Косметичні масла для особи для молодості шкіри
04.04.2020 311 0

Косметичні масла для особи для молодості шкіри

Здоров'я
В закладки

Косметичні масла для особи для молодості шкіри
Привіт, в цій статті ми розповімо про косметичних маслах для особи, як про унікальному природному засобі для догляду за шкірою обличчя. Виготовлені повністю на натуральній основі, вони мають набір корисних якостей, які роблять благотворний вплив на стан нашої шкіри.

Догляд за шкірою обличчя

Досягаючи певного віку, кожна жінка починає замислюватися про необхідність додаткового догляду за шкірою обличчя, щоб попередити її старіння. Ефективністю в цьому плані відрізняються кошти на натуральній основі, такі як косметичні масла. Вони активно насичують і захищають шкіру завдяки цінним поживним речовинам в складі. Це універсальний засіб: молодим дівчатам воно підійде для зволоження і боротьби з акне, жінкам більш старшого віку - для попередження старіння, збереження еластичності і пружності шкіри. Косметологи рекомендують застосовувати масла від зморшок на регулярній основі.

Радимо прочитати:

  • Догляд за молодою шкірою обличчя - секрети краси в 20-25 років
  • Догляд за шкірою обличчя після 30 років: поради краси
  • Догляд за шкірою обличчя після 50 років

Плюси і мінуси використання масел для особи

Натуральні масла виробляються з різноманітної сировини рослинного походження - ядер, насіння, плодів. При цьому використовується технологія «холодний віджим», в ході якої зберігаються корисні і цінні властивості масла.

Косметичні масла слід відрізняти від не менш популярних ефірних масел. Вони мають подібності за складом, досягається ефекту і впливу. Принципова відмінність - спосіб застосування:

  • Косметичні масла для особи повністю підготовлені, як для самостійного застосування, так і в якості допоміжного компонента. Вони виготовляються шляхом віджиму або пресування з додаванням екстрактів, ефірів або в чистому вигляді.
  • Ефірні масла відрізняються концентрацією пахучих і летючих речовин. Виготовляються тільки промисловим способом. У косметичних цілях ефірне масло застосовується в якості допоміжного компонента, завдяки його високій сконцентрованості досить додати всього кілька крапель в крем, лосьйон, шампунь, масажний засіб або маску для обличчя.

Переваги масел як косметичний засіб в порівнянні з готовими засобами для догляду за обличчям - визнаний косметологами і давно незаперечний факт. У чому ж криється секрет їх чудодійною ефективності?

  • натуральний склад. При виробництві масел не використовуються штучний добавки. Тільки природна сировина, а щадний спосіб його обробки зберігає цінність і природну користь масел.
  • Безпека. Відсутність сторонніх компонентів в складі робить масла доступними для застосування при будь-якому типі шкіри. Виняток становить індивідуальна непереносимість, що може привести до розвитку алергічних реакцій. Але широке розмаїття представлених масел легко вирішує цю проблему, так як можна підібрати аналог, який підходить саме вашій шкірі. По складу масло наближене за своїм складом до шкірного жиру, який виробляється сальними залозами, завдяки чому, наша шкіра прекрасно його сприймає.
  • Широкий спектр дії. Вплив косметичних масел дуже різнобічно. Регулярне їх застосування забезпечує активне відновлення шкіри, її омолодження, живить і зволожує, має протизапальну і загоює ефектом, бореться з першими ознаками старіння, підвищує еластичність і пружність шкіри, позбавляє від дрібних зморшок і перешкоджає їх появі.

Незважаючи на перераховані переваги, застосування масел має певні недоліки:

  • Протипоказання до застосування. Масла по-різному впливають на шкіру, в цьому випадку власницям шкіри, схильної до жирності, застосовувати їх слід з особливою обережністю, підбираючи продукт відповідно до індивідуальних особливостей і з огляду на той факт, що не всі масла підходять для самостійного використання. Також можлива індивідуальна непереносимість.
  • Певні складнощі у використанні. Якщо допускається використовувати масло як самостійний засіб, то все, що від вас буде потрібно - підготувати шкіру перед його нанесенням. В іншому випадку, для застосування масла готується спеціальний засіб (маска, домашній крем). Такий продукт не рекомендований для зберігання, тому перед кожним застосуванням доведеться готувати його нову порцію.

