
Як розвинути інтуїцію
Прийняті спонтанно рішення, засновані на таємничому внутрішньому передчутті, досить часто виявляються успішними. У таких ситуаціях кажуть про шостому почутті - унікальній здатності чути свій внутрішній голос. Розвинена інтуїція - НЕ паранормальне явище, а вміння отримувати необхідну інформацію із засіків пам'яті. Вона визначає ставлення особистості до себе і до навколишнього світу. Щоб отримати максимальну користь від сигналів підсвідомості, необхідно постійно працювати над собою. Як розвинути інтуїцію і приховані здібності, і навчитися їх удосконалювати?
Що називають шостим почуттям
Мозок людини - складна загадка. Він поділений на півкулі, які працюють абсолютно по-різному. Права частина відповідає за творчі здібності, фантазію, в ній зібрані всі мрії, уявні переживання і почуття. Вона приховує підсвідомість, здатне за секунду засвоїти величезний обсяг інформації, щоб після використовувати її для прийняття оптимальних рішень в конкретній ситуації. Ліва півкуля відповідально за аналітику і побудова логічних ланцюжків, люди, у яких воно розвинене більше правого, не слухають свій внутрішній голос, а діють по голосу розуму.
Інтуїція - своєрідний «інструмент» для з'єднання з підсвідомістю, це результат роботи мозку, точніше рівноцінне використання його обох півкуль. На думку вчених, багато що домоглися успіху люди мають цією особливістю.
Слухаємо і чуємо
Чи можна розвинути інтуїцію? Так, проте, цей процес займає багато часу і вимагає певних зусиль. Спочатку потрібно повірити в свої сили, підвищити самооцінку і перестати боятися приймати рішення. Люди з болісно критичним самовосприятием відомі, схильні виконувати вимоги інших, ігноруючи інтуїтивні підказки.
Дуже важливо навчитися ставити запитання правильно. Вони повинні звучати в позитивному ключі і не висловлювати сумніви, тоді логічне мислення не буде реагувати, і ніщо не завадить почути імпульс від підсвідомості. Не переживайте як зрозуміти свою інтуїцію, просто довіртеся їй.
Не варто сподіватися, що шосте чуття дасть пряму відповідь на поставлене запитання. Як працює інтуїція людини? Підсвідомість сигналізує яскравими образами, незвичними відчуттями або запахами, його відповіді можуть проявитися запамороченням або прискореним серцебиттям, можна відчути хвилю холоду або жару, багато хто відчуває поколювання в кінчиках пальців. Якщо відповідь на поставлене запитання позитивний, виникає почуття невизначеної радості і приємне хвилювання, якщо негативний - з'являється незрозуміле почуття тривоги, груди стискається в передчутті прийдешніх неприємностей.
Ознаки розвиненою інтуїції:
- ваше перше враження про людину зазвичай вірне;
- швидко розгадує головоломки і кросворди;
- не роздумував довго при вчиненні будь-якого вчинку і всі ваші рішення, як правило, призводять до успіху;
- дивлячись на хмари, бачите обриси людей, тварин або предметів;
- відмінно орієнтуєтеся в незнайомих місцях.
Існує кілька ефективних методик, спрямованих на розвиток інтуїції і надчуттєвого сприйняття. Що ж потрібно робити, щоб навчитися управляти внутрішнім голосом?
Техніка тренування
Шостим почуттям володіють всі люди, але його часто пригнічують і не помічають сигналів підсвідомості через повсякденному житті. Для тих, хто хоче дізнатися, як розвинути інтуїцію, існують вправи, які були спеціально розроблені вченими. Що робити, щоб тренувати внутрішній голос?
- Купуйте нові знання. Постійне самовдосконалення дозволяє придбати величезний багаж знань, які пам'ять послужливо «сховає» в своїх надрах. Інтуїція часто грунтується на досвіді - в частку секунди мозок проробляє величезну роботу і серед кількох варіантів вибирає максимально правильний.
- Розвиваємо інтуїцію повним розслабленням. Чи не концентруйте увагу на нагальних проблемах, навчитеся відчувати «тут і зараз», а не загадувати наперед. Колекціонуйте швидкоплинні відчуття - це перший крок до спілкування з внутрішнім голосом.
- Надсилайте грамотний посил. Питання повинні звучати в позитивної формі. Скажіть собі: «Я йду на важливу зустріч» і прислухайтеся до особистих відчуттях. Найголовніше - питання повинні бути сформульовані в позитивному напрямку і не містити частинку «не».
- Працюйте над вдосконаленням правої півкулі мозку. Воно відповідає за обробку невербальної інформації, вміння мріяти і фантазувати. Малюйте, фарбуйте, пишіть лівою рукою.
- Живіть в гармонії з собою і навколишнім світом!
Заняття на практиці
Якщо ви задумалися, як розвинути інтуїцію і приховані здібності, практичні вправи допоможуть розібратися, що саме потрібно робити. Виконувати їх доведеться регулярно, але результат занять перевершить очікування.
- Відшукати зниклу річ
Розслабтеся, закрийте очі і відкрийте інформаційний канал, по якому будуть надходити енергетичні хвилі від втраченого предмета. Прислухайтеся до себе і ви відчуєте місцезнаходження пропажі. З першого разу може не вийти, але після декількох тренувань ви будете здивовані точності власних відчуттів.
- читання наосліп
Як виробити інтуїцію за допомогою сліпого читання? Це досить просто. Подумки задайте собі питання, яке хвилює, а на трьох аркушах напишіть можливі вирішення ситуації. Папір кладуть списаного стороною вниз, перемішують і водять над їх поверхнею рукою. Слід розслабитися і приготуватися отримання інформації. Через пару секунд в долонях буде відчуватися легке поколювання або приємне тепло. Той листок, над яким будуть яскравіші імпульси, таїть в собі вірний варіант.
- Робота з картками
розвиваємо інтуїцію, використовуючи тести Роршаха - унікальний психологічний інструмент, який допоможе скласти уявлення про особистість, виявити її сильні сторони і впізнати психічні відхилення. Розгляд карток, а потім тлумачення побаченого на них, дає можливість визначити зовнішні та внутрішні мотивуючі людини фактори. Розмиті чорнильні плями дозволяють стимулювати функціонування правої півкулі, що сприятливо позначається на тренуванні інтуїтивних імпульсів.
У людини, інтуїція якого гранично розвинена, відкриваються екстрасенсорні здібності, він може відчути біополе іншу людину і навіть передбачати майбутнє. Шосте почуття - дар природи, яким володіє кожен, головне не боятися відкривати приховані внутрішні можливості і використовувати їх на благо, допомагаючи собі або близьким людям.




