Пластичний масаж обличчя: показання та обмеження
Щоб зберегти молодість шкірних покривів і привабливий зовнішній вигляд, жінки зобов'язані забезпечити дермі належну турботу. Це стосується не тільки придбання високоякісних косметичних засобів, але і виконання певних процедур. Пластичний масаж обличчя - справжній порятунок від передчасного старіння. Регулярна практика інноваційної техніки дозволить панночкам і в 50 років виглядати значно молодше, не вдаючись до кардинальних заходів.
Опис процедури
Пластичний масаж обличчя, показання до якого вельми різноманітні - своєрідна нехірургічна підтяжка. В ході процедури фахівець рухами пальців, долонь і кистей робить глибокий вплив на тканини, в результаті якого опрацьовуються всі проблемні зони. Ця методика є відмінною профілактикою вікових змін, а також володіє лікувальним ефектом - сприяє розслабленню всіх м'язів обличчя. На думку фахівців, пластичний масаж обличчя - це гідна альтернатива ін'єкційним і хірургічних втручань.
Косметологи виділяють кілька методик з високою ефективністю.
- Хіропластіческій масаж обличчя передбачає поєднання елементів класики і східної техніки. Він необхідний для усунення вікових зморшок, а також поліпшення циркуляції крові і відтоку лімфатичної рідини.
- Пластифікуючий масаж обличчя дозволяє за допомогою ручних маніпуляцій виправити суттєві косметичні дефекти, а також, в разі необхідності, візуально змінити зовнішність пацієнтки.
- Міопластіческій масаж обличчя результати показує відмінні. Опрацювання глибинних шарів епідермісу дає можливість прибирати навіть з'явилися багато років тому зморшки, коригувати овал обличчя.
Показання і користь
Після першого масажного сеансу кардинальних змін у зовнішності очікувати не слід. Знадобитися пройти курс процедур, щоб особа знову засяяло молодістю і красою. В основі техніки виконання лежать особливі руху, виконання яких активізує відновлювальні процеси в клітинах і тканинах дерми. Що відбувається в результаті:
- виводяться токсичні продукти обміну;
- відкривається доступ кисню до клітин;
- напружені м'язи розслабляються, а мляві приходять в тонус;
- поліпшується кровопостачання;
- збільшується швидкість відтоку лімфи;
- прискорюється регенерація клітин;
- нормалізується робота сальних залоз;
- зменшується набряклість;
- вирівнюється колір обличчя.
Головним показанням до проведення масажних сеансів є досягнення жінкою віку 35 років. Крім того, записатися на курс процедур необхідно, якщо спостерігаються:
- зниження м'язового тонусу;
- зміни форми особи;
- надлишки жирової тканини;
- втрата чіткості контура;
- мішки і набряклість під очима;
- підвищена професійної навантаженні на лицьову мускулатуру;
- поява брилів.
Жорсткий масаж обличчя, який називають пластифікуючим, дозволить навіть виправити форму носа, особи, скул, вушних раковин - головне, довірити його проведення досвідченому фахівцеві.
Особливості виконання
Ефективність пластичного масажу обличчя залежить від точності техніки його виконання і тривалості курсу. В середньому для досягнення помітно результату доведеться відвідати 10-15 процедур, перерва між якими не більше 1-2 днів. Всі рухи, що виконуються фахівцем з медичною освітою, проводяться виключно вздовж масажних ліній. Чергуються притискання, вібрація, биття, погладжування і фіксація. Також проводиться поверхневе і глибоке розминання. Вплив починається з центральних частин і просувається до периферії. Завершальним етапом є розминка шийних м'язів.
Коли від процедури варто відмовитися
Пластичний масаж обличчя має протипоказання. Цю техніку можна практикувати, якщо на шкірі є:
- гнійничкові висипання;
- порізи;
- папіломи;
- відкриті виразки і рани;
- великі родимки;
- інфекційні патології;
- купероз.
Грамотно проведений курс пластичного масажу, допоможе зберегти акуратний овал обличчя, позбавитися від зморшок і підтримувати красу особи без уколів і операцій довгий час.