Кисіль Ізотова для оздоровлення та схуднення
Вже давно доведено, що тривалість життя, зовнішній вигляд і самопочуття людини залежать від його харчування. У щоденному раціоні повинні бути тільки корисні продукти, що містять багато вітамінів і мікроелементів. Приготований за рецептом російського лікаря Володимира Ізотова кисіль, визнаний одним з кращих оздоровлюючих і загальнозміцнюючих засобів, що складаються з виключно натуральних компонентів. Він має цілющі властивості і відновлює сили організму. Багато чоловіків і жінки вживають геркулесовий кисіль для схуднення і відзначають позитивні результати його впливу вже через пару тижнів.
Істинно російський напій
Ще з часів Стародавньої Русі овес вважають найкориснішим злаком. Наші прабатьки квасили зерно і пили цілющу воду, що залишилася при віджиманні. Вітамінний кисіль вважали природними ліками, що продовжує життя, справжнім кулінарним шедевром російської кухні.
На початку 90-х років минулого століття лікар з Росії запатентував вдосконалений рецепт абсолютно натурального напою, що володіє оздоровчим впливом і ефективного в комплексній боротьбі з надлишковою вагою. Кисіль вівсяний по Ізотову при регулярному прийомі допомагає позбутися від недуг, які не підвладні традиційному медичному лікуванню. У його складі звичайнісінькі продукти, наявні на кухні у будь-якої господині. Вівсяний кисіль п'ють для схуднення, рецепт Володимира Кириловича передається всім друзям і знайомим.
Користь доведена
Коктейль Ізотова є продуктом лікувальної та профілактичної дії, отриманим шляхом бродіння вівсяних зерен в молочнокислої середовищі. Вітамінно-мінеральний комплекс, який є в злакової культури, в поєднанні з кисломолочними бактеріями роблять його дійсно цілющим і надзвичайно корисним напоєм. Сприятливий вплив на людський організм обумовлено саме його унікальним складом.
У ньому містяться:
- цінні амінокислоти;
- вітамін E, PP, A;
- вітаміни B6 і B12;
- молочнокислі бактерії;
- крохмаль;
- білки.
Корисні властивості киселю були підтверджені науковими експертизами. Вчені відзначили, що при регулярному вживанні вівсяного напою:
- прискорюються метаболічні процеси;
- зміцнюється імунна система;
- забезпечується приплив сил і енергії;
- нормалізуються процеси звільнення кишечника;
- зміцнюється кісткова тканина;
- відновлює роботу шлунково-кишкового тракту;
- підвищується еластичність шкіри;
- проявляється омолоджуючий ефект;
- поліпшується робота серця і стан кровоносних судин.
Щодня приймаючи кисіль Ізотова, користь і шкода якого досконально вивчені, можна очистити організм від токсинів, шлакових відкладень і інших небезпечних для здоров'я сполук.
Вівсяний кисіль для зниження ваги
Бажаючи схуднути, жінки і чоловіки часто сідають на жорсткі дієти, позбавляючи організм необхідних йому для нормального функціонування мікроелементів і вітамінів. Наслідки голодування і строгих обмежень негативно позначаються на самопочутті людини. Чи можна пити кисіль при схудненні? Потрібно! Кисіль вівсяний Ізотова відрізняється низькою калорійністю - в 100 г готового напою всього 80 калорій, але в ньому містяться найнеобхідніші речовини, якими заповнюється запас. Їм можна успішно замінити стандартний сніданок, істотно знизивши денний калораж.
Крім того, напій містить речовини, що перешкоджають засвоєнню жирів і допомагають очищати шлунково-кишковий тракт. Рецепт вівсяного киселю по Ізотову досить простий, тому труднощів з його приготуванням не виникне. Організм, позбавлений від шлаків і токсинів, працює набагато краще, забезпечуючи людині гарне самопочуття і позитивно впливаючи на його зовнішній вигляд.
Як приготувати кисіль Ізотова
Вівсяний напій повинен бути на столі щодня. Для його приготування знадобляться:
- вівсяна крупа геркулес;
- мелений овес;
- кисле молоко або нежирний кефір;
- кип'ячена вода.
Багато хто запитує - кисіль Ізотова, як приготувати правильно, щоб витягти з інгредієнтів максимальну користь? Весь процес розділений на кілька етапів.
Бродіння
У ємність зі скла 3 або 5 л наливають 2 л кип'яченої води кімнатної температури. В окремому посуді змішують 3 склянки крупи геркулес і 4 ст. л. кефіру мінімального відсотка жирності. Для активного бродіння до інгредієнтів додають 7-8 ст. л. роздробленість вівса. Компоненти ретельно перемішують ложкою з дерева і викладають в банку.
На горлечко ємності натягують гумову рукавичку або закупорюють його кришкою з капрону. Банку обертають темної папером або непрозорим полотном, попереджаючи потрапляння сонячних променів, які руйнують вітамінний склад. Для бродіння потрібно забезпечити відповідні умови:
- постійна температура в приміщенні до +28 градусів;
- щільно закрита кришка;
- наявність вільного простору, де будуть накопичуватися гази;
- при необхідності укутати тару теплою тканиною і поставити біля опалювальних приладів.
Бродіння почалося, якщо вміст ємності розшарувалося, а на поверхні рідини з'явилися повітряні бульбашки. Триває процес не більше 2 діб, інакше постраждають смакові якості готового продукту.
Фільтрація
Після завершення бродіння вміст банки проціджують через друшляк з марлею або дрібне сито. Отриману рідину називають концентратом з високим рівнем кислотності. Потім вівсяну масу ділять на 2 частини і заливають кожну 1 л кип'яченої води. Фільтрують і зливають в окремий посуд. В ході цього процесу отримують концентрат низькій кислотності. Різні рідини можна перелити в одну ємність або наполягати окремо.
Обробка
Основу для приготування киселю наполягають 10-16 годин. За цей час вміст банки знову природним чином поділяється на 2 шари - вівсяної квас і осад, з якого готують цілющий напій. Прозору рідину, щоб не збовтати нижній шар, відкачують за допомогою гумової трубочки.
Щільний білий осад зберігають в холодильнику до 21 дня під герметичною кришкою. Його використовують, щоб готувати вівсяний кисіль Ізотова, покроковий рецепт якого простий і зрозумілий, а також застосовують в якості закваски для отримання нової порції.
Напій
Як приготувати вівсяний кисіль, який вже можна пити? Концентрат необхідно розбавити 5-7 ложками рідини і тонкою цівкою ввести в 2 склянки окропу. Суміш довести до кипіння, ретельно помішуючи, і відразу зняти з вогню. Остудити, присмачити вершковим маслом, цукром або фруктами.
Кисіль Ізотова несе користь для організму і протипоказань не має. Його можна вживати в будь-якому віці і при будь-яких захворюваннях. Правильно приготовлений напій - джерело корисних мікроелементів і відмінний помічник в схудненні.