Догляд за віями після нарощування
Жіночий погляд має величезну силу. Їм можна підпорядкувати чоловіка, закохати вподобаного джентельмена і висловити власні почуття. Очі в обрамленні пухнастих вій виглядають набагато яскравіше і привабливіше. Від природи не кожна дівчина нагороджена довгими і правильно вигнутими віями. Якщо ви належите до їх числа - не варто переживати. Сьогодні вії можна легко і просто наростити. Безболісна, але досить довга процедура дає прекрасний результат. Щоб його закріпити і зберегти красу, необхідно знати, як доглядати за віями після нарощування. Слідуючи нехитрим рекомендаціям, ви без зусиль зможете довго час носити штучні вії, не побоюючись їх деформації і випадання.
Правила щоденного догляду
Настала пора провести ревізію в косметичці. Для догляду за віями після нарощування підходять не всі продукти косметології. Дівчатам, які звикли дбати про шкіру за допомогою жирних кремів і масляних лосьйонів, доведеться пошукати їм альтернативну заміну. Ця необхідність зумовлена тим, що масла активно розчиняють клей, відповідно штучні пучки будуть випадати, причому нерівномірно.
Щоденний догляд після нарощування вій повинен виглядати наступним чином.
- Для вмивання використовуйте гелеві кошти на водній основі і звичайну воду кімнатної температури.
- Що не можна робити після нарощування вій? Забороняється після водних процедур їх інтенсивно терти - необхідно просто промокнути очі рушником або паперовою серветкою.
- Придбайте спеціальну щіточку для розчісування пучків або використовуйте для цієї мети ретельно вимитий пензлик від туші.
- Перед сном декоративний макіяж з очей знімайте міцелярно водою, дозволеної до використання після нарощування. Нею змочують ватний диск і протирають верхнє, а потім нижню повіку, уникаючи лінії після волосків і місця спайок.
- Для догляду за шкірою навколо очей використовуйте засоби на водній, а не масляній основі.
Що робити, щоб нарощені вії довго трималися? Постарайтеся утриматися від чесання очей. Не тріть повіки, краще часто поморгайте або використовуйте віяло, щоб підсушити вії.
Тонкощі підготовки до процедури
Щоб результат роботи майстра вас порадував і протримався досить довго, необхідно дотримуватися кількох нескладних правил, готуючись до візиту в косметологічний кабінет. Перед нарощуванням вій що не можна робити:
- приймати антибіотики;
- фарбувати волоски стійкими фарбами - зробіть це за 3-4 дні;
- за 48 годин до процедури ходити в солярій, сауну або лазню;
- фарбувати очі тушшю;
- надягати контактні лінзи.
Як і будь-яка інша косметична маніпуляція, в ході якої використовуються різні штучні матеріали, дане перетворення також має протипоказання. Коли не можна нарощувати вії:
- при застуді і кон'юнктивіті;
- при сезонної алергії;
- при підвищеній чутливості слизової оболонки очей;
- в критичні дні.
Що можна зробити з віями, крім нарощування, якщо воно жінці протипоказано? Сьогодні вибір косметики настільки широкий, що серед усього асортименту можна без зусиль підібрати подовжує туш для вій. Крім того тим, кому не можна нарощувати вії, можна скористатися бабусиними рецептами і регулярно робити маски з касторовою, реп'яховою і обліпихи маслами, поєднуючи їх з відваром шипшини, соком алое або екстрактом календули. Через кілька місяців регулярної обробки вії виростуть густими, міцними і істотно подовжиться.
5 основних питань про штучні вії
Просто сходити на нарощування до лешмейкеру недостатньо для створення привабливого образу. Жінкам необхідно знати важливі тонкощі догляду за штучними пучками на століттях і відповіді на деякі досить цікаві питання.
Скільки можна мочити вії після нарощування
Протягом доби після процедури слід берегти повіки від попадання вологи. Не можна вмиватися, а також робити парові ванночки. Клей для вій сохне не менше 24 годин, якщо він змішується з рідиною, то втрачає властивості і пучки не протримаються визначений термін.
До речі, жінкам з жирною шкірою не вдасться довго ходити з довгими штучними віями. Через виділяється сальними залозами секрету, клей швидко зіпсується і пучки відпадуть.
Як довго відростає вії після нарощування
Під вагою штучних пучків рідні вії слабшають і обламуються. Нові вії рости не поспішають - за місяць їх довжина збільшується в середньому на 0,6 мм, а за 60 днів вони досягають 1,2 мм. На верхньому столітті виростає до 200 волосинок, на нижньому - близько 150. Саме через такого повільного зростання необхідно забезпечити належний догляд нарощені пучках.
Чи можна нарощувати вії під час місячних
Якщо у вас критичні дні, процедуру доведеться відкласти. Чому не можна нарощувати вії під час місячних? Нестабільний гормональний фон є протипоказанням до сеансу у лешмейкера. Хоча досвідчені косметологи стверджують, що результат залежить від майстерності і якості матеріалу, ризикувати чи ні вирішує сама дівчина.
В якій позі необхідно спати, щоб не зіпсувати роботу майстра
Відразу після процедури вії виглядають дуже акуратно, вони мають правильний вигин і не вимагають завивки. Якщо вони збиваються в пучки, починають стовбурчитися і загинатися в різні боки, це говорить про неправильне положення голови під час сну. Як зберегти нарощені вії в красивій формі:
- бажано використовувати постільна білизна з гладких тканин: шовку або сатину.
- НЕ спати, сховавши обличчя в подушку;
- при денному відпочинку контролювати положення тіла - навіть на боці слід лежати акуратно.
Коли потрібно робити корекцію
Якщо у вас нарощені вії, що не можна робити? Правильно! Знімати їх самостійно. Це величезна помилка, допущена дуже багатьма дівчатами. Робити корекцію повинен лешмейкер, використовуючи спеціальні засоби для зняття і повторного приклеювання пучків. Йти на повторний сеанс необхідно через 20-30 днів від дати останнього візиту. Якщо болять вії біля коріння, зробити корекцію і пересунути місця спайок необхідно відразу ж.
Загальний час шкарпетки звичайних вій - до 4 місяців, потім їм потрібен відпочинок мінімум на 2 тижні. Якщо вії театральні або лялькові, носити їх можна не більше 2 місяців.