Як боротися з розтяжками після пологів
12.08.2019 460 0

Як боротися з розтяжками після пологів

Вагітність і пологи
В закладки

Радість від вагітності і народження дитини може бути затьмарена післяпологовими розтяжками. Вони виникають на тілі жінки поступово протягом всього періоду виношування і в деяких випадках виглядають просто жахливо. Як позбутися від розтяжок після пологів без шкоди для здоров'я матері і малюка? Сьогодні існує безліч способів усунення неестетичних стрий. Якщо почати активно займатися своєю зовнішністю незабаром після пологів, реально досить швидко привести тіло в форму, щоб без невдоволення дивитися на себе в дзеркало.

Як боротися з розтяжками після пологів

Чому з'являються стрії

У період вагітності шкіра відчуває високі навантаження, які з кожним днем ​​стають все серйозніше. Активне зростання живота, гормональні зміни і набір ваги сприяють тому, що внутрішні шари епідермісу через недостатню вироблення еластину і колагену розриваються. У місцях пошкодження тканин утворюються тонкі смужки, колір яких варіюється від світло-рожевого до коричневого. Вони злегка підносяться над поверхнею дерми або, навпаки, трохи запалі.

Як боротися з некрасивими розтяжками після пологів? Найефективніше позбутися стрий, а то і запобігти їх появі, можливо в тому випадку, якщо піклуватися про шкіру з ранньої стадії вагітності. Чи зникнуть розтяжки після пологів самі? Якщо не доглядати за шкірою належним чином, сліди залишаться назавжди і з часом їх стан тільки погіршиться.

Профілактика надмірного розтягування шкіри

Поява стрий легше попередити, ніж потім вилікувати. З самого початку вагітності майбутня мама повинна подумати про способи безпечної і приємною турботи про схильною до щоденного розтягування дермі. Відмінною профілактикою утворення рубців служать наступні дії:

  • організація правильного харчування: раціон вагітної повинен бути багатий кашами, горіхами, цільнозерновим хлібом, фруктами і овочами, жирними сортами риби і сиром;
  • обробка дерми спеціальними гелями і кремами, а також натуральними маслами з підвищеним вмістом вітаміну Е;
  • помірні фізичні навантаження: ранкова зарядка, плавання, йога, пілатес;
  • носіння бандажа і підтримуючого бюстгальтера відповідного розміру, щоб запобігти обвисання шкіри;
  • додатковий прийом комплексу вітамінів і важливих мікроелементів.

Як боротися з розтяжками після пологів

Для більшої ефективності всі способи можна поєднувати. Чи можуть з'явитися розтяжки після пологів, якщо дотримуються всі профілактичні рекомендації? На жаль, від виникнення стрий ніхто не застрахований, проте їх число і розміри будуть набагато менше.

Робота над проблемними зонами

Як прибрати розтяжки на животі після пологів, якщо вони виникли? Не потрібно впадати в паніку. Сьогодні косметологія і нетрадиційна медицина рекомендують безліч варіантів видалення стрий. Чи проходять розтяжки після пологів безслідно? Не варто вірити рекламі дорогущих препаратів і новомодних процедур. Утворилися сліди повністю не зникнуть, оскільки є незворотними змінами шкіри. Однак жінка все ж здобуде перемогу, скориставшись можливостями косметології і народними рецептами.

Народні засоби від розтяжок після пологів

Почати роботу над проблемними зонами рекомендується зі безпечних методів. Від стрий на різних частинах тіла допоможуть рецепти з простими інгредієнтами, які легко повторити вдома. Як ефективно прибрати розтяжки після пологів в домашніх умовах?

Парафінові обгортання

Проблематичні шкірні ділянки перед процедурою змащують оливковою олією з 4-5 краплями касторової і лавандового. Косметичний парафін розплавити на водяній бані і в гарячій масі просочити марлевий відрізок, згорнутий в 2-3 шари. Змоченою тканиною накрити розтяжки, зверху парафіновий компрес прикрити поліетиленовим пакетом і теплим рушником. Витримати 20-30 хвилин і зняти остигнула масу.

Скраби домашнього виготовлення

Це ефективний засіб від розтяжок на будь-якій частині тіла. Будинки рекомендується готувати скраби з додаванням таких компонентів:

  • кава;
  • морської солі;
  • соняшникової та оливкової олій;
  • меду;
  • сметани;
  • яблучного оцту;
  • цукру.

Як боротися з розтяжками після пологів

Кілька компонентів змішують і втирають в дерму в області стрий до почервоніння. Процедура триває 10-15 хвилин, а потім залишки суміші змивають холодною водою. Це допомагає тонізувати шкіру і видаляти омертвілі клітини з її поверхні. Використання скрабів допомагає відновити і активувати кровообіг, а також стимулювати відновлення тканин. Після маніпуляцій шкірні покриви змащують пом'якшувальною і знімають роздратування кремом від розтяжок після пологів.