В принципі, недоліки даного продукту - незначні, враховуючи, що переваги від його використання набагато відчутніше і підтверджені багатьма позитивними відгуками, як косметологів, так і рядових споживачок цього продукту. Яке краще масло використовувати, залежить від індивідуальних особливостей шкіри і переваг, цілей догляду за шкірою. Широкий вибір косметичних масел дозволить підібрати найбільш оптимальний для вас варіант.

Косметичні масла для молодості особи

Назваописмета застосуванняПротипоказання
Камфорна оліяУ виробництві масел застосовується кора, листя і гілки камфорного лавра. У косметологічних цілях використовується тільки біле ефірне масло камфори.Протизапальну дію і ранозагоювальний ефект, позбавляє від прищів і попереджає їх появу, звужує пори, розгладжує зморшки, бореться з пігментними плямами.Чи не застосовується як самостійне або базовий засіб, через високу концентрацію активних компонентів може викликати роздратування аж до опіків шкіри, не можна вагітним, в період лактації, при наявності дерматиту, екземи, астми та епілепсії.
Касторове маслоВиготовляється з насіння отруйної рослини - рицини звичайної. Має виражену пом'якшувальною ефектом, який забезпечує великий вміст ріцінолеіновой кислоти.Застосовується в комплексі із засобами по догляду за чутливою і сухою шкірою, пом'якшує і зволожує її. Стимулює омолодження, зменшує кількість мімічних зморшок, пігментні плями стають світлішими. Припустимо для догляду за шкірою навколо очей.Індивідуальна непереносимість, не застосовується самостійно, тільки в складі інших засобів.
Лляна оліяДля його отримання необхідні насіння льону. Масло широко застосовують в косметичних цілях, а також як біологічно активну добавку до їжі завдяки великому вмісту поліненасичених жирних кислота і омега3.Один з кращих варіантів при сухості, лущення і запаленнях. Олія насіння льону глибоко зволожує, зменшує вугровий висип, віковими змінами в вигляді дрібних зморшок, сприяє харчуванню шкіри і поліпшенню загального стан.індивідуальна непереносимість.
Оливкова оліяОливкова олія є лідером за вмістом поліненасичених жирних кислот, природних антисептиків і антиоксидантів, вітаміну Е.Оптимальний варіант для живлення і зволоження шкіри, схильної до сухості лущення шкіри, в боротьбі з першими ознаками старіння, а також вираженими ознаками вікових змін, його рекомендується для підвищення еластичності і пружності шкірних покривів.Не рекомендується застосовувати при жирної шкіри, але допустимо обмежене застосування в складі самостійно приготованих засобів засобів по догляду за шкірою.
Кунжутну оліюОтримане з насіння африканського кунжуту, до складу масла міститься магній, фосфор і кальцій, а також такі кислоти як: стеаринова, олеїнова, лінолева, арахінова і ін.Масло підходить практично для всіх типів шкіри. Особливо ефективно для догляду за шкірою навколо очей: знімає набряклість, зволожує і живить шкіру, розгладжує дрібні неглибокі зморшки. Корисно для сухої шкіри, зменшує лущення і роздратування. Сприяє регенерує процесів і формує природний захисний бар'єр від негативного впливу навколишнього середовища, стимулює вироблення колагену.Індивідуальна непереносимість. Застосовується як базова основа косметичних засобів.
Масло шипшиниУ цьому продукті, отриманому з насіння дикої троянди міститься висока концентрація аскорбінової кислоти і вітаміну С.Засіб незамінне для проведення курсу омолодження, може застосовуватися, як самостійний засіб для догляду за шкірою в області очей, зменшує набряклість і пігментацію.Шкіра, схильна до жирності, акне, індивідуальна непереносимість.
Масло з паростків пшениціМасло отримують із зародків паростків пшениці, містить високу концентрацію «вітаміну краси» - вітаміну Е, який незамінний при проведенні омолоджуючих процедур.Рекомендовано для сухої шкіри обличчя, схильної до лущення і запалення, ефективно для боротьби з першими ознаками старіння: дрібні зморшки, зниження тургору шкіри.Не рекомендується як самостійний засіб для жирної шкіри, індивідуальна непереносимість.
