Апаратний манікюр для початківців: навчання, етапи процедур
11.04.2020 472 0

Апаратний манікюр для початківців: навчання, етапи процедур

Здоров'я
В закладки

Апаратний манікюр для початківців: навчання, етапи процедур

Ми дізнаємося які інструменти потрібно використовувати для апаратного манікюру, які бувають види насадок, особливості, способи догляду. Покрокова інструкція докладно розповість про те, як правильно майстру робити манікюр. Ця стаття буде особливо цікава починаючому фахівцеві.

Що таке апаратний манікюр

При звичайному манікюрі фахівець спочатку обрізає наросшую шкіру за допомогою інструментів. Методика апаратного манікюру дозволяє цей процес здійснити спеціальним інструментом, який має різні насадки. Подібна технологія вважається кращою в порівнянні з обрізної і комбінованої. 

Апаратний манікюр будинку підійде будь-якому починаючому фахівцеві. Він простий для майстра і безпечний для клієнта. У роботі використовуються пилочки різних видів. Всі матеріали можна очистити і знезаразити будинку. У статті покроково розглянемо особливості використання обладнання, види насадок, послідовність процедур і способи догляду за інструментами. 

Особливість апаратного манікюру

Апаратний манікюр є обрізний технологією в оформленні нігтя. Кутикула віддаляється за рахунок шліфувальної роботи апарату при використанні різних насадок. Завдяки поступової обробці нігтя полірується рогова пластина, віддається рівність покриття, посилюється блиск. Процедура відноситься до системи європейського манікюру, вже завоювала визнання у багатьох майстрів косметології.

Використовувані інструменти і їх правильна обробка

При апаратному манікюрі в домашніх умовах використовується ряд необхідних інструментів. Завдяки їх наявності та використання манікюр зможе зробити будь-який початківець. Інструменти підійдуть і досвідченого косметолога. Основні прилади, які необхідні для виконання манікюру:

  1. фрезерна машинка. 
  2. Змінні фрези різного типу.
  3. щіточки.
  4. антибактеріальний засіб.
  5. Додаткові інструменти - ножиці, кусачки, пилка і бафік.

Перед початком процедури апаратного манікюру прилади проходять дезінфекцію. Можна провести обробку засобом, у складі якого міститься спирт. Такі апарати підійдуть для роботи з одним клієнтом. Якщо відвідувачів домашнього салону більше, необхідно придбати термічний апарат для знезараження інструментів. Він повністю знезаражує поверхню, не залишаючи ніяких мікробів. 

Якщо немає можливості покупки такої техніки, можна прожарити металеві насадки в духовці на максимальній температурі протягом 20 хвилин. Після довести прилади до кипіння і залишити в киплячій воді на кілька хвилин. Знезаражені інструменти прибирають в чистий сухий футляр або пакет. Так ви будете впевнені, що при проведенні апаратного манікюру все буде відповідати стандартам якості.

Як правильно вибрати фрезерувальний прилад

Важливо ретельно підійти до вибору апарату. Зараз на ринку величезна різноманітність інструментів і технологій з проведення апаратного манікюру для клієнтів вдома. Можна придбати обладнання та його складові на багатьох розкручених і не дуже сайтах, але слід пам'ятати, що в першу чергу майстер з манікюру повинен звертати увагу на якість приладу, купувати його варто тільки в професійних магазинах і на сайтах. Уроки від фахівця, які обов'язково стануть в нагоді при виборі фрезера:

  1. потужність 

Важлива складова у виборі обладнання для надійної роботи. Малопотужний прилад не тільки буде погано і повільно обертати пилку, він може перегоріти. Він буде зіпсований, а по гарантії гроші можуть не повернути, з'ясувавши під час тестування причину несправності. Показник потужності не повинен бути нижче 35Вт. Цього достатньо для початківців фахівців і для професіоналів.

  1. швидкість

Другий важливий показник в хорошій роботі обладнання. Він вказує на швидкість обертання насадки під час проведення процедури. Чим більше частота обертання, тим безперешкодно буде проходити процес очищення і полірування. Найкраща частота від 20 до 25 тисяч одиниць в секунду.

  1. вартість

Варто вибрати оптимальний за ціною прилад для апаратного манікюру. Не потрібно купувати найдешевший варіант. Такий прилад може швидко вийти з ладу, ще гірше - нашкодити клієнту. Можна ознайомитися з відгуками, які написали майстри в інтернеті про товар. Переглянути вартість товару на сайтах профільних магазинів. Можна під'їхати особисто і забрати замовлення або замовити доставку на будинок. 

  1. Реверс

Вбудований міні-пилосос під час процедури буде збирати частинки пилу, які утворюються при роботі майстра. Це відмінне доповнення для людей, які страждають алергією. Під час роботи пил буде збиратися в резервуар, який згодом можна легко очистити. Пилосос полегшить роботу майстра під час шліфування. Фахівцю не потрібно буде постійно протирати ніготь для проведення подальших процедур.

Види насадок для апаратного манікюру

Зараз в магазинах продається величезна кількість приладів для нігтьового сервісу. У комплекті можуть бути насадки, але часто вони продаються окремо. Майстру належить вибрати основну групу, яку він буде використовувати вдома для подальшого навчання і роботи. 

