Психологічний тренінг для підвищення самооцінки
26.09.2019 899 0

Психологічний тренінг для підвищення самооцінки

Психологія особистості
В закладки

Сором'язливим і сором'язливим людям живеться набагато важче ніж тим, хто впевнений у власних силах. Вони постійно думають про свої вчинки негативно, не можуть зважитися на рішучий крок, насилу заводять нові знайомства, намагаються бути веденими виконавцями, а не ініціативними організаторами. Для таких індивідуумів тренінг впевненості в собі стане першим кроком до кардинальних змін у свідомості і поведінці. Чому так важливо знайти ефективні методи подолання невпевненості?

Психологічний тренінг для підвищення самооцінки

Вплив самооцінки на якість життя

Гідно оцінювати особисті досягнення, сили, вміння можуть не всі люди. На зарозумілість людини величезний вплив справляє соціум: слова і вчинки оточуючих по відношенню до індивідуума. Досить часто жінки дивляться на себе чужими очима, самостійно не оцінюючи власні вчинки та гідності. Нав'язані пріоритети не дозволяють адекватно визначити роль особистості в суспільстві, змушують робити вчинки, які їм не властиві.

На психологічних тренінгах для жінок часто розглядають 2 ситуації, що дозволяють зрозуміти, як думка оточуючих впливає на самооцінку.

  1. Дівчина, що не обдарована талантами, але має досить висока зарозумілість, буде займати пристойне місце в соціумі. Своєю впевненістю вона буде притягувати людей, тому що поводиться так, як того вимагає оточення.
  2. Талановита дівчина, яка закінчила інститут з відзнакою, але яка здійснила кілька незначних помилок на робочому місці, буде вважати себе нікчемою в порівнянні з більш досвідченими колегами. Особливо погіршується ситуація, якщо і вдома її вважають бездарністю.

Спрямований на підвищення самооцінки і впевненості в собі тренінг дає надію панночкам на зміну якості життя. Якщо вчасно не звернутися до психологічної допомоги, неможливо буде добитися кар'єрного росту, сімейного щастя, усунення нервову напругу, щоб отримувати задоволення від життя.

5 вправ для підвищення самооцінки

Курси впевненості в собі рекомендується пройти практично кожної панночці, що має невдоволення особистими якостями характеру, зовнішністю, вміннями. У кожної людини є привід думати про себе в негативному світлі, однак тільки адекватна оцінка допоможе налагодити зв'язки із зовнішнім світом.

Які вправи для впевненості в собі найбільш дієві?

Напишіть хвалебну оду

Відчувши моральний дискомфорт, постарайтеся заспокоїтися. Візьміть блокнот або зошит, і на чистій сторінці почніть писати хвалебну оду ... самій собі! Психологічний тренінг для підвищення самооцінки починається з перерахування без сорому всіх достоїнств, якими володіє індивідуум. Викладайте думки короткими реченнями по 6-8 слів. Бажайте собі здоров'я, любові, успіхів у роботі. Щодня перечитуючи наповнене позитивною енергетикою послання, ви будете відчувати прилив сил, а навколишній світ здасться більш світлим і доброзичливим.

Психологічний тренінг для підвищення самооцінки

Створіть правильний образ

Тренінг на розвиток впевненості в собі допомагає впоратися з сором'язливістю методом витіснення. Необхідно взяти під контроль всі дії і створити образ впевненого людини. Чи не горб спину, показуючи сором, розправте плечі і крокуйте сміливо. При розмові не перебирайте нічого в руках, не малюйте незрозумілі візерунки на папері, не теребите одяг і зачіску. Чи не видавайте жестами жодної ознаки тривожності.

Викличте відчуття впевненості

Розслабтеся і згадайте 3 ситуації, в яких ви відчували себе надзвичайно впевнено. Такі спогади окриляють, дозволяють знайти віру у власні сили, розкривають внутрішній стрижень. Людина дивиться на світ зовсім іншими очима, він упевнений, що зможе знову подолати будь-які перешкоди і не боїться діяти.

Робіть компліменти

Розвиток впевненості в собі несуть такі тренінгові вправи. Візьміть невеличке дзеркальце і, дивлячись в нього, скажіть 3 компліменту. Потім назвіть 3 якості, за які вас слід полюбити оточуючим. Обов'язково один з фактів повинен стосуватися зовнішності - це головний привід для комплексів у представниць прекрасної статі.

Психологічний тренінг для підвищення самооцінки

Використовуйте ефект афірмації

Які вправи на впевненість в собі дають відмінні результати? Психологи рекомендують регулярно налаштовувати свідомість на позитивний лад за допомогою афірмації. Це короткі фрази, які вимовляються в теперішньому часі і викликають емоції. Складіть список з 5-10 афірмації і регулярно їх повторюйте. Які висловлювання можна використовувати?

  • Я повністю себе довіряю.
  • Я вірю в свої сили завжди.
  • Я зможу домогтися підвищення по службі, уваги об'єкта симпатії, гарної оцінки на іспиті.
  • Моя віра в себе не знає кордонів.
  • Мій девіз - успіх і удача у всіх починаннях.
  • Я йду правильним шляхом.
  • Всі цілі - досяжні.
  • Усередині мене гармонія і спокій.
  • Я притягую позитив, мене наповнюють сили і бажання діяти.

Вправи на самооцінку бажано виконувати перед дзеркалом. При цьому надзвичайно важливо навчитися розслаблятися, щоб відкрити потенційні можливості. Відчуйте себе сильною і врівноваженою особистістю, яка не пасує перед труднощами, а сміливо долає будь-які життєві складності. Якщо самостійно впоратися з почуттям невпевненості не вдається, можна відвідати курси підвищення самооцінки для жінок. За допомогою досвідчених фахівців вдасться забути про невдачі і жити щасливо!

Комментарии (0)
Додати коментар
Механізми захисту психіки людини
Механізми захисту психіки людини
Механізми захисту психіки людини
20.09.19 Психологія особистості
Людська свідомість містить у собі безліч загадок. Наша психіка має воістину надприродними здібностями.
Як полюбити себе і змінити життя
Як полюбити себе і змінити життя
Як полюбити себе і змінити життя
11.09.19 Психологія особистості
У вас веснянки? Недостатньо струнка фігура? Не вмієте смачно готувати? Чи не можете познайомитися з гідним чоловіком?
Колір очей і характер
Колір очей і характер
Колір очей і характер
10.09.19 Психологія особистості
Фізіогномісти стверджують, що детально оповідають про характер особистості не тільки вчинки, а й риси обличчя.
Як побороти комплекси і набути впевненості в собі
Людина - головний критик самого себе. Досить рідко зустрічаються індивідууми повністю задоволені собою: зовнішністю, добробутом, фізичними даними, вміннями та знаннями.
Головні життєві цінності людини
Головні життєві цінності людини
Головні життєві цінності людини
05.08.19 Психологія особистості
Життєві цінності людини формуються ще в ранньому дитинстві. У міру дорослішання хлопчиків і дівчаток, вони мають величезний вплив на здійснювані підлітками і дорослими
Як підвищити занижену самооцінку
Як підвищити занижену самооцінку
Як підвищити занижену самооцінку
30.07.19 Психологія особистості
Впевненість у власних можливостях - запорука успішного розвитку особистості. Люди, у яких занижена самооцінка, що робити зі своїм життям просто не знають, вони часто