагають в боротьбі з прищами ті, що включають компоненти, здатні боротися з інфекцією, і відновлювати клітини епідермісу.

Гігієнічний засіб для чищення зубів використовують при появі одиничних вузликів, укусах комах, вуграх і герпесі на губах. Лікування пастою підходить для жирної, нормальної або комбінованої шкіри. Власникам сухої шкіри для позбавлення від акне слід скористатися іншим препаратом.

Яку зубну пасту вибрати для усунення прищів

При покупці пасти звертають увагу на колір. Засіб з різнокольоровими вкрапленнями не підходить, потрібно тільки біле. Не годяться пасти з відбілюванням і гелеві. Для зняття запалення, вибирають товар низької і середньої цінової категорії. Дорогий містить добавки, шкідливі для дерми.

Допомагають у боротьбі з акне такі інгредієнти, як м'ята, алое, евкаліпт. Знімають запалення шавлія, мирра, масло герані, обліпихи і чайного дерева. Бадьян зменшує вироблення секрету сальних залоз, бореться з себореєю.

Вбиває бактерії перекис водню, спирт, ментол. Звужують пори харчова сода і лактат алюмінію. Добре підсушує дерму зубний порошок.

Сода і зубна паста від прищів, що містить цей компонент, підтримують кислотно-лужний баланс шкірних покривів, що створює несприятливу обстановку для впровадження і розвитку хвороботворних мікробів.

Уникають пасти з різким запахом. Більшість ароматизаторів містять алергени. Звертайте увагу на гігієнічні засоби для зняття запалення ясен. У них входять речовини, які допоможуть і при акне. Зубна паста від почервоніння містить спирт і ментол. Антисептичними властивостями володіє складу з хвойними маслами.

Кращий вибір - біле гігієнічний засіб з натуральними антибактеріальними складовими, лікувальними рослинними добавками.

Особливості застосування зубної пасти для боротьби з прищами

Розглянемо, як прибрати прищі за допомогою зубної пасти правильно і найбільш результативно.

Якщо спиратися на відгуки «бувалих», то відповідна тривалість використання - від години до чотирьох. Скільки тримати засіб на обличчі, кожен вирішує самостійно в залежності від типу і стану шкірних покривів. Почервоніння після свіжого прища знімається за 40 хвилин. Деякі, особливо відважні, залишають засіб на ніч. В останньому випадку можна отримати пересушену дерму або утворення рубців на місці прищів.

Оптимальний час для використання - за 2-3 години до сну.

Зубну пасту наносять в наступному порядку:

  1. Спочатку очищають особа від бруду, декоративної косметики за допомогою молочка або води з гелем для проблемної шкіри.
  2. Розпарюють особа над гарячим трав'яним відваром з антисептичною дією. Для приготування використовують ромашку, календулу, шавлія. Процедура необов'язкова, але бажана, так як в результаті розкриваються пори, відбувається більш глибоке очищення.
  3. Пасту видавлюють на ватяну паличку або палець в обсязі, необхідному для покриття прищів.
  4. Наносять засіб акуратно, точково, не зачіпаючи сусідні здорові тканини.
  5. Знімають складу ватним диском або губкою, змоченою чистою водою.
  6. Тонізують дерму після процедури лосьйоном, при наявності сухості використовують зволожуючий крем.

Зубну пасту наносять раз на добу. Якщо після закінчення чотирьох днів результати нульові, то від подальшого застосування відмовляються. Засіб швидше подіє, якщо нанести його відразу на тільки що утворився вузлик. Підшкірні і видавлені прищі лікувати пастою безглуздо. При постакне застосування теж не робить результату.

Після видалення кошти запалені ділянки обробляють хлоргексидину, що закріплює отриманий результат.

Під час лікування не слід наносити на шкіру обличчя декоративні засоби (тональний крем, пудру), забивають пори. Раз в тиждень знімають верхній ороговілий шар дерми за допомогою м'яких скрабів.

Не рекомендується:

  • користуватися пастою постійно;
  • наносити на всю поверхню обличчя і тримати на шкірі більше 4 годин;
  • приклеювати пластир поверх пасти на запалену ділянку;
  • використовувати засіб без попереднього очищення шкіри.

