Три стилю оформлення вітальні
09.10.2019 812 0

Три стилю оформлення вітальні

Будинок
В закладки

Якщо дизайн приміщення вже давно набрид, потрібно радикально його поміняти. Стилісти пропонують звернути увагу на три стилю оформлення вітальні, які перетворюють інтер'єр і додають відчуття новизни і затишку.

Вони досить легко відтворюються атмосферу відпочинку, особливо в шумному мегаполісі.

Якщо дизайн приміщення вже давно набрид, потрібно радикально його поміняти. Стилісти пропонують звернути увагу на три стилю оформлення вітальні, які перетворюють інтер'єр і додають відчуття новизни і затишку. Вони досить легко відтворюються атмосферу відпочинку, особливо в шумному мегаполісі.

Вітальня в сільському стилі

Атмосфера домашнього тепла передається за допомогою старовинної і простих меблів. Мінімум заповненого простору і максимум декоративних речей - основне правило сільського стилю оформлення вітальні.

Три стилю оформлення вітальні

Меблі представлена ​​глибокими м'якими кріслами, секретером, шафою для книг, круглим столиком. Важлива розстановка меблів. Стіл ставлять біля вікна, а крісла - біля нього. Шафа зазвичай займає місце в кутку, секретер ставлять поруч.

Затишок приміщенню надають милі декоративні деталі. Різьблені ручки і ніжки меблів, металеві прикраси. Особливе відчуття тепла надає дерев'яний матеріал меблів. Пофарбована і штучно зістарені, вона виглядає досить природно.

Настільні лампи, торшери, фоторамки, вази з квітами - з їх допомогою розставляються кольорові акценти. Тут можна дати волю фантазії і бажань і не економити на декоративних елементах. Чим їх більше - тим краще.

Головні акценти приміщення - текстиль, оббивка стін і підлоги. На килимовому покритті, численних подушках, серветках, скатертини, фіранки, оббивці меблів, шпалерах присутній невеликий квітковий узор. Звичайні польові і садові квіти в теплих тонах створюють присутність обов'язкового сільського атрибута в будинку.

Вітальня в стилі ретро

Кожному поколінню властива ностальгія, тому в сучасних вітальнях можна часто побачити оформлення в стилі ретро. Прямі кути, мінімум декору, м'які тони - основні напрямки в дизайні приміщення.

Три стилю оформлення вітальні

М'які меблі на тонких ніжках з дерев'яними підлокітниками і невисокими спинками, столи і стільці простої форми без декору. Обов'язковий і головний атрибут будь-якої вітальні в стилі ретро - «стінка» - набір з шаф для книг, посуду та одягу, виконана в єдиному декоративному оформленні і кольорі.

Вся декоративне оздоблення представлена ​​в вінтажному виконанні. Дзеркало, торшер, вази, текстиль мають геометричні візерунки. На підлогу обов'язково стелиться палас, стіни оформляються однотонними шпалерами. Люстра на стелі, настінні годинники і портьєра на дверях обов'язково повинні бути присутніми в кімнаті.

Вітальня в стилі модерн

Мінімум декору і максимум простоти - запорука успішного втілення стилю модерн в оформленні вітальні. Пастельні тони в оббивці меблів, обробці стін і підлоги. Це переважно холодні тони жовтого, синього, білого, сірого. Акценти за допомогою кольору практично не ставляться, всюди допускається плавність переходу тону. Більш яскравими тонами можна виділити деякі декоративні елементи і деталі меблів, але їх не повинно бути багато.

Три стилю оформлення вітальні

Меблі є верх аскетичности. Вона дуже проста і її невелику кількість практично подібно зі стилем мінімалізм. На відміну від нього в модерні присутній декор у вигляді текстилю та предметів мистецтва. Меблі представлені тільки найнеобхіднішим набором: столик, стільці, диван. Безліч подушок, які розміщуються не тільки на м'яких меблів, а й на стільцях, покликані додати нотки теплоти і м'якості. Підлогу вистилають килимом, а стіни оформляють однотонними шпалерами.

Висвітленню надається особливе значення. Безліч простих світильників з абажуром, розміщених на різній висоті, мінімальне декорування вікна і двері створює відчуття додаткового простору. Цей ефект посилюється за рахунок відкритої меблів: полиці засклені прозорим матеріалом або не мають такої особливості взагалі.

Комментарии (0)
Додати коментар
Стилі ландшафтного дизайну
Стилі ландшафтного дизайну
Стилі ландшафтного дизайну
27.09.19 Сад та город
Створення гарного ландшафтного дизайну починається з вибору стилю. Навіть просто посадка декількох дерев у себе на ділянці і установка лавочки - це вже створення
Як збільшити кімнату візуально: поради дизайнерів
Власники малогабаритних квартир або приватних будинків з невеликими житловими приміщеннями часто замислюються над тим, як збільшити кімнату візуально.
Як створити затишок в домі
Дуже приємно повертатися в будинок, де панує спокійна атмосфера і радує око багато приємних дрібниць.
Гармонія в інтер'єрі: як правильно поєднувати кольори
Грамотні колірні поєднання в інтер'єрі - основа створення гармонійного мікроклімату в приміщенні.
Вибір люстри: корисні рекомендації
Правильне освітлення допомагає створити в будинку затишну атмосферу. У будь-якій кімнаті неможливо обійтися без стельового світильника - основного джерела штучного
Дизайн маленької квартири
Крихітні кімнати, мініатюрна кухня, низькі стелі, суміщений санвузол - все це типові характеристики маленької квартири.