Рецепт пасти для шугаринга: особливості, ефект та відгуки
Добридень! Зі статті ви дізнаєтеся про переваги цукрової пасти для депіляції, як її правильно приготувати, застосовувати і зберігати в домашніх умовах. Ви також зможете підібрати найбільш відповідний для себе рецепт пасти для шугаринга.
Шугарінг: особливості та переваги методу
Гладка шкіра - одна з ознак привабливої дівчини. Виглядати доглянутої стало простіше завдяки цукрової депіляції, або шугарінг, що виконується в салоні або будинку.
Процедура має ряд позитивних ефектів, тому її популярність з часом не падає, має велике число прихильниць.
Засіб для цукрової депіляції різних ділянок тіла набувають на торгових інтернет-майданчиках або в магазинах професійної косметики, але приготовлена паста для шугаринга в домашніх умовах нітрохи не гірше.
Карамель, приготована самостійно, економить кошти і 100-відсотково натуральна, без консервантів, синтетичних ароматизаторів.
Депіляцію виконують бандажним або мануальним способом.
- Бандажним способом частіше роблять депіляцію на ногах і руках. У ролі бандажа виступають паперові, тканинні або полімерні смужки. Вони прикріплюються зверху на нанесену шпателем пасту. Потім видаляють швидкими струшує рухами.
Переваги бандажної техніки - можливість видалення волосків будь-якої довжини, економічне витрачання цукрової пасти для шугаринга.
- Мануальний метод використовується на невеликих і важкодоступних ділянках шкіри, таких як пахви, зона бікіні, обличчя. Заснований на ручному нанесенні карамелі на шкіру, зняття разом з прилиплими волосками.
Переваги шугаринга перед конкуруючої воскової депіляції:
- процедура менш болюча, щадна;
- після декількох застосувань цукрової пасти волоски уповільнюють зростання, що збільшує інтервали між сеансами шугаринга;
- волоски з часом стоншуються, стають менш помітними;
- відсутні роздратування, а кількість алергічних реакцій мінімально;
- волосся не вростають в шкіру;
- віск містить барвники, карамель тільки натуральні складові;
- догляд за епідермісом - зняття верхнього рогового шару;
- при видаленні затверділого воску можливі мікротравми, що виключено при шугарінг;
- епідерміс не розтягується, тому цукрової депіляції користуються особи з тонкою, в'ялою шкірою;
- легше знімаються залишки кошти для видалення волосся.
Єдине, в чому поступається шугарінг воскової депіляції - час, витрачений на проведення процедури.
«Зварити засіб для шугаринга самостійно нескладно, але, щоб домогтися потрібної консистенції, доведеться зробити не одну спробу. Згодом пристосуватися, створите складу тієї щільності, яка потрібна для обробки окремих ділянок тіла ».
Людмила Іванова
Як застосовувати цукрову пасту для шугаринга
Щоб дізнатися, як користуватися приготованим складом для цукрової депіляції, ознайомтеся з нашими рекомендаціями:
- Крок 1. Підготовчий етап.
Прийміть гарячий душ, так як распаренная шкіра з розкритими порами менш сприйнятлива до болю. Насухо витріть, обробіть дерму антисептиком. Для кращого зчеплення пасти з шкірою обробіть її тальком. Якщо волосся довге, обстрижіть кінчики, це зробить процедуру більш ефективною.
- Крок 2. Нанесення карамелі.
Зварену самостійно цукрову пасту для шугаринга в домашніх умовах остудіть, розімніть, скачайте в невелику кульку діаметром 3-4 см. Повільно розтягніть на шкірі проти росту волосків. На кінці смужки залиште маленький клубочок, він полегшує видалення складу.
Щоб засіб для депіляції не прилипало до рук, виконуйте маніпуляції в рукавичках або частіше мийте руки, споліскуючи їх холодною водою, ретельно витираючи насухо.
Перший сеанс проводите на руках або ногах, скориставшись шпателем для швидкого нанесення рівного шару кошти.
Больові відчуття при знятті будуть менш інтенсивні, якщо при нанесенні пасти натягнути оброблювану область шкіри. Притисніть карамель до дерми, почекайте кілька секунд.
- Крок 3. Видалення кошти для цукрової депіляції.
Різкими, струшують рухами вздовж напрямку росту волосків видаліть смужку з пасти. При цьому для більшої ефективності і меншої хворобливості притримуйте вільною рукою шкіру. Виключіть руху вгору або в сторону.
Якщо після нанесення пасти використовували смужки, то при їх знятті будуть захоплюватися ділянки шкіри більшої площі, процедура пройде швидше.
Кулька з пасти використовуйте до тих пір, поки не зникне його еластичність.
