Як прибрати фартух на животі в домашніх умовах - вправи, відео інструкція, домашні косметичні процедури і відгуки
24.02.2020 1 475 0

Як прибрати фартух на животі в домашніх умовах - вправи, відео інструкція, домашні косметичні процедури і відгуки

Здоров'я
В закладки

Як прибрати фартух на животі в домашніх умовах - вправи, відео інструкція, домашні косметичні процедури і відгуки

Добридень! Сьогодні багато хто задається питанням, як прибрати фартух на животі і виглядати більш струнко, чому віддати перевагу: дієту або якісь спеціальні вправи? У статті ви дізнаєтеся про те, що це таке - фартух на животі, чому він з'являється, як позбутися від нього за допомогою різних видів масажу, обгортань, вправ і корекції харчування.

Що з себе являє фартух на животі і чому він з'являється

Жирова тканина бере участь у терморегуляції організму, є запасним джерелом енергії, розчиняє, допомагає засвоювати вітаміни. При механічних ударах оберігає внутрішні органи, виробляє жіночі статеві гормони.

Накопичення жирової клітковини під очеревиною відбувається не тільки під шкірою. Жир поширюється на органи травлення, заміщаючи собою інші тканини, заважає роботі кровоносних судин, викликає захворювання на цукровий діабет, проблеми з печінкою. Відбуваються збої в роботі сечостатевої системи, підвищується кров'яний тиск.

Причини утворення фартуха на животі наступні:

  • пологи, кесарів розтин;
  • захворювання судин, серця;
  • нестійкі психоемоційні стану;
  • недотримання режиму роботи і відпочинку, стреси;
  • спадкова схильність;
  • хірургічне втручання в області живота;
  • нездоровий шлунок;
  • недолік фізичної активності, сидяча робота;
  • нікотинова, алкогольна залежність;
  • клімакс, захворювання ендокринної системи;
  • надлишкове, нездорове харчування;
  • недостатньо розвинений прес.

При різкому схудненні клітини шкіри, м'язової тканини не встигають скоротитися так, щоб відповідати меншому обсягу тіла після спалювання жиру. Утворюється обвисає складка.

Тим же механізмом пояснюється наявність фартуха після пологів. Розтягнута шкіра не настільки еластична, щоб скоротитися до потрібних розмірів. М'язи опускаються вниз і розходяться по боках.

У разі кесаревого розтину становище ускладнюється розрізаними м'язовими волокнами. Потрібен час для їх відновлення, тільки після цього застосовують різні відновлювальні методики.

У чоловіків відвислий живіт утворюється при заміні тестостерону на естрогени. У гормонів різні функції. Чоловічі направляють жирову тканину на синтез клітин м'язів, а естрогени накопичують енергетичний запас.

Як прибрати відвислий фартух з допомогою самомасажу

Існує кілька методик, технік самомасажу для самостійного позбавлення від фартуха на животі в домашніх умовах. Розглянемо найпопулярніші:

1. За допомогою банки.

Порядок дій:

  • Крок 1. Змастіть дерму живота масажним засобом, підготуйте шкіру до наступних навантажень легкими розтираннями, щипками навколо пупка.
  • крок 2. Прикріпіть силіконову або скляну банку, сковзаєте нею за годинниковою стрілкою, змінюючи радіус, прямими, спіральними або зигзагоподібними рухами.
  • крок 3. Процедуру повторіть на боках.
  • крок 4. Закінчуйте сеанс ніжними погладжуваннями, щоб заспокоїти роздратований епідерміс.

Загальний час маніпуляцій 5-10 хвилин. Щоб уникнути болючої реакції, рухи виконуйте плавно, не затримуючись на одній ділянці.

В результаті механічного, вакуумного і рефлекторного впливу нормалізується струм лімфи, кровопостачання. Руйнуються жирові клітини, прискорюються обмінні реакції. Після п'ятого сеансу жирової фартух поступово стане зменшуватися.

2. Щипковий метод.

Масаж зручніше робити стоячи, прийнявши правильну поставу, але якщо вам некомфортно, допускається будь-яке інше положення.

