Пивні дріжджі на сторожі краси
Турбота про красу і здоров'я починається з малого - з збагачення раціону цінними мікроелементами і вітамінами. Дріжджі пивні, користь яких для людського організму давно доведена, при регулярному застосуванні роблять благотворний вплив на самопочуття і допомагають позбутися від проблем зі шкірою і волоссям. Вони здавна використовуються в народній медицині і сьогодні не втратили популярності. Що таке пивні дріжджі, для чого їх приймають і як правильно вживати добавку, щоб витягти тільки корисне?
Що в складі
Пивоварні дріжджі є живим одноклітинним грибком класу сахароміцетів, який спеціально вирощують для використання в якості активних органічних добавок і для бродильних процесів. Їх корисні властивості пояснюються наявністю в складі:
- вітамінів групи B;
- амінокислот;
- травних ферментів;
- органічних білків;
- важливих мікроелементів: цинку, магнію, калію, заліза, селену;
- сорбентів.
Пивні дріжджі для чого рекомендують вживати? Вони регулюють всі окислювально-відновні процеси в організмі, активізують ензими, прискорюють обмін білків, жирів і вуглеводів, підвищують імунітет. Пивні дріжджі в складі приготованих в домашніх умовах косметичних засобів покращують стан дерми, вирішують багато дерматологічні проблеми, сприятливо впливають на ріст і зміцнення локонів.
Властивості продукту
Чим корисні пивні дріжджі? У практиці медичної добавка рекомендована для:
- посилення опірності організму до стресу;
- зміцнення імунітету;
- підвищення працездатності;
- позбавлення від дисбактеріозу;
- регулювання роботи нервової і ендокринної систем;
- поліпшення апетиту;
- виведення токсинів і шлаків.
Сьогодні пивні дріжджі сухі багато виробників збагачують бурштинової кислотою, магнієм, селеном, кальцієм, цинком і іншими важливими для нормального функціонування організму речовинами.
Не меншу увагу приділяють активної добавки і косметологи. Пивні дріжджі мають всеім властивостями, необхідними для ефективного очищення шкіри від забруднень і залишків макіяжу, а також усунення ороговілого шару клітин з поверхні дерми. Входять до їх складу мікроелементи, здатні створити захисний бар'єр і уповільнити процеси старіння тканин. Виготовлені на основі або з додаванням грибкових мікроорганізмів кошти для догляду за волоссям, теж чудово зарекомендували себе на практиці. У яких випадках і для чого потрібні пивні дріжджі?
Ідеальна шкіра - це так просто
Що таке пивні дріжджі? Це джерело вітамінів, амінокислот і речовин, що володіють антиоксидантною дією. Вживаючи добавку всередину і застосовуючи зовні, можна швидко домогтися поліпшення стан пошкодженої дерми, позбутися від висипань, нервових дерматозів і вугрової висипки. Це оптимально підходящий засіб для сухих, схильних до жирності і надмірно чутливих шкірних покривів.
Пивні дріжджі для шкіри обличчя особливо корисні, якщо проблеми викликані авітамінозом і постійними збоями гормонального фону. Їх настійно рекомендують застосовувати підліткам і жінкам зрілого віку. Для поповнення вітамінно-мінеральних запасів необхідно вживати добавку перорально, а для обробки дерми з них готують різноманітні дріжджові маски.
Якщо ви зібралися спробувати на собі лікувальні якості, якими володіють пивні дріжджі, як пити їх слід дізнатися заздалегідь.
- Для профілактики дорослі і підлітки старше 12 років приймають по 1-2 таблетці через 60 хвилин після їди тричі на добу. Чи не розжовувати, запивати великою кількістю рідини.
- Для чого п'ють пивні дріжджі в таблетках? Вони ефективно заповнюють дефіцит важливих для стабільного функціонування організму речовин.
- Препарати приймають курсами. Зазвичай їх 3 в рік, з перервою в 3 місяці.
Користь пивних дріжджів для жінок неоціненна. З активної добавки дуже легко приготувати дієві косметичні препарати для догляду за обличчям. Як це зробити?
- При зайвої сухості шкірних покривів і ранньому зів'яненні, необхідно змішати 10 г дріжджового порошку або подрібнених таблеток з 5 г каоліну, додати чайну ложку соку лимона і злегка збитий яєчний білок. Інгредієнти перемішують і накладають суміш на дерму на 10-15 хвилин.
- Врятуватися від жирної шкіри, схильної до вугрового висипу через неправильну роботу сальних залоз, допоможе комбінація 1 ст. л. грибкової культури, змішаної з 2 ст. л. кефіру або йогурту без барвників. Суміш витримують 30 хвилин, а потім збагачують морквяним і лимонним соком, взявши їх по 1 ч. Л. Для більшої ефективності слід додати в маску пару крапель оливкової олії. Особа попередньо потрібно розпарити, щоб максимально розкрити пори. Витримують косметичний продукт 15 хвилин і змивають.
- Пивні дріжджі знайшли застосування і в складі відбілюючих масок. Для їх приготування слід з'єднати сухий порошок зі свіжим огірковим соком, перемішавши інгредієнти до кашоподібного стану. Потім додати 1 ч. Л. лимонного соку і провести процедуру очищення, залишивши поживний і відбілюючий складу на чверть години.
Рости коса до пояса
Пивні дріжджі в таблетках - це колосальна користь і мінімальної шкоди. Використовувати дріжджовий порошок для домашньої косметології не можна тільки при індивідуальній непереносимості речовини, атрофії зорового нерва і грибкових захворюваннях. В інших випадках застосування натурального кошти має лише позитивне значення. Жінки дають йому хороші рекомендації в комплексній турботі про ослаблених, ламких і випадають волоссі.
Як розводити пивні дріжджі для приготування масок для локонів?
Для росту волосся
2 ст. л. дріжджового порошку розводять теплою водою, в якій попередньо була додана 1 ч. л. рідкого меду. Суміш настоюють 30 хвилин в теплому місці, потім приєднують 1 ч. Л. гірчичного порошку. Склад наносять на шкірний покрив голови, ретельно втираючи в корені волосся. Одягти поліетиленову шапочку і витримати маску 1 годину, додатково обгорнувши голову товстим рушником.
Для зміцнення
2 ст. л. основного компонента з'єднати з невеликою кількістю води, залишити в теплі побродити. До спінив маси додати столову ложку соку цибулі і 5 крапель касторової олії. 1 раз в 7 днів наносити на волосся від коренів до кінчиків і витримувати 40 хвилин.
Від лупи і себореї
У половині склянки підігрітого кефіру розвести 10 г грибкової культури. Залишити на 40 хвилин і обережно перемішати бродячу масу. Розподілити кисломолочну суміш по вимитим пасмам і шкірі голови, залишити на 35 хвилин, обернувши оброблену частину целофановою плівкою.
Приймайте пивні дріжджі при нестачі вітамінів B1, B6, B12, ентероколітах і колітах, спазмах в кишечнику і безсонні. Це натуральний засіб коштує недорого, а часто приносить набагато більше користі, ніж розрекламовані дорогі препарати.