При необхідності проводите маніпуляції пастою на одній ділянці до трьох разів. Знизити біль в особливо чутливих місцях допомагають погладжування долонею по росту волосся.
- Крок 4. Догляд за шкірою після видалення волосся.
Видаліть залишки цукрової пасти під проточною водою. Заспокойте шкіру уходовой косметикою. Перша доба після шугаринга виключіть відвідування сауни, пляжу, солярію і басейну.
Особливості приготування цукрової пасти для шугаринга
Рекомендації з приготування
Якщо перед вами стоїть питання, як зробити цукрову пасту для шугаринга, радимо для початку підготувати ємність для варіння, інгредієнти. Захід займе максимум 15 хвилин.
Уникнути труднощів з приготуванням, допоможуть наступні рекомендації:
- Щоб кипляча маса не вилилася через край, відразу після розчинення цукрового піску зменшіть вогонь.
- Використовуйте високу каструлю, невеликого обсягу.
- Якщо варити на сильному вогні, вийде більш м'яке цукрове засіб.
- З цукрової пудри і дрібного піску приготувати пасту для шугаринга складно, для якісного кошти потрібен цукор більших фракцій.
- Консистенція кошти для цукрової депіляції залежить від співвідношення інгредієнтів.
- Якщо карамель вийшла занадто твердої, додайте воду, розігрійте в мікрохвильовій печі 10 хвилин.
- Коли немає лимонного соку, підійде заморожений або концентрат.
Варити пасту для шугаринга краще в ємності з нержавіючої сталі. Посуд після приготування залийте водою, пригорілі залишки цукру розчиняться.
Якщо основного інгредієнта не вистачає, зробіть меншу кількість, а не занадто рідку масу. Новачкам її складно наносити, процедура не принесе очікуваного результату.
Для підвищення результативності депіляції, поліпшення стану шкірних покривів, крім основних інгредієнтів, до складу вводять лимонну кислоту, мед, лікувальні трави, ефіри.
Якою має бути консистенція цукрової пасти
Перш ніж дізнатися, як зварити цукрову пасту потрібної консистенції, розберемося для яких випадків який вид солодкого кошти підходить:
1. М'яка консистенція.
Паста по тягучість схожа на мед, використовується для позбавлення від тонких, світлого волосся на ділянках, що займають велику площу - руках, животі, ногах. Підходить для ніжної, чутливої дерми. Цей вид депіляційним кошти частіше використовується в бандажної техніці, виконується прохолодними руками в провітрюваному приміщенні. Шугарінг м'якою карамеллю, за відгуками споживачів, вважається самим безболісним.
2. Середня щільність.
Желеподібна маса, зручна для нанесення мануальним способом. При охолодженні твердне, тому потребує попередньому підігріві. Застосовується для волосся середньої жорсткості на всіх ділянках шкірних покривів - кінцівках, обличчі, в зоні бікіні.
«Ефірні масла володіють оздоровчими, омолоджують властивостями для шкірних покривів. Для отримання додаткових Догляду ефектів при приготуванні базового рецепта в кінці варіння додайте в суміш кілька крапель обраного ефіру ».
Людмила Іванова
3. Щільна карамель.
Використовують в салоні і вдома. Позбавляє від будь-якого волосся, навіть жорстких.
Застосування тільки ручне, вимагає розігріву до 40 ° С. Тепле засіб розминають в руках до зникнення прозорості. Нанесення передбачає наявність навичок і майстерності. Якщо забаритися, паста застигне, стане непридатною до подальшого використання.
Експериментуючи, методом проб і помилок домагайтеся потрібної консистенції. Дотримуйтесь пропорції, зазначені рецептом, час варіння. Готуйте на маленькому вогні, стежте за кольором.
Чим більше щільність, тим темніший колір карамелі. Правильна паста для шугаринга, проведеного вдома - це засіб середньої щільності.
Рецепти цукрової пасти для шугаринга в домашніх умовах
Зварити засіб для шугаринга самостійно нескладно, але, щоб домогтися потрібної консистенції, доведеться зробити не одну спробу. Згодом пристосуватися, створите складу тієї щільності, яка потрібна для обробки окремих ділянок тіла.
Розглянемо найбільш затребувані рецепти для видалення волосся на цукровий складом.
Базовий з лимонним соком
Щоб виконати цей рецепт цукрової пасти для шугаринга необхідно підготувати інгредієнти:
- вода фільтрована - 4 ст. л .;
- цукровий пісок - 200 г;
- сік половини лимона -25-30 мл.
приготування:
- Крок 1. Візьміть невелику каструлю з нержавійки з високими бортами, налийте питну воду, помістіть на конфорку з маленьким напруженням.