Порядок дій:

  • Крок 1. Підготовчий період обов'язковий при будь-якій техніці, виконуваної самостійно. Легкі погладжування, розтирання розігрівають і готують змащений маслом або антицелюлітною гелем епідерміс до подальших масажних маніпуляцій. Якщо знехтувати підготовкою, то підвищується ризик появи гематом.
  • крок 2. Затискаємо пальцями складку на животі і видавлюють рухами за годинниковою стрілкою переходимо на сусідні ділянки, намагаючись охопити всі сегменти, що входять в коло. Починаємо від пупка з малого кола, поступово збільшуючи радіус, глибину щипка.
  • крок 3. Потім розтираємо дерму від пупка до боків, робимо кругові погладжування, завершуючи сеанс.

Основне завдання самомасажу живота - привести шкірні покриви в тонус, запустити обмінні процеси, посилити харчування, дихання клітин. Процедуру виконують щодня по 10 хвилин. Результат видно через 3-4 тижні.

3. Класична техніка ручного масажу.

Ця процедура виконується в 5 кроків.

  • Крок 1. Для попередження появи синців розігріваємо епідерміс погладжуванням долонею по колу.
  • крок 2. Подушечками пальців розтираємо шкіру круговими рухами від пупка до боків. Потім середніми фалангами пальців опрацьовуємо жирової фартух вертикальними зворотно-поступальними рухами. Дерма має порозоветь.
  • крок 3. Захоплюємо пальцями ділянку шкіри з жировою клітковиною, перекочуємо його вздовж і впоперек розташування м'язів. Маніпуляцію роблять від пупка до нижніх ребер, боків і лобку.
  • крок 4. Виконуємо точкові натискання подушечками пальців і поплескування долонями.
  • крок 5. Закінчуємо сеанс легкими розслаблюючими поглаживаниями.

Кожен крок повторюють три рази. Чим більше процедур позаду, тим жирові складки стають м'якше на дотик. Висить живіт підтягується, зменшується в об'ємі. Маніпуляції руками спрямовані на руйнування жирових клітин, зміцнення сполучної тканини, позбавлення від набряклості. При виконанні кроків рекомендується стояти з напруженими м'язами живота, щоб виключити вплив на внутрішні органи.

4. Самомасаж з медом.

Результат цієї процедури залежить від якості використовуваного продукту. Мед купуйте свіже, 100-відсотково натуральний.

Порядок дій:

  • Крок 1. Прийміть душ, використовуйте скраб для розтирання живота легкими рухами по колу, готуючи шкіру до процедури. висушіть тіло.
  • крок 2. Наносите мед невеликими порціями, до тих пір, поки він не перестане вбиратися. Потім починайте масажувати швидкими уривчастими рухами долонею прямо, зигзагами, хвилями.
  • крок 3. Через 15-20 хвилин змийте залишки продукту, нанесіть на живіт зволожуючий засіб.

Мед в комплексі з масажними прийомами надає лікувальну, зміцнює дію на шкіру. Вона стає еластичною, поліпшується кровопостачання. Зменшується жировий прошарок, дерма очищається від зашлакованості.

5. Домашній гідромасаж.

Виконується за допомогою спеціальної насадки на душ. Оптимальна температура води 38 градусів. Перша процедура триває не більше 10 хвилин. При наступних сеансах час проведення збільшуйте, але не більше 20 хвилин.

Надсилайте воду в область живота, руху душем робите за годинниковою стрілкою, змінюючи силу напору від меншого до більшого.

Після сеансу потрібен відпочинок.

Вирішивши самостійно робити масаж будинку незалежно від виду і техніки, не забувайте про протипоказання. До них відносяться:

  • вагітність;
  • каміння в жовчному міхурі;
  • інфекції, гострі стани хронічних захворювань;
  • реабілітаційний період після пологів, операцій на животі;
  • збої в роботі сечостатевої системи;
  • онкологічні новоутворення.

Після кесаревого розтину самомасаж прийнятний через 3-6 місяців, коли повністю заживуть травмовані тканини.

6. Застосування масажера.

Ще один спосіб зменшити жирову звисає складку на животі - використовувати електричний масажер. За допомогою змінних насадок опрацьовуються всі проблемні ділянки шкірних покривів. Прилад водять за годинниковою стрілкою навколо пупка протягом 10 хвилин. Шкіра приходить в тонус, прискорюються обмінні реакції, розщеплюються жирові клітини.

Рецепти обгортання для схуднення живота

Щоб швидше позбутися від неестетичного фартуха на животі, жінки вдаються до косметичних процедур, що впливає на жирові відкладення, що знижують вагу. Обгортання - одна з них. Виконується процедура в салонах і вдома.

