Дизайн маленької квартири
21.08.2019 502 0

Дизайн маленької квартири

Будинок
В закладки

Крихітні кімнати, мініатюрна кухня, низькі стелі, суміщений санвузол - все це типові характеристики маленької квартири.

Кімнат в такому приміщенні може бути декілька, але всі вони досить невеликі. Але це не означає, що житло буде незручним і заставленим непотрібними речами. Правильно виконаний дизайн інтер'єру маленької квартири дасть хороший результат: комфорт не залежить від квадратних метрів. У цьому випадку дизайнери пропонують дотримуватися простих правил.

Дизайн маленької квартири

Позбутися від непотрібних речей

Перш за все, необхідно відмовитися від зайвого декору. Великовагові штори, безліч підставок для кімнатних квітів - ці звичайні декоративні елементи значно скорочують простір. Замість цього квіти можна розмістити в звичних місцях (на полицях і підвіконнях), підлоги застелити ламінатом з декоративним візерунком або легкими підлоговими килимовими покриттями, а штори замінити легкими фіранками або жалюзі.

Мінімум великих предметів

Повністю відмовлятися від предметів великих розмірів не варто, так як їх знаходження буває необхідно для створення несподіваного ефекту. Дизайнери пропонують залишити один масивний освітлювальний прилад. Він буде привертати увагу на себе і за рахунок світла створювати відчуття простору.

Функціонально перерозподілити приміщення

Для спальні можна виділити приміщення побільше, але організувати в ній зону офісу і вбиральні. Об'єднавши кухню і примикає до неї кімнату, можна отримати їдальню і вітальню. З лоджії вийде хороший кабінет, де можна спокійно працювати на комп'ютері. Досить провести опалення і освітлення.

Оптимізувати систему зберігання речей

Найбільш прийнятний варіант - організувати гардеробну. Для цього підійде навіть старий стелаж, шафа, комора, комору. При облаштуванні передпокою, навіть кут, відгороджений щільною шторою, допоможе розмітити там рідко використовувані речі.

Освоювати резерви простору

Вертикальне розміщення предметів - джерело шуканого простору. На полицях, антресолях є багато місця для важливих речей. Інший ресурс - використання кутів. Їх можна заповнити кутовий меблями, етажерками, полками. Дизайнери пропонують інше призначення для кутів - меблі в них можна ставити по діагоналі. Це буде тільки візуально збільшувати приміщення.

Дизайн маленької квартири

Розширити простір

Для цього дизайнери використовують кілька прийомів:

  • в суміжних кімнатах настилають однакове підлогове покриття і клеять однакові шпалери;
  • велика кількість підлогових, настінних і стельових дзеркал візуально збільшують простір;
  • для оформлення кімнати можна використовувати темний колір, який, усупереч поширеній думці, дає глибину і насиченість;
  • колір стелі повинен бути такий же, як і колір стін або світліше;
  • для освітлення краще вибрати точкові невеликі світильники, розташовані по периметру приміщення. Від центральної стельової люстри краще відмовитися. Локальні світильники допоможуть зробити акцент на тих місцях, які необхідно виділити і приховати місця, які важливо заховати;
  • максимальне використання природного освітлення. Сховати приміщення від прямих сонячних променів можна за допомогою ролл-штор. Якщо за вікнами є красивий пейзаж, то постійно відкрите вікно може створити відчуття продовження простору.

Економити інтер'єр

Для того щоб знайти корисну площу, стилісти радять відмовитися від деяких предметів інтер'єру. У ванній кімнаті душова кабінка цілком замінить ванну і дасть багато вільного простору. Вбудовані шафи з отворами замість ручок фарбують в колір стін - вони добре створюють ілюзію вільного простору.

Комментарии (0)
Додати коментар
Як створити затишок в домі
Дуже приємно повертатися в будинок, де панує спокійна атмосфера і радує око багато приємних дрібниць.
Ремонт в двокімнатній квартирі
Ремонт - величезне випробування для всіх членів сім'ї і одночасно відмінна можливість зробити житло більш комфортним, стильним і безпечним.
Гармонія в інтер'єрі: як правильно поєднувати кольори
Грамотні колірні поєднання в інтер'єрі - основа створення гармонійного мікроклімату в приміщенні.
Купівля квартири в новобудові: що може зіпсувати новосілля
Придбання житла на первинному ринку має чимало істотних плюсів, тому покупка квартири в новобудові - самий часто розглядається варіант серед тих, хто прагне поліпшити
Ризики при покупці квартири: як убезпечити себе від третіх осіб
Купуючи нерухомість на вторинному ринку, перш ніж укладати угоду з її справжнім власником, необхідно чітко оцінити всі можливі ризики при покупці квартири.
День народження директора - вибираємо найкраще від себе і колективу
Вітаю всіх вас! Який подарунок вибрати директору, щоб він припав йому до душі і не припадав пилом на полиці, а зайняв гідне місце на роботі чи вдома?