Муміє

Цей засіб є одним з кращих від розтяжок після пологів. 2 таблетки муміє товчуть в порошок і змішують з достатньою для обробки стрий кількістю дитячого або живильного крему. Потім масу ретельно втирають в шкіру. Завдяки активним компонентам препарату, активізуються процеси відновлення клітин тканин, ушкоджена дерма швидше загоюється, дрібних сліди розтягнення зникають, а великі рубці стають помітнішими в меншій мірі. Це прекрасний метод видалити розтяжки на грудях і животі після пологів.

Фізичні вправи

Прибираються чи розтяжки після пологів за допомогою спортивних занять? Саме цей спосіб позбавлення від рубців вибирають багато молодих мам. Помірні фізичні вправи дозволяють підтримувати шкіру в правильному тонусі і скинути надлишок ваги.

Заняття спортом слід починати через 8-12 тижнів після появи малюка. Починати слід з малого, поступово збільшуючи навантаження. Як грамотно працювати з організмом будинку?

  1. Освойте дихальну техніку. Втягуйте живіт на вдиху, потім на видиху сильно роздувайте і утримуйте м'яза в напрузі 15 секунд. Така вправа допоможе матці швидше повернутися до колишніх розмірів, а тіло буде отримувати достатньо кисню для відновлення обміну речовин в тканинах.
  2. Приступайте до розминки. Складіть індивідуальний комплекс вправ, який допоможе розігріти м'язи перед основним тренуванням.
  3. Практикуйте планку. Це краща вправа, яке допомагає привести в норму всі м'язи тіла.
  4. Поступово доповнюйте тренування навантаженнями для рук, ніг, спини і сідниць.
  5. Хочете позбутися від неестетичних слідів на шкірі? Запишіться на плавання і йогу.

Як боротися з розтяжками після пологів

Косметичні процедури

Чи пройдуть розтяжки після пологів? У деяких жінок від стрий не залишається сліду вже через 12-24 місяці з моменту появи на світ малюка. Іншим усунути рубці не допомагають ні спорт, ні народні методи. Що робити, якщо своїми силами не вдалося перемогти наслідки розривів епідермісу? Рекомендується звернутися за допомогою до фахівців. На сьогоднішній день можна видалити стрії радикальними способами:

  • шліфування лазером - прибирають свіжі розтяжки, а до давніших додають певний пігмент, який робить їх помітними в меншій мірі;
  • озонотерапія - введення озоно-кисневої суміші в поверхневі шари епідермісу;
  • мезотерапія - введення під шкіру ін'єкцій колагену, мінеральних і вітамінних сполук, рослинних екстрактів;
  • біоревіталізація - насичення дерми гіалуроновою кислотою.

Крім того, можливе хірургічне видалення ділянок розтягнулася шкіри. Абдомінопластика вважається крайнім заходом, однак, вона теж досить затребувана в боротьбі за красу жіночого тіла.

Комментарии (0)
Додати коментар
Китайський і японський календар зачаття дитини
Плануючи вагітність, багато пар хочуть народити дитину певної статі. Особливо це важливо для батьків, у яких вже є одна дитина - більшість сімей хочуть мати
Як боротися з чоловіком алкоголіком
Часте вживання спиртовмісних напоїв призводить до серйозного захворювання - алкогольному абстинентному синдрому.
Парафінотерапія для рук в домашніх умовах
Парафінотерапія для рук в домашніх умовах
Парафінотерапія для рук в домашніх умовах
09.08.19 Догляд за обличчям і тілом
Жіночі ручки завжди видають справжній вік. За ними слід ретельно стежити, регулярно балуючи приємними омолоджують і поліпшують зовнішній вигляд косметологічними
Нерівномірний загар: чому на тілі з'являються білі плями
Засмагати - корисно і красиво, але тільки, якщо підходити до процедури з розумом. Іноді можуть з'являтися після засмаги білі плями на шкірі.
Чистка обличчя в салоні: види і особливості
Чистка обличчя в салоні: види і особливості
Чистка обличчя в салоні: види і особливості
29.07.19 Догляд за обличчям і тілом
Шкіра потребує постійного догляду. Іноді домашніх процедур для її очищення та харчування недостатньо, щоб зберегти здоровий колір і сяйво дерми.
Як підтягнути груди без операції
Обвисла і втратила форму груди, досить часто стає причиною розладу. Вона зароджує в жіночій душі глибокі комплекси, значно погіршують життя.