Розглянемо рецепти з недорогих, доступних інгредієнтів:

1. Мед і кава.

У половину склянки рідкого меду додайте 40 г натуральної меленої кави, змішайте до однорідного стану. Нанесіть на живіт, обмотайте харчовою плівкою, лежите 20 хвилин. Для більшого ефекту, якщо шкіра не дуже чутлива, в суміш введіть 10 г меленого червоного перцю.

Читайте докладніше:

  • Медове обгортання для схуднення в домашніх умовах
  • Кавове обгортання для схуднення: прості рецепти

2. З ламінарії.

Листові аптечні водорості залийте холодною водою, дайте час їм розправитися, насититися вологою. Потім накладайте ламінарію на проблемну ділянку, покривайте дерму плівкою, утеплювати пледом. В такому стані лежите протягом години.

В водорості додають каолін у співвідношенні 1: 1, мед або кілька крапель ефірного масла неролі.

Читайте докладніше: Обгортання водоростями в домашніх умовах

3. Блакитна глина.

Мінеральний порошок використовують в чистому вигляді, розводячи водою або відварами цілющих трав до стану густої сметани, і з додаванням какао, кави, меленого перцю, меду.

4. Кориця і какао.

Зменшує жирові відкладення склад з 40 г кориці і 300 г какао, розбавлених водою до стану кашки.

5. Сода, сіль.

Добре витягує токсини, позбавляє від зайвої вологи обгортання з сіллю або содою. З продуктів зробіть кашку, нанесіть на живіт, оберніться плівкою. Або розчиніть продукти в воді, змочіть серветку в розчині, накладіть на жировий фартух. Для створення парникового ефекту використовуйте плівку, ковдру.

Результативні обгортання з розведеним гірчичним порошком, цілющими грязями, саморобним шоколадом.

В останньому випадку склад готують їх з рівних часток какао і молока.

Загальні правила виконання обгортань:

  1. Перед процедурою прийміть душ або ванну, використовуйте скраб для тіла.
  2. Суміш готуйте безпосередньо перед застосуванням. Після нанесення стежте за тим, щоб плівка захопила всі ділянки, покриті складом.
  3. Сховайтеся пледом або ковдрою.
  4. Час виконання від 20 хвилин до години в залежності від агресивності компонентів.
  5. Після закінчення процедури змийте склад теплою водою, нанесіть зволожуючий крем.

Плівка, ковдру створюють умови, при яких розкриваються пори, активізується робота потових, сальних залоз. Міжклітинний простір звільняється від непотрібної води. В результаті дерма краще сприймає складові сумішей, що прискорюють метаболізм, що спалюють жир.

Вправи для спалювання жирової тканини і зміцнення м'язів живота в домашніх умовах

Необов'язково витрачати кошти, час на фітнес-центр. Досить вибрати відповідну кардиотренировки або комплекс вправ для зміцнення м'язів живота, спини і займатися вдома.

Найпростіші, але дуже ефективні вправи.

Виконуйте вправи по півгодини 2-3 рази в тиждень. При кардиотренировках, крім м'язової тканини, зміцнюються судини, серце.

До таких вправ відносяться:

  • стрибки з розведеними в бік кінцівками;
  • біг на місці з підйомом колін;
  • боксують руху з пружинистими ногами;
  • біг в горизонтальній площині з опорою на кисті рук;
  • почергове притискання передніх поверхонь стегон до живота;
  • входження в стан «планка», вихід з нього.

Ці вправи рекомендується чергувати з відпочинком - півхвилини на виконання і такий же час на відпочинок.

Слідкуйте за частотою пульсу, вона повинна бути не більше 220 мінус ваш вік.

Якщо не вистачає здоров'я на інтенсивні тренування, робіть вправи для преса в розміреному ритмі:

1. Косе скручування.

Лежачи на килимку, зчепіть кисті рук, покладіть за голову. Підтягуйте черзі ліве коліно до правого ліктя, праве коліно до лівого ліктя. Або пальцями правої руки торкайтеся стопи лівої витягнутої і піднятою ноги і навпаки.

2. Торкання кісточок.

Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, підтягніть п'яти до сідниць. Дотягують по черзі правою, лівою рукою до правої, лівої щиколотки.

3. Ножиці.

