Як правильно розпарити обличчя в домашніх умовах
Добридень! У цій статті ви дізнаєтеся про те, як розпарити обличчя в домашніх умовах. Ця процедура допоможе вам ефективно очистити покрив від забруднень, щоб завжди красуватися перед оточуючими зі здоровою і сяючою шкірою.
Коли потрібно розпарювати особа?
Ритм життя сучасної жінки постійно піддає шкіру впливу всякого роду забруднень. Пори забиваються залишками косметики, продуктами діяльності сальних залоз і ороговевшими клітинами.
Для підтримки здоров'я шкіри її потрібно регулярно чистити. Перед безліччю косметичних маніпуляцій пори повинні бути розкритими. Розпарювання проводиться перед наступними процедурами:
- глибоке скрабірованіе;
- кислотний пілінг;
- цілюща або живить маска.
Розпарювання роблять, коли хочуть очистити пори від чорних крапок і акне, а також при неможливості використовувати інші способи очищення епідермісу. Ця процедура допомагає розкрити пори до гоління, тому її можна порадити своїм чоловікам. Після такої підготовки ризик вростання волосків мінімальний.
Який ефект від процедури?
Тепловий вплив пара складає таку користь для шкірного покриву:
[Su_list icon = "icon: check» icon_color = "# 1972a6"]- розкриті пори легше розлучаються з забрудненнями, токсинами і шкірним салом;
- очищаючі маски після розпарювання приносять більший ефект - сальні пробки і чорні точки вискакують навіть після звичайного натискання;
- після процедури шкіра розгладжується і виглядає краще, так як клітини очищаються від шкідливих елементів, і нормалізується обмін речовин;
- зупиняються запальні процеси і роздратована шкіра заспокоюється;
- допомагає боротися з підлітковими висипаннями.
Якщо ви будете робити процедуру регулярно, то назавжди забудете про прищиках, комедонах і розширених порах.
Способи розпарювання
Спосіб № 1. Парові ванночки
Це найпопулярніший метод розпарювання. Потрібний ефект допомагає домогтися пар, що йде від гарячої води. У неї додають різні трави, які підбирають залежно від типу і стану шкіри. Тут використовується тазик або каструлька, або при бажанні ви можете придбати спеціальну парову баню.
Спосіб № 2. Аплікації
Вони робляться за допомогою махрового рушника або серветки з бавовняної тканини. Їх можна намочити в простій гарячій воді або спеціальному лікувальному розчині. Компреси дозволяють розпарити шкіру обличчя за короткий проміжок часу.
Спосіб № 3. Маски з ефектом розпарювання
Існують маски для обличчя з розпарюють ефектом. Вони утворює вакуум, який прогріває епідерміс аж до глибоких шарів. Суміш наносять як звичайну маску і зверху накривають харчовою плівкою для кращого розпарювання.
Найбільш популярна GARNIER розпарюють маска «Чиста шкіра»
Спосіб № 4. Термоактивне косметика
Вона добре розпарює шкіру і готує її до майбутніх процедур. У вільному продажу знаходяться кошти для холодного гідрування. Їх готують на основі витяжок з рослин-сукулентів. Популярні бренди Magiray, Anna Lotan, Holy Land. А також Нolika Holika, Термо-гель для очищення пір Pig-nose
Тепер ви знаєте, чим ефективно можна розпарити обличчя. Далі ми поговоримо про те, як правильно це робити.
Як правильно розпарювати особа
Підготовка шкіри
- вимийте руки.
- Перш ніж розпарити обличчя, зніміть макіяж молочком або міцелярної водою і вмивайтеся. Якщо шкіра дуже жирна, то її краще попередньо проскрабіровать, так як решта забруднення можуть проникнути глибоко в пори і спровокувати запалення.
- Для захисту ніжної шкіри рота і вік, намажте на цю область жирний крем.
- Сховайте волосся під шапочкою або зафіксуйте обідком і гумкою, щоб вони не заважали під час процедури.
Як розпарити шкіру обличчя паром
- Крок 1. Налийте гарячий склад в посуд. Вибирайте ємність з великою площею, щоб однаково добре впливати на всю поверхню обличчя.
- крок 2. Розмістіть особа приблизно на відстані 20 см від джерела пара.
