Як узаконити вхідну групу в Києві
Будь-які дії, що стосуються цілісності початкового проекту будинку, необхідно легалізувати перед початком будівництва. Якщо не зробити цього, то вам загрожують санкції від штрафу до повернення до вихідного стану – зносу всіх незаконних змін. Тобто просто так пробити дверний отвір за рахунок віконного не вийде - на це теж потрібен дозвіл.
Важливо враховувати, що оформлення вхідної групи можливе за невеликих змін у несучих конструкціях та за умови, що до проекту не залучаються місця громадського користування. На кожне правило є свій виняток, тому розібратися в цих тонкощах буває досить проблематично. Саме тому компанія "DOZVIL" супроводжує вас на всіх етапах легалізації вхідної групи, а на сторінці https://dozvil.ua/ru/uzakonit-vhodnuyu-gruppu можна дізнатись про особливості роботи та вартість цієї послуги в Києві.
Тут проконсультують вас щодо можливості створення окремого входу, допоможуть зібрати перелік документів та передадуть їх до відповідного органу. Ви уникнете черг, витрати часу і грошей, оскільки всі документальні питання беруть на себе вахівці компанії.
Які документи потрібні
Попередньо можна сказати, що вам знадобляться такі документи:
- паспорт та код;
- документи, що підтверджують ваше право власності без нової вхідної групи;
- письмове підтвердження від сусідів, що вони не проти робіт, що проводяться.
Але перелік може збільшуватись. Точнішу інформацію можна отримати після детальної консультації з фахівцями компанії "DOZVIL". Зокрема, вони допоможуть вам розібратися з проблемами, якщо будівля, де плануються роботи, належить до пам'яток архітектури або є аварійною.
Отже, ви визначилися з пакетом документів і вже візуалізує майбутню споруду.
План дій
Щоб оформити вхідну групу, потрібно подати заяву до відповідного архітектурного відділу у районній державній структурі. З цього все починається.
Далі ви готуєте проект вашого перепланування та подаєте відповідну декларацію до архітектурної інспекції. А вона, у свою чергу, надає вам дозвіл на будівельні роботи.
На початкових етапах вам знадобляться містобудівні обмеження, якщо плануються зміни геометричних параметрів.
Після цього етапу ви можете починати створення окремого входу до квартири або будь-якої іншої вашої нерухомості.
Після завершення будівельних робіт ви здаєте об'єкт в експлуатацію та отримуєте техпаспорт (вносите зміни до поточного). Технічний паспорт можна отримати після проведення відповідної технічної інвентаризації.
Будь-який пункт може проходити довше, якщо у вас виникають труднощі з тим чи іншим документом. Найчастіше так і відбувається, тож звернувшись до юридичної компанії ви суттєво заощадите час та свої ресурси.