Ляжте, покладіть витягнуті руки на стегна. Відірвіть потилицю від статі, робіть неглибокі махи ногами у вертикальній площині і схрещування ніг в горизонтальній.

4. Велосипед.

Лежачи на підлозі, імітуйте рухами ніг їзду на велосипеді, по черзі притискаючи до живота ліве і праве стегно.

5. Вправа з валиком.

Поверніть великий рушник валиком, обмотайте нитками, щоб трималася форма. Ляжте на підлогу, пристосування покладіть під поперек на рівні пупка. Витягніть за головою руки так, щоб долоні були притиснуті до підлоги, а мізинці торкалися одне одного. Стопи розведіть в сторони. При цьому їх внутрішні бічні поверхні повинні лежати на підлозі, а великі пальці з'єднані.

Ця вправа виконують щодня не менше п'яти хвилин. Відчувається дискомфорт, зате результат вражає. Виправляється постава, живіт втягується.

6. Супермен.

Ляжте на живіт з витягнутими вперед руками. Піднімайте вгору і опускайте одночасно всі кінцівки. Намагайтеся робити вправу якомога з більшою амплітудою.

7. Вакуум

Встаньте на карачки, розслабте м'язи живота, зробіть глибокий вдих. На видиху втягніть живіт, напружте прес. Залишайтеся в такому положенні півхвилини, вдихніть. Робіть вправу щодня вранці і ввечері по 15 раз.

Радимо також прочитати: 4 ефективних вправи на 4 тижні для плоского живота

Щоб урізноманітнити тренування, зробити їх більш результативними, придбайте допоміжні предмети. До них відносяться:

  • фітбол - великий м'яч для вправ на скручування косих м'язів;
  • обруч: використовується для зменшення обсягу талії;
  • крутиться диск: підтягує м'язи, коли стоячи на ньому, роблять повороти вліво і вправо.

Прискорюється обмін речовин, приходять в тонус м'язи, шкіра при щоденних пробіжок, прогулянках швидким кроком, заняттях аеробікою, плаванням. Чим більше витрачається калорій, тим менше залишається жирової тканини.

Корекція харчування

Перегляньте порції, набір продуктів в складі раціону. Щоб позбутися від жирових складок, потрібно спалювати енергії більше, ніж надходить. Тому страви повинні бути дієтичними, малокалорійні.

Слід виключити з раціону такі продукти:

  • ковбаси, грудинку, жирні сорти сирів;
  • випічку, солодощі, фастфуд;
  • жирне м'ясо, рибу, свиняче сало;
  • хлібобулочні вироби;
  • картопля;
  • солодку газовану воду;
  • консерви покупні і домашні;
  • кетчуп, майонез;
  • напівфабрикати.

Для збалансованого харчування в щоденному раціоні має бути присутня клітковина, якої багато в наступних продуктах:

  • цільнозернові крупи (перлова, гречана, ячна, вівсяна);
  • фрукти, крім винограду, фініків, бананів;
  • висівки;
  • овочі (огірки, капуста, селера, томати);
  • бобові, зелень.

Необхідний білок надходить в організм з:

  • нежирних сортів м'яса, птиці, риби;
  • горіхів;
  • кисломолочних продуктів;
  • сиру тофу, бринзи, яєць;
  • морепродуктів.

До переліку повільних вуглеводів, рекомендованих при схудненні живота, входять:

  • фрукти, курага, горіхи;
  • перець, брокколі, баклажани, морква;
  • гриби;
  • молоко, йогурт;
  • арахісове масло.

У харчуванні дотримуйтесь наступних правил:

  1. Страви варіть, запікайте, тушкуйте, готуйте на пару.
  2. Виключіть копчену, смажену їжу, так як при цих способах готування утворюються канцерогени, що забруднюють організм.
  3. Не вживайте багато солі, гострих приправ. Вони затримують воду, що порушує метаболізм, перешкоджає схудненню.
  4. Приймайте їжу невеликими порціями в один і той же час. Останній прийом їжі - мінімум за дві години до сну.
  5. Готуйте каші, їжте більше фруктів, овочів. Вони налагоджують травлення, посилюють перистальтику кишечника, чистять організм від шлаків, токсинів.
  6. Включайте в раціон страви з продуктів з низькою калорійністю. До них відносяться селера, пекінська капуста, листовий салат. Трохи більше калорій в огірках, помідорах, ревені.
  7. Пийте 1,5-2 л чистої без газу води щодня. Налагодиться виведення продуктів життєдіяльності, вийде зайва рідина з міжклітинного простору.