Дерматологи радять діагностувати причину себорейних проявів і виконувати медичні призначення, які включають використання лікарських препаратів. Аптечні засоби, принесуть більше користі і гарантовано позбавлять від проблеми.

Рецепти масок від прищів з зубної пасти

Для лікування прищів гігієнічний засіб застосовують як в чистому вигляді, так і роблять з нього суміші з додаванням медикаментів, косметичних та інших підручних засобів.

Популярні такі маски:

1. З блакитною глиною.

Беруть 30 г блакитного мінерального порошку, з'єднують з такою ж кількістю м'якої води і горошиною зубної пасти. Суміш наносять на запалені вузлики, витримують 15-20 хвилин. Результат помітний відразу після змивання. Крім протизапального, склад надає протинабрякову і регенерує.

2. З саліцилової-цинкової пастою.

З'єднують 2 види паст в рівних частках, наносять окремо на кожен прищ, тримають на обличчі до півгодини. Маска має яскраво виражену результативністю за рахунок правильно підібраних компонентів. Саліцилова кислота нормалізує вироблення шкірного сала, вбиває патогенну мікрофлору. Цинк помітно зменшує площу запалення, гігієнічна паста підсушує, знімає почервоніння.

3. З Аспірином.

Розім'яту таблетку ацетилсаліцилової кислоти з'єднують з 5 г зубної пасти і 30 г соку лимона. Наносять на запалені ділянки дерми на 10-15 хвилин. Склад розщеплює надлишки шкірного сала, бореться з мікробами, звужує пори, знімає почервоніння.

Маски для різних типів шкіри в статті: Маски для обличчя з аспірином в домашніх умовах

4. З содою.

Ця маска допоможе позбутися від чорних вугрів. Ретельно змішують харчову соду (20 г), пасту з добавками екстрактів лікувальних трав (10 г) і воду (30 г). Наносять на область висипання тонким шаром. Зважаючи на малу кількість часу витримки (5 хвилин), складом можна покрити все обличчя. Після змивання, дерму зволожують кремом.

Від чорних крапок допомагає накладений на 20 хвилин поїзд із горошини гігієнічного засобу і 1-2 пучок солі.

Робить прищі менш помітними суміш з рівних пропорцій пасти і дрібно наструганного господарського мила.

Всі маски із зубної пасти від прищів рекомендується робити через день протягом тижня.

Інші рецепти від прищів в статтях:

  • Як позбутися від слідів прищів на обличчі і тілі
  • Дігтярне мило для обличчя

Чим небезпечне застосування зубної пасти від прищів

До складу гігієнічного засобу входять не тільки корисні речовини. Щоб не погіршити становище, потрібно знати, яку пасту вибирати не треба.

  1. Популярна ананасна витяжка (бромелайн), яка допомагає боротися з зубним нальотом, активно руйнує клітини шкіри. Якщо залишити маску з цією речовиною на ніч, то результат буде плачевний. Компоненти гелевих паст здатні викликати опік.
  2. Всім відомий фтор, який міститься практично у всіх пастах, корисний для зміцнення емалі зубів. Але при попаданні на дерму, викликає роздратування, алергічні реакції, дерматити.
  3. Уникайте паст з відбілювачем, який здатний залишити на обличчі рубці. Особливо такі засоби протипоказані людям зі смаглявою шкірою. Чим більше меланіну в клітинах дерми, тим швидше відбуваються негативні зміни.
  4. Гіперемія обличчя викликають пасти з перекисом водню. Якщо концентрація кошти велика, а період використання тривалий, то на обличчі з'являються виразки.
  5. Аллергічні багато ефірні масла і рослинні екстракти, тому необхідні алергопроби перед застосуванням.

Наносити зубну пасту слід на кожен прищ окремо. Хмарно маска сушить шкіру, викликає лущення. Потрапляючи на здорові тканини, засіб порушує нормальну роботу клітин.

Застосування без очищення шкіри призводять до того, що корисні речовини не добираються до хворих клітин, дія кошти буде мінімальним.

Не можна застосовувати пасту на ніжній шкірі навколо очей і на розкритих гнійниках.