- Крок 2. Всипте цукор, введіть сік, помішуйте, поки цукор не розчиниться.
- Крок 3. Після появи піни готуйте ще 8 хвилин, поки склад не придбає карамельний відтінок і аромат. Для меншого підгоряння плиту періодично відключайте.
- Крок 4. Візьміть пасту на кінчику ложки, покладіть на блюдце, остудіть. Якщо зробили все правильно, то склад буде пластичним, при скачуванні в кульку тримати форму.
З лимонною кислотою
Лимонну кислоту, що відповідає за тягучість кінцевого продукту, вводять до складу при відсутності свіжого цитруса. Для виконання рецепта знадобляться продукти:
- цукровий пісок - 80 г;
- вода питна - 40 мл;
- кислота лимонна - 3 г.
Щоб позбутися від підгоряння, розглянемо алгоритм створення цукрової пасти з лимонною кислотою на водяній бані:
- Крок 1. Маленьку каструльку з основними інгредієнтами поставте в ємність для варіння більшого обсягу, в яку налийте води, помістіть на конфорку.
- Крок 2. Коли цукор почне розчинятися, додайте кислоту.
- Крок 3. Варіть 7-10 хвилин, остудіть. перевірте готовність.
З 6-процентним оцтом
Особливо корисний склад з оцтом в літній період, так як лимон під впливом ультрафіолету викликає пігментацію шкіри. Для приготування знадобляться:
- вода питна - 40 мл;
- цукор - 120 г;
- 6-процентний яблучний або столовий оцет - 20 мл.
Цей рецепт відрізняється тільки складом, спосіб приготування залишається незмінним.
З медом в мікрохвильовій печі
Інгредієнти:
- цукор -200 г;
- мед - 50 г;
- лимонний сік - 30 г.
Спосіб приготування:
- Крок 1. Всі продукти відправте в спеціальну ємність, ретельно перемішайте, помістіть в мікрохвильовку на дві хвилини.
- Крок 2. Кожні 20 секунд відключайте піч, помішуйте масу.
- Крок 3. Готова паста набуває кольору карамелі.
Цей рецепт пасти для шугаринга займає мінімум часу, зручний в застосуванні.
З ефірами
Ефірні масла володіють оздоровчими, омолоджують властивостями для шкірних покривів. Для отримання додаткових Догляду ефектів при приготуванні базового рецепта в кінці варіння додайте в суміш кілька крапель обраного ефіру. Масла абрикосових, виноградних кісточок, авокадо є універсальним засобом догляду для будь-якого типу епідермісу.
На відварі лікарських рослин
Для цілющого, загоювального і доглядає ефекту при бажанні воду замініть відварами трав:
- зволожує і пом'якшує шкіру липовий цвіт, м'ята, ромашка;
- лікують запалення, позбавляють від прищів цикорій, календула, деревій, звіробій;
- календула, елеутерокок, женьшень доглядають за чутливою шкірою;
- дезінфікує шкірні покриви кора, нирки, листя берези;
- листя алое надають загоює.
Для приготування цілющого відвару помістіть столову ложку рослинної сировини в термос, залийте 200 мл окропу, почекайте півгодини. Ми поговорили яким може бути рецепт пасти для шугаринга.
Як зберігати приготовлену пасту
Найефективніше засіб для депіляції свіже, приготоване на один раз. Але якщо ви не розрахували обсяг інгредієнтів, після шугаринга залишилася цукрова паста, її зберігають для наступних процедур. Оптимальна тара - силіконова. У ній склад зберігає властивості, не прилипає до стінок, легше витягується. Підійдуть скляні, порцелянові ємності невеликих розмірів. Головне, посуд для зберігання повинна щільно закриватися для запобігання збільшенню вологості.
Засіб для видалення волосся зберігає властивості в холодильнику і при кімнатній температурі.
Ефект від використання цукрової пасти
На відміну від лазерної епіляції, цукрова депіляція не відноситься до радикальних видам видалення волосся. Процедуру виконують з частотою один раз в три тижні. Волоски починають рости через 10 днів. Якщо практикувати шугарінг системно, то домагаються зменшення густоти, товщини, жорсткості і часу росту волосся.
Швидкість заповнення волосяного покриву залежить від ділянок тіла.
Перші процедури в пахвових западинах доведеться повторювати через 10 днів, через 5 сеансів - два рази на місяць.
У зоні бікіні на початковому етапі депіляцію проводять кожні два тижні. Згодом інтервал збільшують до півтора місяців.
Гладка шкіра на руках, ногах, над верхньою губою зберігається три тижні вже після першого сеансу. Подальша періодичність процедур залежить від індивідуальних особливостей споживачів. Чим тонше і м'якше волоски, тим рідше вони мають потребу у видаленні.