Швидко прибрати жир з живота можна при щоденному підрахунку калорій їжі, що з'їдається в поєднанні з прийомом жиросжигающих препаратів, спеціальними фізичними вправами.

Інші способи прибрати відвислий фартух

Застосування косметичних засобів

З косметичних засобів допомагають зменшити жировий фартух на животі кошти з колагеном, жиросжигающие компонентами. До них відносяться: ефірні масла герані, цитрусових, ялівцю. Нормалізують ліпідний обмін ефіри кориці, кипариса, м'яти. При самостійному приготуванні складу з підручних засобів використовують гострий перець, гірчицю, сіль, соду. Підтягує жирову складку блакитна, біла глина, водорості.

Апаратні процедури

Прибрати фартух без операції можна за допомогою апаратних процедур:

1. Електроліполіз.

Електроди, що доставляють до дерми, підшкірної клітковини ток змінної частоти, запускають процеси розщеплення жирів. Поліпшується кровопостачання, виведення продуктів розпаду. Шкіра стає еластичною, усуваються косметичні вади.

Процедуру проводять шляхом накладання електродів на поверхню живота або введення електродів з голкою на кінці в жирову клітковину фартуха.

2. Кріоліполіз.

За допомогою цієї методики худнуть поступово. Іде до 40% жиру. Складка фартуха всмоктується вакуумом в аплікатор, утримується протягом години. В цей час до шкіри подається повітря з температурою 16 ° C, яка поступово знижується до -5 ° C.

Запускається процес самознищення жирових клітин, що триває кілька тижнів. Маніпуляції абсолютно безболісні. Перші хвилини відчувається холод, потім настає звикання.

3. Міостімуляция.

Якщо вам ліньки робити регулярно комплекс фізичних вправ, то на виручку приходить апарат, який скорочує групу м'язів під дією струму без зусиль з вашого боку. «Гімнастика для ледачих» руйнує жирові тканини, виводячи відпрацьовані речовини, зайву воду. М'язи приходять в тонус, складка на животі підтягується.

4. Кавітація, або ультразвук.

Імпульси ультразвуку діють на жирову клітковину, руйнуючи її. Речовини розпаду виводяться організмом протягом декількох днів. За один сеанс позбавляються до 0,5 кг жиру. Метод ефективний, безболісний, не впливає на інші тканини, не вимагає багато зусиль. Досить кількох сеансів, щоб вирішити проблему з схудненням. Рекомендується проводити в комплексі з фізичними вправами.

Салонні процедури

До салонним процедур входить мезотерапія з ін'єкціями речовин, що підвищують пружність епідермісу.

Стек гілок ліфтинг передбачає введення мезонітей, що стимулюють вироблення колагену, під дерму живота. Через 6 місяців вони розсмоктуються, а мережа еластичних волокон тримає форму кілька років.

хірургічно, менш травматично і ефективно позбавляються від обвислого фартуха за допомогою інноваційного методу - лазерної ліпосакції.

Впливаючи світловим пучком, лікар розчиняє жирову тканину живота. При цьому стінки пошкоджених судин коагулируются, що допомагає уникнути крововтрат.

Операція робиться в три етапи:

  • Крок 1. Анестезія. Буває загальна і місцева. Яку з них вибрати, вирішує лікар.
  • крок 2. Прокол живота, введення спеціального розчину-жиросжигателя.
  • крок 3. Приміщення в жирову тканину канюлі діаметром 1 мм, що випускає світлові імпульси.

При класичному хірургічному способі відбувається установка декількох канюль в розрізи розміром 4-6 см, відсмоктування вакуумом через них розбитих вручну фракцій жиру.

При лазерної операції, якщо обсяг продуктів розпаду незначний, висновок відбувається природним шляхом.

Побічним ефектом роботи лазера є стискання колагенових клітин, що позитивно впливає на форму преса.

Максимальний обсяг видалення жирової емульсії при лазерної операції - 3 літри. Це в два рази менше, ніж при класичній.

Якщо жирова складка велика, що зазвичай буває після кесаревого розтину, пологів і різкого схуднення, не зменшується при використанні інших способів, то вдаються до радикального методу - операції абдоминопластики.

При цьому методі обрізається зайва шкіра, видаляється підшкірна жирова клітковина, формується м'язовий каркас.

