
Бактеріальні закваски для йогурту і їх важливість для здорового способу життя
Приготувати смачний натуральний йогурт вдома власноруч стало можливим з появою саме спеціальних бактеріальних заквасок. І це стало справжнім відкриттям для домогосподарок і прихильників здорового харчування, адже за їх допомогою можна поповнювати раціон свого сімейства смачними ласощами щодня. До складу заквасок входять особливі мікроорганізми, що створюють сприятливу мікрофлору і беруть участь в роботі всього організму тому бажано, щоб ви, застосовуючи заквасочні культури, трохи розбиралися в їх функціях.
Дружні мікроорганізми
Близько 80 відсотків імунітету утворюється в кишечнику людини за участю особливої мікрофлори, що складається з біфідобактерій і лактобактерій. Ці речовини, про які дуже докладно йдеться в статті https://goodfood.ua/ru/blog/bakteryy-v-jogurte/, вперше потрапляють в організм при народженні, при першому годуванні з материнським молоком, і поширюються по кишечнику.
Корисні бактерії залишаються з нами на все життя. На жаль, шкідливі продукти і неправильне харчування, відсутність режиму сну, шкідливі харчові добавки, деякі лікарські препарати і спиртне вбивають ці мікроорганізми, порушуючи природні захисні ресурси людини. Найпростіший і смачний метод відновити кількість бактерій - приготувати домашній натуральний йогурт. А бактеріальні закваски для йогурту - це ідеальне рішення для його приготування самому.
Яка роль біфідобактерій
Дані мікроорганізми допомагають організму всмоктувати живильні речовини, мікро- та макроелементи, вітаміни з продуктів харчування, особливо, Ca і Fe. Відповідно, максимальне їх надходження і засвоєння організмом, робить організм здоровіше і, в першу чергу, це стає помітним через стан шкірних покривів, волосся, нігтів, зубів. Дуже добре справляються біфідобактерії з боротьбою з газоутворенням в кишечнику.
Особлива роль лактобактерій
Бактеріальні закваски для йогурту включають і дуже корисні лактобактерії. Багатьом відомо, що ці мікроорганізми прекрасно справляються із завданням переробки лактози або молочного цукру. Саме тому люди з непереносимістю лактози п'ють спеціальні препарати-комплекси лактобактерій. Вони розщеплюють лактозу на глюкозу і молочну кислоту, остання блокує розмноження шкідливих бактерій, захищає від кишкових інфекцій, сприяє нормалізації стільця і пом'якшує алергічні прояви. Лактобактерії, також, «займаються» виробленням антибактеріальних речовин, що є дуже важливим для формування імунної системи.