Протипоказання
При всіх ефекти і достоїнства цукрової депіляції, не можна ігнорувати протипоказання до застосування. Чи не показаний шугарінг особам при таких захворюваннях і станах:
- порушення цілісності шкірних покривів;
- варикозна хвороба, діабет;
- епілепсія;
- вагітність, менструація;
- пухлини будь-якої етіології;
- множинні папіломи, родимки;
- запалення шкіри, дерматити.
Цукрова паста з добавками часто викликає алергічні реакції. Особливо при непереносимості продуктів бджільництва і цитрусових. Алергікам рекомендується зробити пробу, завдавши краплю пасти на внутрішній згин ліктя.
Відкладають проведення шугаринга під час місячних, так як в цей період збільшується сприйняття больових відчуттів.
Також процедура не рекомендована в таких ситуаціях:
- Цукрова депіляція у вагітних жінок з проблемами виношування підвищує тонус матки, виникає загроза життю плода.
- Видалення волосся цукровою пастою при наявності пухлини на оброблюваній ділянці несе загрозу переродження доброякісного новоутворення в онкологію.
- При мікротріщинах на шкірі у хворих на ЦД частинки карамелі потрапляють в кровотік, збільшуючи показник глюкози. Виникає ризик утворення довго не загоюються ран.
Протипоказаний шугарінг протягом року після шліфування дерми лазером. Проведення хімічного пілінгу відстрочує процедуру на два тижні, а відвідування солярію - на добу.
Відгуки про пасту для шугаринга
Якщо хочете розібратися в тонкощах домашнього шугаринга, почитайте відгуки споживачів, що мають досвід варіння карамелі для цукрової депіляції.
Вероніка, 27 років
«Час і кошти - ресурси, яких завжди не вистачає. Тому салонної депіляції воліла домашню. Використовую рецепт з соком лимона. Беру каструльку, завантажую інгредієнти. Плиту включаю на мінімальний напруження. Заважаю безперервно. Коли суміш набуває медовий колір, вона готова.
Виливаю на блюдечко, після охолодження ліплю «пластилін». Помітила, що ефективніше шугарінг проводити на волосках довжиною 5 мм. Влітку при депіляції потрібен кондиціонер або вентилятор ».
Софія, 36 років
«Підтверджую реальність приготування пасти будинку. Напружує тільки постійне розминка кульки. Робила суміш з лимонним соком і кислотою. З соком виходить краще, а з кислотою переварила. На ноги вистачає два кульки. Процедура займає близько години ».
Світлана, 30 років
«Реклама зробила свою справу, я зважилася на шугаринг. З першого разу отримала льодяник, на наступний день в'язку масу. Скачала кульку і приступила до справи. Дві години обробляла обидві ноги. Волосся подекуди залишилися, видалила пінцетом.
Години через три помітила множинні дрібні синці. Ноги боліли. Як виявилося, неправильно знімала пасту, не в тому напрямку. Дівчата, перед процедурою вивчіть покрокову інструкцію з виконання цукрової депіляції, щоб не допускати таких помилок ».
Ельвіра, 24 роки
«Варю пасту, позбавляються від волосся сама вже більше року. До цього користувалася воском і пристроєм місце. Від шугаринга отримую кращий результат, врослого волосся не спостерігаю, але я користуюся скрабом ».
Олена, 25 років
«Коли я вирішила перший раз приготувати самостійно цукрову пасту для видалення волосся, зіткнулася з труднощами. У рецептах складові одні й ті ж, а кількість різний. Знайшла відповідний рецепт у відгуках користувачів, вийшло з першої спроби, чого не очікувала.
Якщо води - 5 ст. л., то цукру - 10, а лимонної кислоти - 1 ч. л. Зварена маса на кінчику ложки, поміщена на блюдце, в'язка і при деформації залишається незмінною, значить, все вийшло.
Робила депіляцію на руках, цілком терпимо. Результат після першого сеансу тримався 3 тижні. Єдиний недолік - шугарінг забирає багато часу ».
Експертна думка
Людмила Іванова
Косметолог, автор статей для професійних інтернет видань
Звичайно гладка і рівна шкіра, запорука впевненості і хорошого настрою у дівчини. Шугарінг як не можна краще підходить для цієї процедури. Найчастіше такий вид депіляції робиться на руках і ногах. Буває кілька технік, бандажні спосіб і мануальний.
Перевага цього виду депіляції перед восковим в тому, що він менш болючий, відсутня роздратування шкіри, і легше знімати залишки кошти. Зберігати приготовлену пасту краще в силіконової тарі.