
Красива посмішка: як правильно посміхатися
Вікторію Бекхем рідко побачиш на фото усміхненої. Незважаючи на досить привабливу зовнішність, знаменитість не може похвалитися гарною посмішкою. Подібна ситуація далеко не оригінальна, досить багато жінок не вміють естетично згинати лінію рота під час сміху. Як навчитися красиво посміхатися, щоб посмішка була доброзичливою і милою, а не схожою на оскал хижачки?
Посмішка за всіма правилами
Що найважливіше в образі людини? Усміхнена і чарівна особистість стає душею компанії, з таким індивідуумом приємно спілкуватися. Однак негарна посмішка може моментально зіпсувати враження. Як правильно посміхатися, щоб заручитися підтримкою співрозмовника?
Симетрія насамперед
Посміхатися слід двома куточками рота, а не спотворюючи губи подібно фірмовому значку Nike. Тренувати симетричність слід перед дзеркалом. Необхідно знайти те положення, в якому ваша усмішка виглядає максимально природно, а потім навчитися його фіксувати. Вчіться тримати губи в вигіднішому становищі не менше 15-20 секунд.
Слідкуйте за красою губ
Доглянуті губки завжди привертають увагу. Не нехтуйте засобами догляду, слідкуйте, щоб поверхня губ і дерми навколо них була зволоженою, без тріщин і висипань.
Головне - щирість
Яка буває посмішка? Нещира, промениста, неприродна, саркастична - варіантів маса. Якщо хочете залишити про себе гарне враження, намагайтеся посміхатися від душі, щоб усміхнені промінчики грали в очах.
Зубний питання: показувати або ховати
Якщо у вас все в порядку з зубами, то ховати їх, стримуючи радісні емоції, абсолютно не варто. Доведено, що у людини, яка сміється хоча б 30 хвилин на добу, на 85% поліпшується імунітет і підвищується стійкість до різноманітних хвороб. Як навчитися посміхатися з зубами красиво?
- Під час сміху не відкривайте, ясна.
- Чи не розкривайте рот занадто широко.
- Слідкуйте за чистотою ротової порожнини, регулярно відбілюйте зубки будинку або проходите спеціальні чистки у стоматолога.
Посміхатися на весь рот можуть тільки люди з ідеальними зубами. Якщо вам давно необхідний похід до стоматолога, то постарайтеся освоїти техніку посмішки, яка не вимагає демонстрації зубного ряду. Як красиво посміхатися, якщо криві зуби? Дефекти можна приховати, відкриваючи рот лише частково. Крім того, закрита «посмішка Джаконди» додасть образу родзинку, натякаючи на загадковість натури. Посмішка без зубів набагато естетичніше, ніж оголення чорних пеньків, що залишилися від зубних одиниць.
Як навчитися правильно посміхатися на фото
Сьогодні не потрібно заздалегідь записуватися в фотоательє, щоб зробити фотознімки. Сфотографуватися можна на телефон, «мильницю», цифровий фотоапарат - один, а може і кілька гаджетів обов'язково знайдуться в кожному будинку. Як зробити гарну посмішку на фото, щоб не зіпсувати кадр?
- Залучайте в процес очі. Найгірший варіант фотографії - коли очі схожі на щілинки, а рот на темну діру. Посміхаючись об'єктиву, подумайте про людину, якій ви б хотіли подарувати щирий сміх.
- Як красиво посміхатися на фотографіях? Знайдіть хороший ракурс, який перетворить ваші риси. Можна трохи повернути або нахилити голову, витягнути губки і надути щічки - експериментуйте, і зовсім перетворитеся в об'єктиві камери.
- Будьте впевнені в собі, розслабте м'язи обличчя, а перед спалахом на секунду щільно стисніть повіки.
Яка може бути посмішка? Це залежить тільки від внутрішнього стану людини. Психологи рекомендують посміхатися навіть переживаючи сильний стрес. Радісний сміх змушує мозок перебудуватися на отримання позитивних емоцій.
Освоюємо вправи
Що робити, якщо негарна посмішка заважає спілкуванню з оточуючими людьми? Допоможе освоєння спеціальних технік, які вчать керувати мімікою обличчя. Які вправи для найкрасивішої посмішки варто практикувати?
- Вказівний палець піднести до губок на відстань в 2 см. Потягнутися до нього складеними «поцілунком» губами. Відкрити, а потім закрити рот, м'язи розслабити.
- Витягнути зімкнуті уста і «малювати» в повітрі знак нескінченності.
- Розтягнути рот в найширшій усмішечці і утримувати 10-15 секунд. Потім дати м'язам розслабитися.
- Витягнути вперед мову і постаратися «обійняти» орган губами. Зафіксувати положення на 10 секунд.
- Зробити максимально глибокий вдих і намагатися видихнути через щільно стислі губки.
Кожна вправа повторюється щодня мінімум по 15-20 разів. Через пару тижнів тренувань буде помітний перший результат. Прості заняття допоможуть не тільки відточити майстерність посмішки, але і є відмінною профілактикою появи ранніх мімічних зморшок.




