Заняття з обручем для схуднення
Існує безліч способів добитися ідеальної фігури. Виснажливі тренування в тренажерному залі або суворі дієти зможе витримати не кожна дівчина. Заняття c обручем для схуднення не потребуватимуть великих зусиль, але принесуть приємний результат. Процес крутіння обруча корисний не тільки для фігури, але і для загального зміцнення здоров'я.
Види обручів
Цей спортивний снаряд має кілька різновидів. Він може бути звичайним, утяжеленним або містить шипи на внутрішній стороні.
Звичайний обруч виготовлений з пластмаси або металу, він тонкий і легкий. З усіх видів він найменш ефективний.
Обруч з навантаженням надає велике навантаження на організм, що сприяє високому рівню спалювання калорій. Щоденні заняття з таким обручем сприяють поліпшенню кровообігу, роботи кишечника і допомагають позбутися від деяких жіночих захворювань.
Обруч, що містить шипи, сприяє підвищенню швидкості циркуляції лімфи по організму, що допомагає швидше прибирати жир на тілі. Третій вид тренажера володіє додатковим масажним дією. При його вживанні талія буде танути, а шкіра залишиться пружною.
Техніка крутіння
Для початку тренування необхідно встати, випрямивши спину. Ноги бажано тримати разом, щоб досягти більшого ефекту. Якщо розставити ноги широко, то будуть задіяні м'язи стегон і сідниць. Під час крутіння м'язи живота необхідно тримати напруженими.
Для початку достатньо тренування в п'ять хвилин. Підвищувати кількість часу крутіння потрібно поступово, щоб уникнути синців і перенапруги організму.
Обруч для скидання ваги вигідний тим, що тренування досить проста, але ефективна. Заняття рівнозначні бігу або плавання за кількістю калорій, що спалюються. За 10 хвилин інтенсивного тренування можна спалити до 100 калорій.
Протипоказання
Навіть такий простий вид спорту має свої протипоказання:
- нетреновані м'язи не можуть захистити прилеглі органи від натискання кількох кілограмів, тому починати тренування необхідно зі звичайного, неутяжеленного обруча щоб уникнути внутрішніх травм;
- протипоказано займатися з обручем жінкам, які виношують дитину, тому що це несприятливо може позначитися на зростанні і розвитку малюка. Кілька місяців після появи дитини на світ крутіння обруча теж протипоказано, особливо якщо родовий процес проводився за допомогою операції кесаревого розтину;
- при деяких жіночих захворюваннях обруч може бути небезпечним. Наприклад, при міомі матки;
- запалення органів черевної порожнини також є серйозним протипоказанням, додаткові навантаження можуть тільки погіршити перебіг хвороби;
- не варто починати заняття при будь-яких проблемах з хребтом.
Крутіння обруча - чудовий спосіб для того, що впоратися із зайвими кілограмами, проте перед початком тренувань необхідно проконсультуватися з лікарем і дотриматися всіх правил. Тільки тоді заняття принесуть велику користь організму і спалять непотрібні калорії.