Масло обліпихиМасло з плодів і насіння обліпихи містить вітамін А і Е, аскорбінову кислоту, а також вітамін С.Регенеруючі і протизапальні властивості масла знайшли широке застосування, як в косметології, так і лікувальних цілих. Воно сприяє швидкому загоєнню порізів, неглибоких ран, пом'якшує суху шкіру і зменшує тріщини. З його допомогою лікують вугровий висип, екземи, дерматити та лишай. Як омолоджуючий засіб застосовується самостійно або в складі інших засобів. Масло зменшує виражені зморшки і сприяє уповільненню їх збільшення.індивідуальна непереносимість.
Абрикосова оліяМасло з кісточок плодів абрикоса містить велику кількість вітамінів групи В, а також А, Е і F. Поліненасичені жирні кислоти в складі.Пом'якшує і живить навіть огрубілу шкіру обличчя. Відновлює природний захисний шар. Ефективно як профілактичний засіб проти зморшок для області навколо очей.індивідуальна непереносимість.
Масло жожобаДля отримання масла жожоба використовують плоди вічнозеленого чагарнику (Simmondsie chinensis). За своєю структурою воно разюче відрізняється від представлених масел: густа і в'язка консистенція нагадує рідкий віск. У його складі багатий комплекс амінокислот, високий відсоток вмісту протеїну, а також вітаміну Е.Масло жожоба активно живить і зволожує шкіру, його можна використовувати при чутливої, схильної до запалень і висипань шкірі завдяки загоює і протизапальну дії. Вирівнює колір обличчя, бореться з віковими змінами, особливо це масло корисно для шкіри навколо очей.Індивідуальна непереносимість, застосовується тільки в складі засобів по догляду.
Мигдальне маслоМигдальне масло отримують з ядер гіркого мигдалю. Широке застосування в косметології воно знайшло завдяки високому вмісту корисних речовин: каротинів, фенольних сполук, вітамінів групи В, а також А і Е, фітостеролів і токостеролов, глицерида лінолевої кислоти, поліненасичених жирних кислот.Легка текстура цього масла робить його ідеальним варіантів для всіх типів шкіри. Воно сприяє процесам регенерації і відновлення тканин, уповільнює процес старіння, насичує і живить шкіру, зволожує і бореться з лущенням, захищає від ультрафіолету, створюючи природний бар'єр на шкірі, який перешкоджає негативному впливу навколишнього середовища.індивідуальна непереносимість.
Персикове маслоКісточки плодового персикового дерева дають корисне і ефективне в косметичних цілях масло. Воно збагачене вітамінами А, Е, групи В, містить велику кількість аскорбінової кислоти, а також олеїнову, лінолеву, стеаринову і пальмитова.Масло має легку текстуру і тому підходить навіть для чутливої ​​шкіри і шкіри навколо очей, його можна застосовувати як самостійний засіб, наносячи точково на проблемні ділянки. При вікових змінах підвищує еластичність, зменшення зморшок, поліпшення кольору обличчя.індивідуальна непереносимість.
Масло виноградної кісточкиБагате антиоксидантами масло з виноградних кісточок, містить також вітаміни групи В, А, С, Е.Масло рекомендовано для всіх типів шкіри, у тому числі для жирної і проблемної. Воно регулює роботу сальних залоз, зменшує запалення, звужує пори і надає шкірі матовість. Масло виноградної кісточки зволожує шкіру, перешкоджаючи її зневоднення, стимулює природні процеси омолодження і вироблення колагену.індивідуальна непереносимість.
масло авокадоЗ багатих корисними речовинами плодів авокадо отримують не менш корисне для шкіри обличчя масло. У його складі антиоксиданти, мікро- і макроелементи, ефірні масла.Присутність у складі сквалена сприяє омолодженню і уповільнення природних процесів старіння, також він забезпечує кращу засвоюваність каротину, збільшує вироблення організмом колагену.індивідуальна непереносимість.