Операція травмоопасна, має тривалий реабілітаційний період, великий список протипоказань.

Відгуки про ефективність різних способів

Оля, 31 рік:

«Раз на рік перед пляжним сезоном прибираю жирову складку на животі баночним масажем. За допомогою вакууму і антицелюлітного крему скидаю до 4 кг. Після цього не соромно показатися на пляжі з моїми стрункими подругами ».

Ірина, 43 роки:

«Відкриття! Виявляється, можна не мучити себе нудними вправами для отримання підтягнутого живота. Десять процедур на апараті міостімуляциі - і 3 кг як не бувало. Схуднення, підтяжка дерми відбуваються за рахунок впливу електродів на тканини. Безболісно і комфортно ».

Наталя, 36 років:

«Я зрозуміла, щоб зробити живіт плоским, потрібно, перш за все, переглянути свій раціон. Виключаю білий рис, картопля, борошняні та солодкі продукти. Магазинні соки теж під забороною. Після того як вага зменшиться, йду в фітнес-зал. Один раз робила мезотерапію. Ефект протримався два роки ».

Олеся, 28 років:

«Після пологів з'явився фартух на животі, який ніяк не хотів йти. Позбулася нього щипковим масажем. Спочатку не вірила в успіх, але продовжувала розпочату справу. Через місяць помітила результати. Надихнувшись, стала качати прес, виключила кондитерські вироби, хліб з раціону. В результаті складка залишилася, але дуже маленька ».

Тамара, 30 років:

«Спочатку пробувала масаж, спорт, правильне харчування, але зміни були незначними. Позначилися пологи двох дітей. Звернулася до хірурга, зробили абдомінопластику. Живіт став плоским, підтягнутим, але залишилися шрами, зросла чутливість шкірних покривів. При легких поштовхах і тих, що стосуються відчуваю біль ».

Ніна, 38 років:

«Худнути і одночасно займатися спортом, робити масаж. Операція показана, якщо висить шкіра, але в основному це жир. Робила масаж з кавовою гущею, худла, качала м'язи. Живіт став виглядати краще, хоча і не так, як раніше. На всі заходи пішло півроку ».

Вікторія, 27 років:

«Чергувати медовий масаж з обгортанням, паралельно робила вакуумне вправу і скручування. Знадобився рік, щоб досягти результату. Зараз фартух видно тільки при нахилах вперед. Вважаю, що операція - крайній захід. Вдаватися до неї варто, якщо ніщо інше не допомагає ».

Алла, 35 років:

«Втомилася від дієт і спорту. Зусиль багато, а результат мінімальний. Зважилася на лазерну ліпосакцію. Вибрала хірурга за рекомендацією. Все пройшло добре. Реабілітація швидка, на животі не залишилося ні шрамів, ні нерівностей. Лікар наказав дієтичне харчування, дотримуюся ».

Комментарии (0)
Додати коментар
Як зняти стрес: досягнення душевної рівноваги
Протягом усього життя людини супроводжують переживання і змушують нервувати ситуації. Негативні емоції можуть швидко привести в депресію, змусити панікувати і втратити
Як боротися з розтяжками після пологів
Як боротися з розтяжками після пологів
Як боротися з розтяжками після пологів
12.08.19 Вагітність і пологи
Радість від вагітності і народження дитини може бути затьмарена післяпологовими розтяжками.
Запах ацетону з рота: причини і лікування
Несвіже дихання - неприємне явище, яке може не тільки зіпсувати враження від спілкування, а й свідчить про проблеми зі здоров'ям.
Позбавлення від варикозу в домашніх умовах
Варикозне розширення вен - неприємне захворювання, для якого характерно розтягнення і подовження венозних судин, що супроводжується порушенням кровообігу і обміну
Вакуумний масаж тіла: скажи целюліту НІ
Вакуумний масаж тіла: скажи целюліту НІ
Вакуумний масаж тіла: скажи целюліту НІ
11.09.19 Догляд за обличчям і тілом
Целюліт і підшкірний жир є одвічними проблемами більшості жінок, які хочуть виглядати стильно і привабливо.
Пігментні плями над верхньою губою: причини і лікування
Поява пігментації на обличчі для багатьох панянок стає справжньою трагедією. З сезонними веснянками дівчата намагаються примиритися, а пігментація над верхньою губою,