- крок 3. Накрийте рушником або ковдрою так, щоб пара не виходила з утворився купола назовні.
- крок 4. Гарненько пропарьте шкіру обличчя. Дихайте на повні груди, так як розпарювання одночасно є профілактичним інгаляцій від респіраторних захворювань.
- крок 5. Перебуваєте в такому положенні стільки часу, скільки достатньо для вашого типу шкіри. Ви відчуєте, як покрив потіє і размякает від гарячої пари.
- крок 6. Зніміть покриття з голови і протріть обличчя серветкою.
- крок 7. Приступайте до чищення особи.
- крок 8. Після завершення всіх маніпуляцій нанесіть на обличчя живильний крем. Поки пори добре розкриті, він зможе доставити до клітин епідермісу якомога більше корисних речовин. У цьому випадку вибирайте крем легкої текстури і відмовтеся від щільних і жирних засобів.
- крок 9. Протріть обличчя кубиком косметичного льоду. Попередньо заморозьте його з відвару цілющих трав або плодів. Його можна зробити з ромашкою, календулою, огірком, полуницею і т. Д.
Рекомендації
Розпарювання особи не принесе користь, якщо ви не будете дотримуватися певних правил. При цьому методі очищення часто задіюється гаряча пара, що сильно підвищує ризик виникнення побічних ефектів. Як розпарити обличчя в домашніх умовах без негативних наслідків:
- Не можна брати для розпарювання дуже гарячу рідину. Ви можете отримати опік і спричинити виникнення купероза.
- Після сеансу забороняється виходити з дому 3-4 години. Поки пори остаточно не закрилися, вони негативно реагують на сонце, мороз, вітер і т.д.
- Краще робити процедуру перед сном або за кілька годин до нього.
- Перед розпарюванням, проведеним з новим інгредієнтом, робиться тест на алергію. Для цього трохи засобу мажуть на зап'ясті і спостерігають за реакцією.
- Запобігайте потраплянню розпарюють косметики на область навколо очей і ніжну шкіру губ.
- Якщо після сеансу виникло роздратування, то від цього способу очищення краще відмовитися і відвідати фахівця для консультації.
- Не можна відразу робити кілька розпарювання поспіль перед чищенням особи, так як це може викликати тепловий удар епідермісу.
Розчин для розпарювання
З картоплею, содою і чайним деревом
знадобиться:
- картопля - 0,5 кг;
- питна сода - 1 ст. л .;
- масло чайного дерева - 10 крапель.
Зваріть картоплю в мундирі і вийміть його, так як нам потрібен тільки відвар. Додайте в нього соду і масло і гарненько розмішайте.
Це цікаво! Картопляний крохмаль наситить шкіру колагеном, масло чайного дерева зробить контур обличчя чіткішим, а сода прибере дрібні зморшки.
Радимо прочитати: Маска для обличчя з крохмалю від зморшок замість ботокса
З антибактеріальним засобом
Можна додати в 1 л води чайну ложку одного з наступних препаратів:
- мирамистин;
- хлорофиллипт;
- перекис водню.
Або 1 таблетку фурациліну. Тоді розчин буде мати відмінним антисептичну дію. Тому він ідеально підходить для проблемної шкіри.
Для боротьби з пігментними плямами
знадобиться:
- петрушка - невеликий пучок;
- сушені квітки кульбаби - 1 ст. л .;
- лимонний сік - 5 крапель.
Зробіть відвар з перших двох складових, а потім накапати в нього лимонний сік.
Відвар для парової ванночки або компресу
Виберіть компоненти в таблиці, виходячи зі стану вашої шкіри.
шкіра | трави |
жирна | Лимон, м'ята |
суха | Роза, материнка, чебрець |
Нормальна | Розмарин, жасмин, лаванда |
З зморшками | Шавлія, мати-й-мачуха |
З прищами | Ромашка, календула |
З пігментними плямами | Кульбаба, петрушка |
Для приготування відвару візьміть по 1 столовій ложці кожного компонента і залийте 700 мл окропу. Залиште суміш настоюватися на півгодини в термосі або на водяній бані. Процідіть склад і використовуйте за призначенням.