У віці до 30 років перевагу слід віддавати масел з легкою текстурою (персикове, мигдальне), вони підходять для догляду за молодою шкірою, регулюють роботу сальних залоз і зволожують. Надалі зверніть увагу на олії, рекомендовані для догляду за областю навколо очей - ця область в першу чергу схильна до появи зморшок.

Косметичні масла після 50 років - це авокадо, жожоба. Вони наситять шкіру, що в'яне комплексом поживних речовин, сприяючи розгладженню дрібних зморшок і підвищенню тонусу шкірних покривів.

Як користуватися косметичним маслом для особи

Косметичні масла підходять для різних типів шкіри. Відсутність синтетичних компонентів роблять їх безпечними для застосування. Звичайно, не варто виключати індивідуальну непереносимість певного масла. Щоб цього виявити, рекомендується перед застосуванням провести тест: пару крапель олії нанести на ліктьовий згин і залишити на кілька годин. Якщо не було жодної реакції, ви сміливо можете використовувати масло в косметичних цілях.

Особливості застосування залежать від того, яке саме масло використовується. Не всі масла підходять для самостійного використання. Це означає, що масло можна додати в крем, маску або приготувати засіб для догляду за шкірою обличчя самостійно. З огляду на натуральний склад косметичних масел, продукти з їх додаванням будуть швидко псуються. Тому найкращий варіант - змішувати засіб безпосередньо перед застосуванням.

Якщо допускається самостійне використання масла, то перед його використанням необхідно підготувати шкіру обличчя:

  • Зробити легкий пілінг і інші очищаючі процедури.
  • Масло наноситься точково, на проблемні ділянки легкими масажними рухами. Кращий час для використання масел - це вечір.
  • Після нанесення, залишки масла промокнути паперовою серветкою.

Такий спосіб дозволяє використовувати косметичне масло замість крему.

Радимо прочитати:

  • Маски і скраби з соди для особи
  • Домашній скраб з кавової гущі для особи

Рецепти засобів по догляду за шкірою обличчя на основі косметичних масел

Широким спектром дії володіють засоби, виготовлені із застосуванням косметичних масел. Для щоденного догляду рекомендується кілька крапель обраного масла додавати безпосередньо в крем. Такий засіб необхідно застосовувати протягом тривалого часу на регулярній основі. Швидшого і помітного результату можна досягти за допомогою косметичних масок на основі масел. Досить 2-3 сеансів на тиждень протягом 3 тижнів. Маски наносять на чисту суху шкіру і витримуються близько півгодини, потім залишки видаляються паперовою серветкою або смитваются.

Камфорна маска

  • масло камфори - 1 ч.л .;
  • яєчний жовток;
  • крохмаль - 1 ст.л .;
  • вітамін Е - 3-4 краплі;
  • відвар шипшини.

Масло змішати з жовтком з додаванням крохмалю і вітаміну Е, отримана суміш розбавляється відваром шипшини, щоб вийшла пюреподібна структура.

Крем

  • лляне масло - 1 ч.л .;
  • пелюстки жасмину і троянди - 1 ст.л .;
  • листя смородини - 1 ст.л .;
  • вершкове масло - 2 ст.л .;
  • бджолиний віск - 1 ст.л .;
  • вітамін А - 8 крапель.

Листя подрібнити, розігріти маргарин, бджолиний віск і масло розтопити на пару, змішати, додавши вітамін А. Зберігається отриманий крем в холодильнику.

Касторовий маска для живлення і зволоження шкіри

  • касторове масло - 1 ч.л .;
  • мед - 1 ч.л .;
  • вершкове масло - 1 ч.л .;
  • вівсянка - 1 ст.л.

Мед і масла змішати, підігріти молоко і залити вівсянку, дати настоятися, з'єднати з іншими компонентами.

Радимо прочитати: Кетамін для брів

Кунжутне масло для відновлюють масок

  • кунжутне масло - 1 ч.л .;
  • яєчний жовток;
  • мед 1 ч.л..