23 Лайфхак із зубною пастою

Запобіжні заходи

При правильному виборі зубної пасти проблем не виникає. Якщо ви думаєте, що швидше допоможуть засоби з агресивною дією, то обов'язково зробіть пробу. Для цього за вухом або на зап'ясті наноситься невелика кількість складу. Спостерігати за шкірою слід не менше години. Роздратування, печіння, почервоніння - ознаки змісту алергенів в зубній пасті. Це означає, що використовувати її не можна.

Не рекомендується користуватися пастою від прищів людям старшого віку і з тонкою, сухою шкірою. Нанесення кошти на такий тип дерми призведе до подальшого висушування, появі лущення, тріщин і корок.

Застосовувати пасту потрібно точково, уникаючи попадання засобу на здорові ділянки.

Відгуки про використання зубної пасти від прищів

Судити про корисність зубної пасти можна за відгуками.

Павло, 15 років:

«Паста виручила, коли я зібрався йти на перше побачення. За кілька годин до призначеного терміну у мене схопився великий прищ на лобі. Сестра дала тюбик і сказала, що їй допомагало це засіб і не раз. Дійсно, через три години вузлик став менш помітним ».

Ольга, 42 роки:

«Після вступу до інституту мене з однокурсниками відправили у віддалений колгосп збирати картоплю. В окрузі жодної аптеки. Але ми були не вибагливий. Щоб припекти прищ, використовували зубну пасту, яка завжди була під рукою. Своїй доньці я рекомендую інші, більш ефективні лікувальні мазі ».

Олена, 21 рік:

«Користуюся пастою давно, але в крайніх випадках, коли прищ з'являється раптово, а мені треба йти на зустріч. Кілька годин - і проблема вирішена ».

Тамара 25 років:

«Не розумію, який зв'язок між пастою для чищення зубів і прищами. Думаю, що у кожного засобу своє призначення. В аптеці повно всяких медичних препаратів, які дійсно лікують ».

Єлизавета, 18 років:

«Давно страждаю від акне. Перепробувала багато засобів, але нічого кардинально не змінилося. Пробувала і зубну пасту. Завдала на ніч, вранці після вмивання шкіру сильно стягнуло. Ефект був, але короткочасний ».

Степан, 16 років:

«Гормональна перебудова - причина моїх численних прищів. Зубна паста не допомогла взагалі. Не знаю, звідки стільки позитивних відгуків в інтернеті ».

Альбіна, 19 років:

«Мої сестри, подруги користуються пастою в екстрених випадках, і всі задоволені. Добре, що можна позбутися від проблеми в короткий термін за допомогою доступного кошти ».

Комментарии (0)
Додати коментар
Як зробити маску з глини для обличчя: кращі рецепти і поради по догляду
Добридень! Серед лінійки косметичних засобів по догляду за обличчям глина займає важливе місце через доступність і відсутність яскраво вираженої кислотною або лужної
Маска для обличчя з кокосовим маслом в домашніх умовах - кращі рецепти
Добридень! З цієї статті ви дізнаєтеся, чому так хороша кокосова маска для обличчя, які проблеми шкіри вона допомагає вирішувати, як її правильно приготувати і
Цукрова паста для шугаринга Aravia professional - відгуки
Добридень! Зі статті Ви дізнаєтесь, що з себе представляє паста для шугаринга Aravia, які у неї є переваги і недоліки, як її правильно застосовувати, які види паст
Щітка для особи: переваги і недоліки
Щітка для особи: переваги і недоліки
Щітка для особи: переваги і недоліки
24.09.19 Догляд за обличчям і тілом
Електричні щітки для особи є відносно новим продуктом на beauty- ринку. Їх настійно радять використовувати для очищення шкіри багато косметологи.
Умивання вівсянкою
Умивання вівсянкою
Умивання вівсянкою
18.09.19 Догляд за обличчям і тілом
Ще не так давно люди раділи тому, що полки в магазинах стали стрімко заповнюватися найрізноманітнішої косметикою, в тому числі призначеної для догляду за обличчям.
Ефективне відбілювання зубів
Ефективне відбілювання зубів
Ефективне відбілювання зубів
30.08.19 Секрети краси
Краса і білосніжність посмішки додає впевненості в собі. Не всі наділені природною білизною зубів.