Як зробити компрес:
- Візьміть маску і намочіть в розчині. Слідкуйте, щоб він був комфортної температури.
- Покладіть її на обличчя. Коли вона охолоне, можна знову намочити її в відварі. Всього допускається 3-4 такі маніпуляції.
- Загальний час процедури близько 15 хвилин.
Це цікаво! Ви можете купити маску в аптеці або зробити своїми руками. Візьміть шматок натурального матеріалу і виріжте з нього коло, що повторює параметри особи. Тепер зробіть отвори для очей і рота. Маску використовують тільки один раз, а потім викидають.
Сольовий компрес
знадобиться:
- гаряча кип'ячена вода - 1 л;
- сіль - 2 ст. л.
Розчиніть сіль у воді. Занурте в неї махровий рушник і покладіть на обличчя і шию. Тримайте до повного охолодження.
Розпарюють маска для обличчя
Манна
знадобиться:
- молоко - 250 мл;
- манна крупа - 4 ч. л.
Зваріть звичайну манну кашу, але без додавання додаткових інгредієнтів. Вона повинна бути однорідною. Остудіть її до комфортної температури і нанесіть на підготовлену шкіру обличчя товстим шаром. Накрийте його стрейч-плівкою і чекайте, поки каша охолоне. Змивайте її звичайною теплою водою. В процесі масажуйте проблемні ділянки обличчя.
Це цікаво! Манна маска живить і відбілює шкірний покрив. Крім того, це відмінне очищуючий засіб.
Глиняна з лимоном і цинком
знадобиться:
- зелена глина - 1 ч. л .;
- цинкова мазь - 1 ч. л .;
- лимонний сік - 1,5 ч. л .;
- перекис водню 3% - 1,5 ч. л.
З'єднайте глину з маззю, потім долийте до них решту складових і доведіть все до однорідного стану. Намажте суміш на обличчя і почекайте 10 хвилин.
Увага! Маска використовується тільки для жирної і проблемної шкіри. Після неї не можна чистити обличчя механічним способом, так як вона використовується не тільки для розпарювання, а й для чищення особи.
Медова
знадобиться:
- рідкий мед - 1 ст. л .;
- жовток - 1 шт .;
- оливкова олія - 1 ст. л.
З'єднайте компоненти і помістіть на парову баню. Там підігрійте їх до комфортної температури. Упевнитися в цьому можна, завдавши крапельку складу на зап'ясті. Якщо неприємних відчуттів не виникло, то він готовий. Намажте маску і зафіксуйте харчовою плівкою. Через 15 хвилин ви зможете скачати її вологими пальцями. Тепер треба вмитися теплою водою і приступати до глибокого чищення.
Скільки розпарювати особа?
На думку косметологів, розпарювати особа можна жінкам з будь-яким типом шкіри. Головне при цьому дотримуватися правильного режиму сеансів.
- Суха шкіра. Якщо у вас такий тип дерми, то перед процедурою слід розм'якшити її кремом. Часті розпарювання можуть нашкодити шкірі, тому досить 2-3 сеансів на місяць. Тривалість кожного не повинна перевищувати 5 хвилин.
- Нормальна або комбінована. Перш ніж приступити до розпарювання, шкіру змащують зволожуючим засобом. Вплив паром проводять раз в 10 днів. Для цього типу покриву досить 10 хвилин.
- Жирна шкіра. Таку шкіру готують молочком або лосьйоном. Тривалість розпарювання збільшується до 15 хвилин, а частота сеансів до 2 разів на 7 днів.
Протипоказання і запобіжні заходи
Вплив гарячої пари на обличчя може привести до негативних наслідків. Серед них можна виділити:
- пересушування шкіри паром;
- освіту судинних зірочок;
- роздратування ранок і ранок.
Від процедури необхідно відмовитися при наявності наступних протипоказань:
- астма;
- гіпертонія;
- купероз;
- шкірні захворювання;
- розширені пори;
- висока температура тіла.
З обережністю до процедури потрібно поставитися вагітним і годуючим жінкам, так як їх шкіра більш чутлива, що не дає передбачити реакцію. Небажано розпарювати особа при наявності серцево-судинних захворювань. При носінні контактних лінз перед процедурою їх потрібно зняти.