За типом матеріалу підрозділяються:

  • алмазні. Найкращі інструменти для роботи з руками клієнта. Вони дуже акуратно і дбайливо обробляють ніготь, наносять мінімальної шкоди нігтьової пластини і кутикули. Підійдуть для обробки тонкої і чутливої ​​шкіри. Принесуть величезне задоволення при роботі самому майстрові, що також важливо при апаратному манікюрі, адже тоді робота не перетворитися на рутину.
  • керамічні. Відмінний варіант для новачків і професіоналів нігтьового сервісу. Насадки прості у використанні, не нагріваються при роботі. Доставляють мінімум дискомфорту клієнту під час процедури. Сподобаються будь-якому майстрові.

За призначенням виділяють наступні насадки:

  1. Кулька - видалення наростаючою пластини.
  2. Загострений конус - обробка бічних фрагментів шкіри.
  3. Циліндр - універсальний варіант розрахований на полірування всього нігтя і видалення ороговілої частини шкіри.
  4. Голка - видаляє грязьовий наліт під нігтем і по контуру.
  5. Зворотний конус - зменшує довжину нігтя.

Інструкція по виконанню процедури апаратного манікюру

Апаратний манікюр слід проводити тільки на сухих руках. Якщо шкіра і нігті вологі, їх необхідно ретельно висушити. Важливо дотримуватися кожен етап, щоб результат порадував клієнта і не нашкодив первісного вигляду рук. Розглянемо докладно інструкцію, як робити апаратний манікюр будинку:

1 етап: Очищення рук

Видалення бруду і жирового нальоту за допомогою води і мила. Проводиться додаткова дезінфекція рук спиртовим медичним розчином. Можна використовувати спиртові серветки. Після руки слід ретельно висушити за допомогою чистого рушники або сушіння.

Апаратний манікюр для початківців: навчання, етапи процедур

2 етап: Видалення старого покриття

За допомогою рідини для зняття лаку прибираємо залишки покриття і повністю очищаємо кожен ніготь. Для зняття покриття використовуються звичайні ватяні диски. Для видалення лаку краще використовувати засіб без вмісту ацетону, щоб зберегти якість нігтя.

3 етап: Структурування вільної частини нігтя

За допомогою інструментів відбувається формування вільної частини нігтя. Основним приладом виступає пилка, яка зачищає ніготь з вільною торцевій частині. Форму нігтя вибирають заздалегідь. Ніготь може бути закругленою, загостреною або квадратної форми.

4 етап: Підняття кутикули

За допомогою загостреної дрібної насадки піднімаємо кутикулу під кутом 45 градусів від основи нігтя. Тиснути на ніготь не можна. Робимо все акуратно без різких рухів. Прилад під кутикулою повинен проходити плавно, не пошкоджуючи нігтьову тканину.

5 етап: Зняття кутикули

За допомогою конуса акуратно знімаємо піднятий шар кутикули. Процедуру проводимо також під кутом 45 градусів. Насадку рухаємо між нігтем і піднесеним шаром. Важливо акуратно без ривків проводити інструментом, щоб не пошкодити ніжніший шар шкіри.

6 етап: Шліфування нігтя

За допомогою насадки у вигляді кульки фахівець починає обробляти нижню частину нігтя, наближену до кутикули. М'якими і рівними рухами майстер проводить апарат, роблячи невеликі закруглені руху, як ніби пригладжує ніготь.

Апаратний манікюр для початківців: навчання, етапи процедур

7 етап: Завершальна процедура апаратом

Обробляється весь ніготь, кутикула і найближча зона на шкірі. Спочатку шліфується ніготь поруч з кутикулою, потім сама кутикула. Після обробляється шкіра навколо всього нігтя. У цій процедурі використовують циліндричну насадку і насадку без абразиву.

8 етап: Нанесення масла

В кінці на кутикули і ближню зону шкіри до нігтя наносять спеціальне масло, яке втирають повільними рухами до повного вбирання. При бажанні на руки клієнта можна нанести зволожуючий крем. Він доповнить процедуру, додасть рукам м'якість і ніжність.

Стаття стане відмінною підмогою будь-якому починаючому фахівцеві. Це свого роду інструкція для початку і розвитку нового і важливого справи. Вона допоможе майстру правильно підібрати прилад і його складові. Зробить апаратний манікюр найкращою візитною карткою.

Комментарии (0)
Додати коментар
Робимо матовий манікюр: способи і покрокова інструкція
У цій статті ми розповімо, як в домашніх умовах зробити матовий манікюр. Розповімо про особливості такого покриття і модні тенденції в сфері нейл-індустрії.
Як зробити манікюр омбре на нігтях покрокова інструкція
Манікюр омбре ставати все більш популярним, тому саме час дізнатися його плюси і недоліки. За допомогою статті ви можете оволодіти технікою створення градієнта на
Робимо градієнт на нігтях: ідеї, поради та інструкція
Для того, щоб освоїти техніку французького манікюру, потрібно зрозуміти що таке градієнт на нігтях. У статті включена інструкція з покроковими діями. Детально вивчивши
Що таке комбінований манікюр: особливості та техніка виконання
Що таке комбінований манікюр? Які бувають особливості, плюси і мінуси, а також які бувають відмінності між змішаним і апаратним. В кінці статті є корисні поради від
Робимо французький манікюр гель-лаком
У цій статті ми розглянемо французький манікюр. Дізнаємося які матеріали та інструменти нам для цього необхідні. Дуже важливо крім гарного манікюру, вміти надовго його
Види манікюру: правила вибору
Види манікюру: правила вибору
Види манікюру: правила вибору
09.10.19 Догляд за обличчям і тілом
Красиві і доглянуті руки - гордість жінки. Про них потрібно ретельно дбати, живлячи ніжну шкіру і надаючи естетичний вигляд нігтиками за допомогою професійних майстрів