Мед розтопити на водяній бані, додати масла, збити жовток і вилити в отриману суміш.

Відновлювальний поживна обліпихова маска

  • масло обліпихи - 1 ч.л .;
  • блакитна глина - 2 ст.л .;
  • яєчний жовток.

Розтерти жовток, він повинен бути кімнатної температури. Масло обліпихи злегка підігріти. Змішати всі разом.

Омолоджуюча маска з олії паростків пшениці

  • масло - 1 ч.л .;
  • невелика картоплина;
  • яєчний жовток.

Подрібнити картопля в блендері або кухонному комбайні, змішати з маслом.

Маска на основі масла шипшини проти зморшок

  • масло шипшини - 1 ч.л .;
  • оливкова олія - ​​2 ч.л .;
  • сік алое - 1 ч.л .;
  • дитячий крем - 5 г.

Змішати компоненти і нанести на обличчя.

Абрикосова маска для омолодження і живлення шкіри

  • абрикосове масло - 1 ч.л .;
  • вівсянка - 2 ст.л .;
  • мед - 1 ч.л .;
  • трохи молока.

Вівсянку перемолоти в кавомолці або блендері, додати трохи теплого молока, щоб вийшла кашка, дати настоятися протягом 10-15 хвилин, додати решту інгредієнтів.

Маска на основі масла жожоба проти зморшок

  • масла жожоба - 8-10 крапель;
  • ретинол - 1 ампула;
  • яєчний жовток;
  • нежирний сир (1-2%) - 1-2 ст.л.

Розтерти жовток, додати інші компоненти, сир повинен бути кімнатної температури.

Маска на основі мигдального і арганового масла

  • мигдальне масло - 1 ч.л .;
  • Арганова масло - 1 ч.л .;
  • яєчний жовток;
  • мед - 1 ч.л.

інгредієнти змішати.

Цвітіння маска проти зморшок і пігментних плям

  • персикове масло - 1 ч.л .;
  • блакитна глина - 3 ст.л .;
  • кукурудзяний крохмаль - 1 ст.л .;
  • вода кімнатної температури.

Змішати глину з крохмалем і розбавити водою, щоб вийшла кашка, додати масло, нанести на чисту шкіру.

Регулярний догляд за шкірою за допомогою косметичних масел сприяє збереженню здоров'я і молодості шкіри. Це доступний засіб за своєю ефективністю може замінити дорогі косметику і навіть салонні процедури. Склад масок і кремів можна комбінувати, додаючи або виключаючи ті чи інші компоненти, з огляду на особливості вашої шкіри.

Комментарии (0)
Додати коментар
Способи зберегти молодість шкіри обличчя
У нас для вас цілий список способів зберегти молодість шкіри. Ваше обличчя завжди залишиться свіжим, молодим і красивим. У статті розповімо як потрібно доглядати за
Маски з сметани для обличчя: кращі рецепти від зморшок
Привіт, дорогі красуні нашого сайту. Сьогодні ми розповімо вам про чудову маску зі сметани для обличчя. Ми поділимося з вами рецептами приготування її в домашніх умовах,
Як застосовувати гіалуронову кислоту для особи в домашніх умовах: відгуки
Привіт, в цій статті ми розповімо про особливості використання і застосування гіалуронової кислоти для особи. Гіалуронова кислота знайшла широке застосування, завдяки
Правильно підбираємо крем для обличчя
У цій статті ми розповімо як підібрати крем для обличчя. Поговоримо про основні види кремів, а також фактори впливають на вибір. Пошук крему для обличчя дуже важливий, і
Оливкова олія для шкіри обличчя
Оливкова олія для шкіри обличчя
Оливкова олія для шкіри обличчя
06.09.19 Догляд за обличчям і тілом
Для домашньої косметології рекомендується вибирати виключно безпечні та корисні продукти.
Яблучний оцет для шкіри обличчя
Яблучний оцет для обличчя - натуральна панацея від безлічі косметичних проблем. На його основі роблять домашні тоніки і маски, використовують для пілінгу і протирання.