Що таке цукерково-букетний період
Перший етап побудови відносин між представниками сильної і слабкої половин людства називається цукерково-букетний період. Під цими часовими рамками зазвичай мають на увазі кілька місяців від першого побачення до прийняття рішення про спільне проживання. У цей період молода людина, котра зацікавилася дівчиною, докладає зусиль, щоб завоювати її розташування.
Подібним чином починаються будь-які тривалі відносини, незалежно від того, приведуть вони до весілля або завершаться. Цукерково-букетний - це такий період, коли люди відчувають піднесене психо-емоційний стан, а приємні почуття від спілкування настільки сильні, що хочеться бачити предмет захоплення кожну хвилину.
Загальні риси цукерково-букетного періоду
Букетний період характеризується гарними, джентельменський залицяннями, частими знаками уваги, приємними сюрпризами, непередбачуваними, ефектними вчинками. Ознаки цукерково-букетного періоду в стосунках:
- Щирі, глибокі почуття.
- Взаємна симпатія.
- Бажання піклуватися один про одного.
- Прагнення доставити партнеру задоволення.
- Бажання створити і підтримувати для коханої людини психологічно комфортну атмосферу.
Зазвичай на цьому етапі розвитку взаємовідносин людей пов'язує духовна близькість. Час, який люди проводять разом, дарує масу позитивних емоцій. Закохана пара більше цікавиться внутрішнім світом один одного, ніж плотськими задоволеннями. Безневинні дотику і ніжні поцілунки - зазвичай єдині прояви фізичної близькості. Психологи радять не квапити події. Вступ в інтимну близькість провокує на прийняття серйозних, життєво важливих рішень, до яких партнери ще не готові.
Гарні стосунки, властиві цьому етапу, залучають відкритістю і відсутністю негативних почуттів - закохані рідко сваряться, виявляють позитивні риси характеру, намагаються виглядати краще в очах партнера. У цей період люди трепетно ставляться один до одного, бояться розлучатися надовго, готові будуть всю ніч розмовляти, тримаючись за руки і розглядаючи зірки. Дія в реальному житті розгортається, як у романтичному фільмі. Ми розуміємо і віримо, що любити нас можна тільки за те, що ми є на цьому світі.
Про таких відносинах мріє кожна дівчина. Зазнавши одного разу щастя бути предметом обожнювання, пристрасті і бажання, дізнавшись, як народжується диво любові, яким партнер вміє бути романтичним, ніжним і уважним, кожна жінка сподівається повернути цукерково-букетний період у відносинах. На цьому етапі спілкування ризик побачити коханого чоловіка з коханкою мінімальний. Коли він захоплений єдиною, всі його думки зайняті предметом любові. Він готовий заради коханої на подвиги і божевільні вчинки. Чому все добре:
- Люди не стикаються з побутовими проблемами.
- Паре не доводилося спільно знаходити вихід зі складної ситуації або вчиняти будь-які значимі дії - вести загальний домашнє господарство, робити ремонт, піклуватися про дитину, старих батьків, перебувати разом весь час.
- Партнери ретельно приховують недоліки, намагаються подати себе з кращого боку.
- Райдужні мрії про прекрасне майбутнє здаються здійсненними і досяжними.
Безтурботне час, відносини, не обтяжені обопільною відповідальністю, відсутність серйозних проблем, перспектива розвитку - риси, завдяки яким ми бачимо в партнері лише краще, відчуваємо в його присутності виключно позитивні емоції. Це той момент, де я страждаю і отримую підтримку від партнера незалежно від ступеня адекватності, коректності та правильності своїх вчинків. Якщо у відносинах немає букетного періоду, варто задуматися, чи дійсно поруч той самий чоловік, з яким хотілося створити щасливу сім'ю і прожити разом все життя.
Тривалість романтичного періоду
На питання, скільки триває період, який називають цукерково-букетний, не існує однозначної відповіді. Відносини деяких пар розвиваються стрімко, у інших романтичні залицяння тривають протягом усього спільного життя. Все залежить від сили почуттів партнерів, ступеня їх прихильності один до одного, бажання бути разом всупереч негараздам і випробувань.
Етапи розвитку відносин
Розвиток відносин відбувається постійно. Тільки від самих партнерів залежить, до чого призведе цукерково-букетний період - до припинення спілкування або спільного проживання і подальшим перспективним відносинам.
Перший
На першому етапі більше ініціативи виходить від чоловіка. Обидва партнери готові до взаємних поступок, отримують психологічне задоволення від спілкування незалежно від місця зустрічі і інших обставин. Жінки зазвичай дотримуються вичікувальної тактики. Вони вважають, що перші кроки повинен робити чоловік, хоча нерідкі випадки, коли серед всіх побачень частина відбувається за пропозицією з боку представниці прекрасної статі.
Другий
У цей період факт, хто подзвонив перший, має невелике значення. Відносини стають більш довірливими і дружніми. Психологи радять жінкам не переступати межу - не перетинати кордони особистого простору, ретельно охороняється кожним чоловіком. Дзвінки та СМС-повідомлення не повинні бути нав'язливими, порушувати звичний розпорядок життя і робочого графіка.
Третій
Зазвичай на третьому етапі відбувається знайомство з колегами, друзями і родичами партнерів. Психологи радять при зустрічі з близькими людьми партнера поводитися природно і вільно. Краще залишатися собою в будь-якій ситуації, ніж намагатися підлаштовуватися під думку і позитивні оцінки оточуючих. Рано чи пізно власна сутність запанує і тоді доведеться довго пояснювати собі і іншим, чому змінилася поведінка.
Подальше формування взаємовідносин
Тільки від чоловіка і жінки залежить, наскільки зміниться їхня доля після завершення цукерково-букетного періоду. Спільне життя і загальний побут часто оголюють неприємні риси характеру обох. Трапляються сварки, які супроводжуються взаємними докорами та образами. Уміння пройти крізь перешкоди і зберегти відносини призводить до формування міцного союзу, який будується на життєвої мудрості, взаєморозумінні та повазі.
Букетний період - найромантичніший етап будь-яких відносин. Якщо спілкування будується на взаємній симпатії і спільності інтересів, у партнерів є шанси подолати перешкоди на життєвому шляху і підійти до найголовнішого періоду в житті - створення сім'ї.